Бравель пор ліоф д/приг р-ну д/ін 75 МЕ+р-нник 1 мл №10

Склад
діюча речовина: 1 флакон з порошком ліофілізованим містить урофолітропіну (високоочищений урофолікулостимулюючий гормон) 82,5 МО, що еквівалентно вивільненому урофолітропіну 75 МО;
допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; натрію фосфат двоосновний гептагідрат; полісорбат 20; кислота фосфорна 85 % у вигляді 1 М розчину (корегент PH); натрію фосфат двоосновний гептагідрат у вигляді 1 М розчину (корегент PH) ;
1 ампула з 1 мл розчинника (0,9 % розчин натрію хлориду) містить:
діюча речовина: натрію хлорид 9 мг;
допоміжні речовини: кислота хлористоводнева розведена (10 % м/м) (корегент PH), вода для ін’єкцій.
Лікарська форма
Порошок ліофілізований для приготування розчину для ін’єкцій.
Основні фізико-хімічні властивості:
1 флакон містить ліофілізований порошок білого або злегка жовтуватого кольору;
1 ампула з розчинником містить прозору безбарвну рідину.
Фармакотерапевтична група
Гонадотропіни та інші стимулятори овуляції. Гонадотропні гормони. Код АТХ G03G A04.
Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка.
Урофолітропін є високоочищеним препаратом сечового фолікулостимулюючого гормону (ФСГ), виділеного з сечі жінок у період постменопаузи. ФСГ стимулює ріст і розвиток фолікулів, а також продукування гонадотропних стероїдів у жінок, які не страждають на первинну дисфункцію яєчників.
Згідно з даними клінічних випробувань, фармакодинамічні ефекти урофолітропіну не відрізняються від ефектів рекомбінантного ФСГ при такому ж способі введення. Після підшкірного введення урофолітропін спричиняє таку ж реакцію з боку фолікулів, утворення таких же пікових концентрацій естрадіолу і кількість дозріваючих та зрілих овоцитів, як і при застосуванні рекомбінантного ФСГ без відмінностей у сумарній дозі і тривалості лікування.
Застосування урофолітропіну зазвичай слід розпочинати після застосування хоріонічного гонадотропного гормону (ХГГ) для індукції кінцевого етапу дозрівання фолікула та овуляції.
Фармакокінетика.
Максимальна концентрація ФСГ, що містить урофолітропін, досягається протягом 21 години. Стабільна концентрація спостерігається на 4-5-й день. Після 7-денного курсу ін’єкцій максимальна концентрація ФСГ досягається протягом 10 годин після ін’єкції.
Середній період напіввиведення ФСГ становить 41 годину. Через 7 днів повторних підшкірних введень середній період напіввиведення ФСГ становить 30 годин.
Через 7 днів підшкірного введення урофолітропіну максимальна концентрація ФСГ становить 11,1 МО/л, а стабільна площа під фармакокінетичною кривою (AUC) на рівні 235 МО/л годин.
Показання
Жіноче безпліддя, зумовлене ановуляцією (зокрема у результаті оваріального полікістозу яєчників) у жінок, які не піддаються лікуванню кломіфеном цитратом.
При контрольованій гіперстимуляції яєчників для індукції множинного утворення фолікулів при проведенні медикаментозних програм з лікування безпліддя (включаючи запліднення in vitro/ембріональне перенесення, внутрішньотрубне перенесення гамети (ВПГ) та інтрацитоплазматичну ін’єкцію сперматозоїдів (ІЦІС).
Протипоказання
Бравель протипоказаний жінкам :
з гіпофізарними або гіпоталамічними пухлинами,
з карциномою яєчника, матки або молочних залоз,
у період вагітності або годування груддю;
при гінекологічних кровотечах невстановленої етіології,
з гіперчутливістю до будь-якого компонента препарату.
У нижчеописаних випадках вихід яйцеклітини, швидше за все, не відбудеться, у зв’язку з чим Бравель призначати не слід при:
первинній неспроможності яєчників;
кістах або збільшенні яєчників, що не є результатом оваріального полікістозу;
аномаліях статевих органів, несумісних з вагітністю;
фіброзних новоутвореннях матки, несумісних з вагітністю.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій
Досліджень лікарських взаємодій Бравеля не проводили.
Незважаючи на відсутність клінічного досвіду, очікується, що одночасне застосування Бравеля і кломіфена цитрату може посилювати реакцію фолікулярного дозрівання. При сумісному застосуванні з агоністами гонадотропного рилізинг-фактора з метою гіпофізарної десенсибілізації можуть знадобитися вищі дози Бравеля для досягнення бажаної реакції з боку яєчників.
Особливості застосування
Бравель має сильну гонадотропну активність, завдяки чому можливе виникнення небажаних явищ від легкого до тяжкого ступеня. Тому препарат слід застосовувати лише під наглядом лікарів, які обізнані з проблемами безпліддя і мають досвід їх лікування.
