Лейкопластирі

Сфера застосування бактерицидних лейкопластирів

Лейкопластир є витратний матеріал, який застосовується для захисту та догляду за ранами, зняття больових відчуттів, лікування пошкоджень шкіри. Завдяки клейкій внутрішній поверхні такі пластирі легко фіксуються на шкірі навколо пошкодженої ділянки.

Різновиди пластирів

З моменту своєї першої появи медичні лейкопластири постійно вдосконалюються, з'являються варіанти з новими властивостями.
Сьогодні в аптеках можна знайти такі види виробів:
• Звичайні. Такі пластирі не містять лікарських компонентів, вони тільки закривають поверхню рани, захищаючи її від інфікування.
• Бактерицидні. Випускаються у вигляді смужок, всередині яких знаходиться ділянка марлі, просочене антисептичним розчином. Такі пластирі прискорюють загоєння.
• Післяопераційні. Витратні матеріали цієї групи застосовують для догляду за швами і ранами, які залишаються після проведених хірургічних втручань. Ці пластирі виготовляють у вигляді етикеток, що стерильних смужок, всередині яких знаходиться м'який гігроскопічний ділянку.
• Лейкопластир від мозолів. Такі кошти просякнуті саліцилової кислотою, яка розм'якшує сухі мозолі.
• Перцові. За рахунок дратівної дії такі пластирі підсилюють кровообіг і допомагають зняти больові відчуття при артритах, ударах, розтягненнях.
• Прітівогрибкові. Пластир такого типу являють собою альтернативу лікувальним кремам і мазей. Спеціальна обробка впливає на грибок, пригнічуючи його розмноження і зростання.
• Лікувальні пластири можуть містити лікарські препарати, гормони, антибіотики, які проникають в глибокі шари шкіри і кровоносні судини.

З чого зроблені пластирі?

Є лейкопластирі на тканинній основі. Вони добре кріпляться на шкірі, але при видаленні залишають клейові сліди.
Пластир на целюлозній основі в цьому відношенні краще - вони не викликають подразнень, добре пропускають повітря до рани за рахунок пористої структури. Гіпоалергенні лейкопластирі можна тримати на пошкодженій ділянці до 7 днів.

В якій аптеці краще купити лейкопластир?

Товари медичного призначення найкраще купувати в аптеках, яким ви довіряєте. Лейкопластирі повинні бути сертифікованими, дозволеними до продажу, безпечними для здоров'я.
У «Аптеці гормональних препаратів» можна купити пластирі з різним функціональним призначенням: бактерицидні, кровоспинні, водостійкі та ін. В наявності рулонні лейкопластири і у вигляді окремих смужок.