Дитячі молочні суміші

Якісні дитячі молочні суміші

Грудне молоко - ідеальна їжа для дитини до року. Це унікальний продукт, який забезпечує малюкові захист зсередини. Крім того, це продовження особливого емоційного зв'язку між мамою і малюком, яка почалася ще до народження.

Користь грудного вигодовування

У материнському молоці містяться антитіла і живі біфідобактерії, яке допомагають грудничку адаптуватися в новій для нього середовищі, а також беруть участь у формуванні його імунної системи.
Однак не завжди материнського молока достатньо. Іноді ситуація складається так, що потрібне додаткове (або основне) харчування у вигляді сумішей. Це може статися, коли:
• молоко не з'явилося після народження малюка або його недостатньо;
• повністю вичерпані можливості грудного вигодовування;
• є медичний заборона на годування грудьми (інфекційна хвороба матері).
У таких випадках потрібно проконсультуватися з педіатром, щоб вибрати і купити дитячу молочну суміш.

Склад дитячого харчування

Сучасні дитячі суміші максимально наближені за складом до грудного молока. У них містяться білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мікроелементи, необхідні для здорового росту і розвитку дитини.
Проводять суміші на основі коров'ячого або козячого молока. Умовно їх можна розділити на три групи:
1. Для здорових малюків.
2. Для дітей з особливими харчовими потребами.
3. Для крихіток з патологіями.

Перш ніж купити дитячу суміш в аптеці, потрібно розібратися з її призначенням.
Існує наступна класифікація: адаптовані, частково або високоадаптованими дитяче харчування. Перша група сумішей є продукт на основі тваринного молока, яке змінили таким чином, щоб дитині було простіше його засвоїти.
Частково адаптовані суміші - це харчування, призначене для дітей від 6 місяців. У високоадаптованими міститься спектр додаткових мікроелементів, які сприяють правильному розвитку дитини.

В яких аптеках можна купити дитячу суміш?

Сьогодні ринок дитячого харчування насичений різноманітною продукцією, тому молодим батькам складно визначитися з вибором.
«Аптека гормональних препаратів» пропонує широкий спектр продукції для годування від відомих торгових марок. Тут можна замовити суміші, вироблені в Росії, Німеччині, Польщі, Швейцарії, Нідерландах.
Всі дитячі суміші в аптеці мають сертифікаційні документи, які гарантують якість і безпеку товару.