Проведення терапії гонадотропінами вимагає багато часу, у пацієнтів слід регулярно контролювати реакції яєчників за допомогою ультразвукового дослідження або поєднання УЗД з визначенням рівня сироваткового естрадіолу. Реакція на введення ФСГ може бути різною, при чому у деяких пацієнтів реакція може бути дуже слабкою. Для досягнення мети лікування слід застосовувати найнижчу ефективну дозу препарату.
Застосування препарату Бравель у рамках повторного курсу лікування у клінічних випробуваннях не вивчали.
Першу ін’єкцію Бравеля слід зробити під ретельним контролем лікаря.
До того як розпочати лікування, необхідно провести дослідження причин безпліддя в обох партнерів, а також провести медичне обстеження щодо наявності можливих протипоказань. Зокрема, пацієнток необхідно обстежувати на наявність гіпотиреоїдизму, адренокортикальної недостатності, гіперпролактинемії, гіпофізарної або гіпоталамічної пухлини, призначити відповідне лікування, передбачене при таких патологічних станах.
У пацієнток, яким проводиться стимуляція зростання фолікулів як у рамках лікування безпліддя у результаті ановуляції, так і в межах програми допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), може спостерігатися збільшення розміру яєчників або розвиватися синдром гіперстимуляції яєчників. Подібні ризики можна мінімізувати шляхом суворого дотримання рекомендованих доз і режиму введення Бравеля, а також проведення ретельного моніторингу терапії. Для забезпечення точної інтерпретації показників розвитку та дозрівання фолікулів потрібен лікар, який має досвід інтерпретації відповідних тестів.
Синдром гіперстимуляції яєчників (СГЯ)
СГЯ – стан, що відрізняється від неускладненого збільшення яєчників. СГЯ є синдромом, тяжкість симптомів якого може наростати. Синдром проявляється у значному збільшенні розмірів яєчників, підвищенні рівня статевих стероїдних гормонів, а також підвищеній проникності кровоносних судин, що може призводити до скупчення рідини у черевній, плевральній і, у виняткових випадках, у перикардіальній порожнині.
У тяжких випадках СГЯ можуть спостерігатися наступні симптоми: біль у животі, метеоризм, значне збільшення яєчників, збільшення маси тіла, диспное, олігурія та гастроінтестинальні симптоми, такі як нудота, блювання та діарея. Клінічна оцінка може виявити гіповолемію, електролітний дисбаланс, асцит, гемоперитонеум, плевральний випіт, гідроторакс, гострий легеневий дистрес-синдром та епізоди тромбоемболії, згущення крові.
Підвищена реакція яєчників на лікування гонадотропіном рідко призводить до СГЯ, за винятком випадків, коли для стимуляції овуляції застосовувати ХГГ, тому у випадках виникнення СГЯ потрібно утриматися від застосування стимуляції за допомогою ХГГ, а також рекомендувати пацієнткам утримуватися від статевих контактів або використовувати бар’єрні методи контрацепції протягом 4 днів мінімум. СГЯ може мати швидкий початок (від доби до кількох днів) і є серйозним побічним ефектом, тому пацієнтки мають перебувати під ретельним контролем лікаря щонайменше протягом 2-х тижнів після введення ХГГ.
Дотримання рекомендованого режиму дозування Бравеля і ретельний контроль під час лікування дозволить мінімізувати ризик виникнення гіперстимуляції яєчників і багатоплідної вагітності. При проведенні програми допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) аспірація всіх фолікулів до настання овуляції допоможе понизити ризик виникнення гіперстимуляції.
СГЯ може набути тяжких форм і бути тривалішим у разі настання вагітності. Найчастіше СГЯ розвивається після припинення гормональної терапії і набуває максимального ступеня тяжкості приблизно через 7-10 днів після закінчення лікування. Зазвичай СГЯ самостійно проходить при настанні менструації.
У тяжких випадках СГЯ введення гонадотропіну слід припинити, а пацієнтку необхідно госпіталізувати для проведення спеціального лікування.
Синдром частіше розвивається у пацієнток з оваріальним полікістозом.
Багатоплідна вагітність.
Багатоплідна вагітність, особливо при великій кількості плодів, несе підвищений ризик виникнення ускладнень як для матері, так і для плода у перинатальний період.
У пацієнток, в яких овуляція настає у результаті лікування гонадотропним гормоном, частішають випадки багатопліддя порівняно з вагітністю у результаті природного запліднення. У результаті більшості багатоплідних зачать народжуються близнюки. Для мінімізації ризику багатопліддя необхідно вести ретельне спостереження за реакцією яєчників жінки.
У пацієнток після проведення процедури ДРТ ризик багатоплідної вагітності пов’язаний головним чином з кількістю перенесених ембріонів, їх якістю та віком пацієнтки.
До початку лікування пацієнтки повинні бути попереджені про можливість виникнення у них багатоплідної вагітності.
