Кістки і м'язи

Преднізолон-Дарниця таб 5 мг №40

Преднізолон-Дарниця таб 5 мг №40

Препарат має виражені протизапальні та протиалергічні властивості, які забезпечуються за рахунок впливу синтетичного гормону. Показання до застосування препаратуПреднізолон використовується при: Рев..

95.69 грн.

Парацетамол капс 325мг №10

Парацетамол капс 325мг №10

Парацетамол капсули 325 мг №10 «Здоров'я» мають аналгетичну, протизапальну та жарознижуючим ефектом. Препарат пригнічує процес синтезу простагландинів - основних медіаторів запалення і бол..

13.10 грн.

Калію йодид краплі очні 2% флакон-крапельниця 10 мл

Калію йодид краплі очні 2% флакон-крапельниця 10 мл

Офтальмологічний антисклеротичний і резорбційний лікарський засіб. Підтримує  процеси резорбції в очах, також при  запальних ексудатах, крововиливах та помутніннях склоподібного тіла різного..

104 грн.

Апізартрон мазь туба 20 г

Апізартрон мазь туба 20 г

Показана при ревматіческіхзаболеваніях, дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів, артриті, періартриті, тендовагініті, бурситі, остеоартриті. Забезпечує глибоке прогрівання, підвищення інтенс..

101 грн.

Нурофєн Експрес Ультракап капс мякі 200 мг №10

Нурофєн Експрес Ультракап капс мякі 200 мг №10

Показання. Симптоматичне лікування головного, зубного та періодичного менструального болю. Гарячка та біль у м’язах при застуді.Протипоказано застосування препарату дітям з масою тіла менше 20 к..

80.27 грн.

Німесил гран д/орал сусп 100 мг/2 г пакет 2 г №30

Німесил гран д/орал сусп 100 мг/2 г пакет 2 г №30

Лікування гострого болю, первинної дисменореї. Німесулід слід застосовувати тільки як препарат другої лінії.  ..

402 грн.

Нурофєн таб в/о 200 мг №8

Нурофєн таб в/о 200 мг №8

Показання. Симптоматична терапія головного болю та зубного болю, болісної менструації, невралгії, болю у спині, суглобах, м’язах, при ревматичних болях, а також при симптомах застуди і грипу.&nb..

60.28 грн.

Нурофєн Експрес форте капс мякі 400 мг №10

Нурофєн Експрес форте капс мякі 400 мг №10

Показання.Симптоматичне лікування легкого та помірного болю різного походження (головний, зубний біль, болісні менструації), в тому числі при застуді та пропасниці.Застосовують внутрішньо дорослим та ..

110.93 грн.

Дексаметазон таб 0,5 мг №10 КРКА

Дексаметазон таб 0,5 мг №10 КРКА

Синтетичний глюкокортикоїдний препарат, має виражену протизапальну, протиалергічну та десенсибілізуючу дію, має імунодепресивну активність. Застосовується при: важких алергічних реакціях (набряк Квінк..

42.90 грн.

Кетанов таб в/о 10 мг №10

Кетанов таб в/о 10 мг №10

Ненаркотичний анальгетик. Це нестероїдний протизапальний препарат, який проявляє протизапальну і слабку жарознижувальну активність. Препарат рекомендується для нетривалого використання з метою купірув..

62 грн.

Меновазин р-н фл 40 мл Фітофарм

Меновазин р-н фл 40 мл Фітофарм

Анестезеріующее засіб, специфічна дія якого обумовлена ​​компонентами, що входять до його складу. Препарат має протисвербіжну ефектом. При нанесенні на шкіру і слизові оболонки викликає подразнення не..

16 грн.

Мефенамінова кислота-Дарниця таб 500 мг №20

Мефенамінова кислота-Дарниця таб 500 мг №20

Нестероїдні протизапальні засоби, має знеболюючу, протизапальну та жарознижувальну властивостями. Показання до застосування: симптоматична терапія больового синдрому; запальні процеси кістково-суглобо..

70 грн.

Бримонал очні краплі р-н 0,2% флакон-крапельниця 10 мл

Бримонал очні краплі р-н 0,2% флакон-крапельниця 10 мл

Відкритокутова глаукома або підвищений внутрішньоочний тиск (ВОТ). Монотерапія у пацієнтів, яким протипоказано застосування місцевих бета-блокаторів. У складі комплексної терапії з іншими препарат..

281 грн.

Офтан Катахром кралі очні флакон з крапельницею 10 мл

Офтан Катахром кралі очні флакон з крапельницею 10 мл

Комбінований препарат для лікування катаракти (хвороби очей, що виявляється частковим або повним помутнінням речовини або капсули кришталика з пониженням гостроти зору). Механізм дії заснований на оки..

120 грн.

Беноксі краплі очні р-н 0,4% контейнер-крапельниця 10 мл

Беноксі краплі очні р-н 0,4% контейнер-крапельниця 10 мл

Засіб, що застосовується в офтальмології, місцевий анестетик. Має все сильніші ефект і короткочасне місцевоанестезуючу дію (10-20 хвилин). Чи не впливає на ширину зіниці ока та здатність до акомодації..

66.42 грн.

Мазь для м'язів і препарати для лікування опорно-рухового апарату

Кістково-м'язова система постійно піддається впливу несприятливих факторів - навколишнє середовище, погане харчування, малорухливий спосіб життя. Захворювання, що вражають цю частину організму можуть бути як самостійним явищем, так і наслідком серйозного захворювання. Відновити працездатність, попередити розвиток погіршення стану допоможе мазь для м'язів, грамотно підібрана лікарем.
«Аптека гормональних препаратів» пропонує великий вибір продукції. Кожен відвідувач ресурсу зможе швидко вибрати мазі після переломів кісток, розтягнень та ін.

Широкий асортимент

Найпоширенішою проблемою, яка хвилює сучасних людей, є запалення, труднощі обмінного характеру, вроджені стану. У цих випадках допоможуть відновитися тільки лікарські препарати, в тому числі мазі для загоєння кісток. Від їх якості залежить швидкість одужання, відсутність негативного впливу на організм.
В інтернет-магазині споживачам пропонуються кошти від провідних фармацевтичних компаній. Вся продукція систематизована і представлена:
· Розігріваючимимазями для м'язів.
· Засобами для лікування радикуліту, артриту, артрозу.
· Протизапальними препаратами.
· Хондропротекторами.
· Міорелаксантами.
Велика розмаїтість ліків допомагає вирішити різні проблеми. Вони пригнічують запалення, знімають неприємні відчуття, знижують тонус, перешкоджають руйнуванню кісток та ін.
Для швидкого зняття болю в аптеці можна зупиниться на мазі від розтягнень м'язів, гелях з анестетиками і протизапальними компонентами (Вольтарен, Бутадион, Диклак гель).
При наявності подагри вибирають препарат, який пригнічує вироблення і накопичення сечової кислоти (Аденурік, Аллопуринол і ін.).
Додатково під час хворобливих станів призначають ферменти для відновлення обмінних процесів.

Де придбати продукцію за доступною ціною

Знайти і купити потрібну лікарський засіб - тепер не проблема. Інтернет-магазин пропонує великий вибір мазей для кісток і таблетованих препаратів для вирішення різних проблем з опорно-руховою системою. Для оформлення замовлення можна вибрати будь-який зручний час, сервіс працює цілодобово. При виникненні питань звертайтеся за вказаними телефонами для отримання консультації.
Доставка здійснюється в короткі терміни, вже протягом 4-х годин ліки буде доставлено до місця призначення.