Гомеопатія

Інфлюцид 30 мл

Інфлюцид 30 мл

Гомеопатичний засіб німецької фірми Хель (Heel). В своєму складі містить шість активних компонентів, найбільш прийнятних для лікування гострих застудних захворювань верхніх дихальних шляхів і грипу. З..

194 грн.

Інфлюцид таб №60

Інфлюцид таб №60

Гомеопатичний засіб німецької фірми Хель (Heel). В своєму складі містить шість активних компонентів, найбільш прийнятних для лікування гострих застудних захворювань верхніх дихальних шляхів і грипу. З..

186 грн.

Гінекохеель краплі 30мл

Гінекохеель краплі 30мл

Комплексний гомеопатичний препарат, що володіє протизапальною, седативну, знеболюючу, протинабрякову і венотонизирующим ефектом. Показання до застосування: в складі комплексної терапії інфекційно-запа..

307 грн.

Гомеопатичні препарати високої якості за доступною ціною


До гомеопатичних засобів відносять натуральні речовини. Вони можуть бути на рослинній, тваринній, мінеральної, алопатичній основі - використовуються в розведеному вигляді в чіткій відповідності з рекомендаціями лікаря. Купити гомеопатію в аптеці просто - не обов'язково шукати по місту потрібне вам засіб - достатньо оформити онлайн-покупку в перевіреному магазині https://e-apteka.com.ua.


Препарати, які вирішують різні проблеми

Гомеопатія в аптеці Києва представлена у великій різноманітності. Головними діючими речовинами виступають:
Kalium sulfuricum D6.
Calcium sulfuricum D6.
Arnica montana D3.
Natrium phosphoricum D6.
У підсумку - до вибору імуностимулюючі, антімотоксіческіе, седативні, гастроентерологічні, спрямовані на налагодження функціонування статевої системи, при захворюваннях горла, кашлі і інші препарати. Форма випуску може бути різною - є мазі, сиропи, краплі, гранули, масла, оподельдок від перевірених німецьких (DHU, Біологише Хайльміттель Хеель, Цефак КГ, а також Артезан Фарма ГмбХ і Ко КГ, Dr. Theiss Naturwaren GmbH, Хеверт Арцнайміттель ГмбХ Ко . КГ.), автрійскіх (Ріхард Біттнер АГ), італійських (Гуна С.П.А.), французьких (Буарон), українських (Біолік, НГС ЗАТ) виробників.
Для швидкого пошуку потрібного товару скористайтеся зручним фільтром - вкажіть:
ціну;
діюча речовина;
обсяг;
фармакологічну групу;
відпустку за рецептом або без нього;
виробника і т.д.


Чому обирають «Аптеку гормональних препаратів» в Києві?

У пріоритеті компанії відкритість і максимальна допомога клієнту, професійний підхід і слідування за інноваціями. Провізори готові допомогти кожному з його проблемою, адже:
Вони постійно проходять навчання, підвищують кваліфікацію.
Підходять до клієнтів уважно, враховують при цьому масу чинників.
Є обладнані власні склади, які регулярно поповнюються товарами (як популярними, так і унікальними).
Забезпечено швидка доставка гомеопатії з інтернет-аптеки по Києву (безкоштовно - при замовленні на суму від 200 грн.). Допустима також оплата як при отриманні товару, так і безготівковим попереднім розрахунком.
Якщо виникли питання - задавайте їх, заповнивши спеціальну форму (розташована в правому нижньому куті сайту).