Глюкометри та аксесуари до них

Глюкометр Rightest Bionime ELSA

Глюкометр Rightest Bionime ELSA

Зручний і простий у використанні глюкометр Rightest ELSA Bionime, що не вимагає кодування.Глюкометр BIONIME ELSA - це надточний і простий у використанні глюкометр, що має низку необхідних функцій. При..

859 грн.

Купуйте глюкометр - тримайте рівень цукру під контролем

Одним з найбільш поширених захворювань в усіх країнах світу вважається цукровий діабет. Хворому потрібно постійно контролювати показник глюкози в крові. Завдяки інноваційним технологіям розроблено спеціальний прилад, який значно полегшує життя таких пацієнтів.
Для оперативного вимірювання поточного рівня цукру в крові варто купити глюкометр. Сучасний пристрій здатний за короткий проміжок часу отримати точні результати вмісту глюкози у хворого.

Коли потрібно купити смужки для глюкометра?

Основні комплектуючі, без яких неможливо виконати аналіз на глюкозу - тест-смужки. Дані аксесуари підбираються виключно відповідно до використовуваної моделі глюкометра. Така продукція має певний термін придатності, після закінчення якого втрачає свою точність і чутливість.
Купити тест-смужки для глюкометра можна в кількості 25 або 50 штук. Аксесуари відрізняються простотою застосування - досить нанести на них невелику кількість крові і вставити в вимірювальний прилад. Через декілька секунд ви отримаєте результат аналізу.

Які основні переваги пристрою для вимірювання глюкози?

Завдяки даному апарату у пацієнтів з'являється можливість зробити самостійний аналіз, як в домашніх умовах, так і в будь-якому іншому місці. Спеціальний прилад здатний легко витримувати великі навантаження, працюючи при цьому без зупинок. Серед головних переваг медичного пристрою можна виділити наступні:
• довговічність;
• міцність;
• практичність;
• мобільність;
• точність вимірів;
• висока швидкість виконання тесту;
• комфортне керування.

Скільки коштує глюкометр в аптеці?

Перед вибором відповідного пристрою варто врахувати вік пацієнта і звернути особливу увагу на виробника. Також -  на кількість тест-смужок в комплекті.
Ціна на глюкометри в «Аптеці гормональних препаратів» доступна, при цьому в якості і дотриманні умов зберігання можете бути впевнені на 100%. У каталозі представлена ​​продукція брендів Джонсон & Джонсон, Рош Диагностик ГмбХ, Біонайм Корпорейшен, ІМІ-ДС, Мед Траст, Асцензія Діабетс Кеа Холдінгс АГ, 77 Електроніка, Infopia Co., Ltd, NewMed, Tai Doc Technology.

При виникненні будь-яких питань щодо вибору і придбання медичних товарів, звертайтеся до менеджерів інтернет-аптеки.