Невиношена вагітність
Кількість випадків невиношених вагітностей, у результаті переривання вагітності або спонтанних абортів, вища у жінок, які піддаються стимуляції дозрівання фолікулів або проходять програми допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), ніж у разі природного зачаття.
Позаматкова вагітність
Жінки із захворюваннями маткових труб в анамнезі мають підвищений ризик позаматкової вагітності незалежно від того, чи вона настала внаслідок спонтанного запліднення, чи при лікуванні безпліддя. Частота ектопічної вагітності після проведення фертилізації in vitro становить 2-5 % порівняно з 1-1,5 % у популяції.
Новоутворення репродуктивних органів
У жінок, які неодноразово отримували медикаментозне лікування з приводу безпліддя, повідомлялося про розвиток як доброякісних, так і злоякісних новоутворень яєчників та інших органів репродуктивної системи. Наразі невідомо, чи підвищує лікування гонадотропінами вихідний ризик появи таких пухлин у безплідних жінок.
Вроджені вади розвитку
Поширеність вроджених вад розвитку плода у жінок після проведення ДРТ може трохи перевищувати кількість пороків при природному зачатті. Вважається, що це може бути результатом індивідуальних особливостей батьків (наприклад вік матері, характеристики сперми) та багатоплідної вагітності.
Тромбоемболічні порушення
Жінки із загальновизнаними факторами ризику тромбоемболічних ускладнень, наприклад, наявність подібних випадків в особистому або сімейному анамнезі, тяжке ожиріння (індекс маси тіла > 30 кг/м2), тромбофілія, можуть мати підвищений ризик венозної або артеріальної тромбоемболії під час або після лікування гонадотропінами. У цих жінок слід оцінити співвідношення користі та ризиків застосування гонадотропінів. Крім того, слід зазначити, що сама по собі вагітність також несе підвищений ризик тромбоемболічних ускладнень.
Препарат містить лактозу, тому його не слід застосовувати пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Бравель протипоказаний жінкам у період вагітності або годування груддю.
На даний час не повідомлялося про ризик виникнення тератогенних ефектів при клінічно контрольованій гіперстимуляції яєчників. Дані про дію на перебіг вагітності відсутні.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Немає даних щодо впливу препарату на здатність до керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами. Однак, вплив Бравеля на здатність керувати транспортом і механізмами маловірогідний.
Спосіб застосування та дози
Лікування Бравелем слід починати під наглядом лікаря, який має досвід лікування порушень репродуктивної функції.
Бравель призначений для підшкірного застосування. Порошок розчинити безпосередньо перед введенням, використовуючи розчинник, що додається. Щоб об'єм ін'єкції не був надто великим, у 1 мл розчинника може бути розведено до 6 флаконів порошку Бравель. Не струшувати. Розчин не слід застосовувати, якщо він містить частки або непрозорий.
У реакції яєчників на екзогенні гонадотропіни існують значні міжвидові і внутрішньовидові відмінності, що не дозволяє застосовувати стандартизовані схеми дозування. Зважаючи на це, дози слід підбирати індивідуально, залежно від реакції яєчників на лікування. Це вимагає контролю функції яєчників або тільки за допомогою ультразвукового методу, або у поєднанні з лабораторним контролем рівня естрадіолу. Бравель можна застосовувати як окремо, так і в комбінації з гонадотропним рилізинг-фактором (його агоністом або антагоністом з метою контролю гіперстимуляції яєчників). Досвід клінічного застосування Бравеля у поєднанні з антагоністами гонадотропного рилізинг-фактора відсутній. Рекомендоване дозування і тривалість лікування може лікар змінювати залежно від індивідуалізованої схеми лікування.
Ановуляція (включаючи оваріальний полікистоз (ОП)).
Мета лікування Бравелем полягає в утворенні одного Граафова фолікула, з якого відбудеться вивільнення овоцита у результаті дії людського хоріонічного гонадотропного гормону (ХГГ).
Застосування Бравеля слід розпочинати протягом перших 7 днів менструального циклу. Рекомендована початкова доза становить 75 МО на добу упродовж 7 днів. Грунтуючись на клінічних спостереженнях (включаючи ультразвукове дослідження яєчників окремо або у комбінації з контролем рівня естрадіолу), подальше дозування необхідно індивідуалізувати. Дозу можна регулювати не частіше одного разу в 7 днів. Рекомендоване одноразове підвищення дози становить 37,5 МО і не повинно перевищувати 75 МО. Максимальна добова доза не має перевищувати 225 МО.
У разі відсутності результату протягом 4 тижнів курс лікування слід припинити.
