Тростини і аксесуари до них

Тростини для ходьби в «Аптеці гормональних препаратів» - будьте впевнені в кожному кроці

  Тростини призначені для полегшення ходьби тим, кому важко самостійно пересуватися. На сьогоднішній день безліч фірм займаються виготовленням і реалізацією пристосувань для літніх і людей з проблемами опорно-рухового апарату. Вироби виконуються з міцних матеріалів, різного розміру, конструкції, забарвлень. Великий вибір пропонує і «Аптека гормональних препаратів», ви може купити тростину в аптеці за демократичною ціною.  

Основні різновиди тростин

  З огляду на функціональні і конструкційні можливості медичні тростини поділяються на: • За умовчанням. Мають певну довжину, конфігурацію рукоятки. Можуть виготовлятися з пластику, дерева, металу. Завдяки можливості фіксації спеціального наконечника можна шляхом запила нижньої частини виробу «підігнати» його під зріст власника. • Телескопічні. Виконуються з металу, головною особливістю моделей є можливість регулювання висоти, що дуже практично. • Телескопічні складні. Таку тростину для ходьби купити вирішують ті, кому важливі компактність і зручність використання. Завдяки тому, що виріб складається з декількох частин, його легко перевозити, підлаштовувати під зріст господаря. • Для сліпих. Товари виготовляються з легких матеріалів, обов'язкове використання світловідбивних фрагментів. Сучасні моделі оснащуються ультразвуковим датчиком - повідомляють власника тростини про наближення об'єкті шляхом вібрації. • З опорою. Виріб може мати 3 або 4 ніжки. Це забезпечує відмінну опору - вибір ослаблених і людей із зайвою вагою, що мають проблеми з опорно-руховим апаратом.  

Наскільки важливо правильно підбирати тростину?

  Головною метою при виборі тростини є забезпечення її подальшого комфортного, ефективного використання. Які параметри варто враховувати при виборі? Це, перш за все, вага і розміри виробу. Наприклад, паличка для людей похилого віку повинна бути виконана з легкого матеріалу - не приводячи до перевтоми при ходьбі. Також важлива специфіка застосування - потрібно виріб на кожен день або для періодичного використання. За зручність експлуатації відповідає рукоятка - вона повинна бути анатомічної, підходити за розміром руки і т.д. У нас ви можете купити тростини: • Дерев'яні і алюмінієві. • З пристроєм проти ковзання. • Регульовані по висоті. • Складні.  

Також є набори наконечників на тростини.

  Для більш докладної консультації звертайтеся до фахівців інтернет-аптеки. Оформляйте покупку в онлайн-режимі, вибирайте зручні способи оплати. Доставка виконується по Києву і регіону.