Засоби для фіксації зубних протезів

Фіксуючий крем для зубних протезів високої якості

Для відновлення зубного ряду стоматологи досить часто встановлюють протези. Однак дані конструкції вимагають регулярного догляду. Використовується спеціальний крем для зубних протезів - він забезпечить їх надійну фіксацію і дозволить уникнути будь-якого дискомфорту в ротовій порожнині.
Сучасний засіб здатний зберегти свої властивості навіть під постійним впливом холодної їжі або гарячого чаю. Така продукція не робить негативного впливу на роботу шлунково-кишкового тракту, а також не змінює приємний смак їжі, що вживається.

Головні переваги засоби для фіксації зубних протезів

Крем виготовляється з абсолютно безпечних компонентів, які не викликають алергічних реакцій і не має побічних ефектів. Засіб здатний забезпечити надійний захист ясен від натирань при носінні зубних конструкцій. Завдяки постійному застосуванню такої продукції гарантується стабільна фіксація будь-яких типів протезів. Дані стоматологічні товари відмінно підійдуть як для часткових, так і для повних конструкцій.
Одним і найбільш популярних засобів вважається Корега для зубних протезів - має такі переваги:
• екологічність;
• гігієнічність;
• нешкідливість;
• рівномірний розподіл по прилягаючій до ясен поверхні;
• повна відсутність барвників та смакових добавок;
• відмінна сумісність з будь-якими видами емалей;
• тривалий термін придатності;
• нейтральний смак;
• простота використання.

Вигідна ціна на крем для фіксації зубних протезів

Засіб необхідно наносити на суху конструкцію короткими смужками. Перед установкою протеза потрібно обов'язково прополоскати рот теплою водою. Після цього слід вставити конструкцію в ротову порожнину і зімкнути щелепи для гарної фіксації. Не рекомендується наносити спеціальний крем частіше ніж один раз на день.
«Аптека гормональних препаратів» надає можливість покупцям придбати Корегу для зубних протезів за вигідною вартості. Також в каталозі магазина представлені засоби відомих брендів Стаффорд-Міллер Ір. Л., Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, ГлаксоСмітКляйн Дангарван Лімітед, Dr. Theiss Naturwaren GmbH, Block Drug Company, Etol.
Для отримання консультаційних послуг і оформлення замовлення звертайтесь до кваліфікованих менеджерів інтернет-аптеки.