Після досягнення оптимального результату лікар або медсестра мають ввести разову дозу ХГГ у кількості від 5000 до 10000 МПро наступного дня після останньої введеної дози Бравеля. У день введення ХГГ і наступного дня рекомендується здійснювати статеві контакти. Альтернативним способом є проведення штучного внутрішньоматкового запліднення. За станом пацієнток необхідно ретельно спостерігати щонайменше протягом 2 тижнів після введення ХГГ. У разі підвищеної реакції на Бравель лікування слід припинити, а пацієнткам слід утриматися від статевих контактів або використовувати бар’єрні методи контрацепції до початку наступного місячного циклу.
Контрольована гіперстимуляція яєчників для індукції розвитку множинних фолікулів у рамках застосування допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ):
для пацієнтів, які пройшли курс лікування агоністами гонадотропін рилізинг-фактора, лікування Бравелем слід розпочати приблизно через 2 тижні після початку лікування агоністом. Рекомендована початкова доза Бравеля становить 150-225 МО на добу упродовж мінімум перших 5 днів лікування. Грунтуючись на клінічних спостереженнях (включаючи ультразвукове дослідження окремо або у комбінації з визначенням рівня естрадіолу), подальше дозування слід індивідуалізувати, але не перевищувати 150 МО на кожне регулювання дози. Максимальна добова доза не має перевищувати 450 МО і, в більшості випадків, тривалість лікування упродовж більше 12 днів не рекомендується.
У схемах, що не передбачають зниження регуляції (down regulation), лікування Бравелем слід розпочинати на 2-й-3-й день менструального циклу. Рекомендована величина і режим дозування такі ж, як запропоновані для вищезгаданих протоколів із застосуванням агоністів ХГГ для зниження регуляції.
Досягши оптимальної реакції організму, пацієнткам слід ввести разову дозу до 10000 МО ХГГ для індукції остаточного дозрівання фолікула і підготовки до виходу овоцита. Пацієнтки мають перебувати під ретельним наглядом щонайменше протягом 2-х тижнів після введення ХГГ. У разі підвищеної реакції на Бравель лікування слід припинити, а пацієнткам слід утриматися від статевих контактів або використовувати бар’єрні методи контрацепції до початку наступного місячного циклу.
Діти. Не застосовувати дітям.
Передозування
Можливий розвиток синдрому гіперстимуляції яєчників. Лікування симптоматичне.
Побічні реакції
Під час застосування препарату Бравель у ході клінічних досліджень найчастіше спостерігалися наступні побічні ефекти: головний біль та біль у животі (обидва з’являються у 10 % пацієнтів), потім нудота, вагінальні кровотечі, синдром гіперстимуляції яєчників (СГСЯ) та здуття живота. Частота виникнення цих реакцій від 5 % до 9 % пацієнтів. Нижче наведено побічні реакції, які з’являються у більш ніж 1 % пацієнтів, які отримували Бравель у клінічних дослідженнях відповідно до систем органів та частоти виникнення. Побічні реакції розподілено за частотою таким чином: дуже часто (> 1/10), часто (від ≥ 1/100 до < 1/10).
Інфекції та інвазії: часто – інфекції сечовивідних шляхів, назофарингіт.
З боку нервової системи: дуже часто – головний біль.
Судинні порушення: часто – припливи.
З боку шлунково-кишкового тракту: дуже часто – біль у животі; часто – нудота, блювання, метеоризм, дискомфорт у животі, діарея, запор.
З боку боку шкіри та підшкірних тканин: часто – висипання.
З боку скелетно-м’язової та сполучної тканин: часто – м’язові спазми.
З боку репродуктивної системи та молочних залоз: часто – вагінальна кровотеча, синдром гіперстимуляції яєчників, біль у ділянці таза, підвищена чутливість молочних залоз, вагінальні виділення.
Загальні порушення та порушення у місці введення: часто – біль, біль та реакції у місці ін’єкції (почервоніння, синець, припухлість та/або свербіж).
Як ускладнення при СГЯ можуть відбуватися венозні тромбоемболічні розлади і перекручування яєчника.
Повідомлялося про алергічні місцеві та загальні реакції з боку шкіри та гіперчутливість уповільненого типу при застосуванні препаратів гонадотропінів.
Термін придатності
2 роки.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище +25 °С. Не заморожувати.
Забороняється застосовувати препарат після дати, зазначеної на упаковці.
Несумісність
Бравель не слід вводити в одній ін’єкції з іншими препаратами, окрім високоочищеного менотропіну Менопур виробництва Феррінг. Дослідження показали, що одночасне застосування Бравеля та Менопуру суттєво не змінює очікувану біоактивність.
Упаковка
10 флаконів з порошком у комплекті з 10 ампулами з розчинником (по 1 мл) у 2 чарункових упаковках; по 2 чарункові упаковки у картонній коробці.
Категорія відпуску
За рецептом.

