Ароматерапія

Інгалар фітокомпозиція ефірно-олійна 25 мл

Інгалар фітокомпозиція ефірно-олійна 25 мл

До складу входить олія евкаліптова, олія м'яти, олія ялиці, олія терпентинова, ментол, олія вазелінова. Проявляє протимікробну, протизапальну, місцевоподразнюючу дії. Комбінована ефіро-масляна фітоком..

63 грн.

Какао рослинна олія 30 мл

Какао рослинна олія 30 мл

Масло какао містить антиоксиданти, що нейтралізують дію вільних радикалів, захищають шкіру від шкідливих зовнішніх факторів і запобігають передчасному старінню шкіри. Какао масло глибоко живить клітин..

65 грн.

Кокосу рослинна олія 30 мл

Кокосу рослинна олія 30 мл

Олія кокоса володіє живильними, пом’якшуючими, зволожуючими властивостями, усуває зайву сухість і лущення. Кокосова олія добре підходить в якості засобу як до, так і після засмаги в солярії або ..

64 грн.

Набір для сауни

Набір для сауни

Всім відомо, що відвідуючи сауну або лазню після довгої і важкої тижні, це не тільки допоможе Вам розслабитися, зняти напругу, але і зміцнити здоров'я. Набір для Сауни від Flora Secret складається з е..

170 грн.

Набір для сауни Російська баня

Набір для сауни Російська баня

Набір для сауни "Російська баня" від Flora Secret складається з евкаліптової, лимонного, пихтового і кедрового ефірного масла. Евкаліптове ефірне масло усуває підвищену стомлюваність і сонливість, гол..

151 грн.

Олія авокадо 60 мл

Олія авокадо 60 мл

Масло авокадо одне з найцінніших в косметології. Завдяки надзвичайно багатому вмісту вітамінів, мікроелементів і кислот, воно має регенеруючі, поживними і зволожуючими властивостями. Авокадо масло зат..

78 грн.