Інгалятор компресорний Мікролайф NEB 200

Немає в наявності

Компресорний інгалятор Microlife NEB 200 - швейцарський небулайзер нового покоління. Працює тихо, ефективно, підходить для лікування і профілактики більшості ЛОР і бронхо-легеневих захворювань без побічних ефектів.

призначення

Небулайзер - це прилад з компресором, за допомогою якого рідке ліки розщеплюється до найдрібніших частинок і перетворюється в мелкодисперсную суспензія - аерозоль. Саме в такому стані, проникаючи в організм через дихальні шляхи, ліки найбільш ефективно, так як швидко, без втрат і згубного впливу на інші органи, доставляється безпосередньо до вогнища запалення верхніх, середніх або нижніх дихальних шляхів.

Унікальні особливості небулайзера NEB 200

Може застосовуватися для всіх членів сім'ї - укомплектований дорослої і дитячої маскою.
Застосуємо для лікування верхніх і нижніх дихальних шляхів - оснащений мундштуком для носа і для рота.
Придатний для розпилення більшості лікарських препаратів - крім спеціальних аптечних лікарських засобів, може використовуватися так само для інгаляції і мінеральними водами.
Ергономічний дизайн - форма і матеріал масок і мундштуків дозволяють виробу щільно прилягати без зазорів і забезпечують 100% потрапляння аерозолю в дихальні шляхи без втрати.
Переваги інгалятора Microlife NEB 200

Високий терапевтичний ефект - інгаляція за допомогою небулайзера забезпечує миттєве і прицільне попадання медпрепарату безпосередньо в осередок захворювання. За допомогою мундштука для носа ліки гранично точно потрапляє у верхні дихальні шляхи. Мундштук для рота дозволяє лікарського препарату швидко досягти вогнища запалення в нижніх дихальних шляхах.
Потужний - швидкість розпилення інгалятора становить 0,4 мл / хв. Це дозволяє проводити процедуру максимально швидко. Распірабельная фракція - 71.2% <5 мкм.
Низький рівень шуму - ця модель інгалятора підійде для лікування маленьких дітей. Рівень шуму приладу всього 52дБ, прилад працює досить тихо.
Тривалий час роботи - інгаляцію можна проводити протягом 30 хвилин. При необхідності повторного сеансу, його можна буде провести через 30 хвилин перерви.
Безпечний - інгалятор Microlife NEB 200 створений з біосумісних, безпечних матеріалів, без застосування фталатів і біфеноли-А.
Простий в управлінні - для перемикання режимів передбачена всього дна кнопка. Всі насадки швидко змінюються. Інгалятор легко промивати після експлуатації і зберігати в компактному чохлі.
Піддає дезінфекції - всі деталі приладу (крім повітряного шланга) можна обробляти бактерицидну дезинфектором або стерилізувати парою до + 125С.
Високоякісний - ТМ Microlife виробляє інгалятори за новітніми технологіями. Домашній медприлад відрізняється своєю ефективністю, компактністю і легкістю. Завод виробник гарантує більш 10 років бездоганної роботи небулайзера і в разі поломки забезпечує безкоштовне технічне обслуговування протягом 5 років.

Інгалятор компресорний Омрон NE-C28P (NE-28P-E)

Інгалятор компресорний Омрон NE-C28P (NE-28P-E)

Компресорний інгалятор - прилад, який може допомогти в лікуванні та профілактиці захворювань дихальних шляхів. Простий і зручний у використанні. Прилад характеризується високою продуктивністю, завдяки..

2759 грн.

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801 (NE-C801S-E(V))

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801 (NE-C801S-E(V))

Призначений для використання в домашніх умовах при лікуванні різних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Живлення від електромережі забезпечує надійну та якісну роботу протягом 20 хвилин. В ..

2069 грн.

Інгалятор компресорний Юлайзер Хоум CN-02MY

Інгалятор компресорний Юлайзер Хоум CN-02MY

Небулайзер компресорний є комфортним засобом для лікування різних захворювань в області верхніх і нижніх дихальних шляхів для усієї сім'ї. Компактний по розмірах, його легко переносити. Дизайн сучасни..

1438 грн.

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801KD (NE-C801S-KDE)

Інгалятор компресорний Омрон NE-C801KD (NE-C801S-KDE)

Призначений для використання в домашніх умовах при лікуванні різних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів. Рівень шуму роботи становить 46 дБ. Новий інгалятор важить всього 270 грамів. В компл..

2222 грн.

Характеристики
Відпускається за рецептом Ні
Термолабільний Ні


Написати відгук

    Погано           Добре


Де купити в Києві Інгалятор компресорний Мікролайф NEB 200

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
На замовлення
ул. М. Тимошенко, 29, секция №5
08:00-22:00
На замовлення
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
На замовлення
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
На замовлення
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
На замовлення
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
На замовлення
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
На замовлення
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
На замовлення