Часті питання про Бравель пор ліоф д/приг р-ну д/ін 75 МЕ+р-нник 1 мл №10

🚑 Чи можлива доставка Бравель пор ліоф д/приг р-ну д/ін 75 МЕ+р-нник 1 мл №10 по Україні?

Так, доставка Бравель пор ліоф д/приг р-ну д/ін 75 МЕ+р-нник 1 мл №10 по Україні можлива. Ми відправляємо Новою Поштою та УкрПоштою.

🧾 Чи можна придбати Бравель пор ліоф д/приг р-ну д/ін 75 МЕ+р-нник 1 мл №10 без рецепту онлайн?

Так, Бравель пор ліоф д/приг р-ну д/ін 75 МЕ+р-нник 1 мл №10 можна придбати в Аптеці Гормональних Препаратів онлайн без рецепту.
Діючі речовини
Діюча речовина 1 Урофоллитропин
Характеристики
Відпускається за рецептом Так
Діючі речовини Урофоллитропин
Об'єм, мл. 1
Термолабільний Ні
Фармакотерапевтична група Урофоллитропин


Написати відгук

    Погано           Добре


Де купити в Києві Бравель пор ліоф д/приг р-ну д/ін 75 МЕ+р-нник 1 мл №10

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
На замовлення
ул. М. Тимошенко, 29, секция №5
08:00-22:00
На замовлення
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
На замовлення
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
На замовлення
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
На замовлення
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
На замовлення
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
На замовлення
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
На замовлення