Тампони

Гінекологічні жіночі тампони

Критичні дні - це особливі періоди в житті кожної жінки дітородного віку, які потребують пильної уваги до особистої гігієни. З давніх часів дівчата винаходили різні способи зручного і непомітного збору менструальних виділень, а також захисту жіночих статевих органів, що найбільше потерпають в цей час перед інфекціями. Так в різних частинах планети з'явилися тампони. Їх виготовляли з підручних засобів: м'якого папірусу, вовни, моху, паперу. Сьогодні принцип використання тампонів не змінився, удосконалилися лише матеріали і технології їх виробництва.

Різновиди гінекологічних тампонів

Сучасні жіночі тампони роблять з:
• віскози;
• суміші бавовни і віскозного матеріалу;
• 100% бавовняних або текстильних волокон.
Деякі вироби додатково покриваються спеціальною гладкою оболонкою, яка полегшує їх використання.
Всі гінекологічні тампони за способом введення в піхву діляться на дві великі групи:
• апплікаторние;
• безапплікаторні.

Купити тампони з аплікатором можна наступних торгових марок: Tampax, Kotex, Helen Harper. Вони вводяться всередину за допомогою двох трубок (пластикових або картонних). Безапплікаторні вироби призначені для ручного введення (за допомогою пальця). Найбільш відомі торгові марки з таким дизайном - це o.b., Ola, Libresse.
За рахунок конструктивних особливостей апплікаторні тампони під час використання збільшуються в довжину, а безапплікаторні - розширюються радіально.

Що потрібно знати про застосування тампонів?

Всупереч відомому поширеному міфу гінекологічні тампони настільки компактні і нешкідливі за складом, що ними можуть користуватися навіть молоді дівчата, які не мають сексуального досвіду, вже з настанням першої менструації. При правильному застосуванні якісних виробів вони не несуть шкоди для здоров'я.
Краще купувати гінекологічні тампони в аптеці або спеціалізованих магазинах. Ви повинні бути впевнені в тому, що в їх основі лежать гіпоалергенні, стерильні і безпечні для внутрішньої мікрофлори матеріали. В іншому випадку можна отримати синдром токсичного шоку.
Слід купувати вироби перевірених брендів і використовувати їх згідно з інструкцією на упаковці.

Купуйте тампони в «Аптеці гормональних препаратів»

В мережі наших аптек, через онлайн-каталог або безпосередньо в торгових залах, ви можете підібрати тампони різних виробників, з апплікторамі і без них, з будь-яким рівнем поглинання.