Засоби, що пригнічують імунну систему

Імуран таб в/плів оболонкою 50 мг №100

Імуран таб в/плів оболонкою 50 мг №100

Лікарський препарат з діючою речовиною азатіоприн, фармакотерапевтична група імуносупресанти. Він являється потужним імуносупресивним препаратом цитотоксичної і цитостатичної дій. Цю речовину використ..

1434.66 грн.

Екворал капс 25 мг №50

Екворал капс 25 мг №50

Лікарський засіб Екворал відноситься до фармакологічної групи інсектицидів і репелентів. Імуносупресор випускається у формі м'яких капсул.Показання до застосуванняПеріод після трансплантації органів д..

663.65 грн.

Лефлютаб таб в/о 20 мг №30

Лефлютаб таб в/о 20 мг №30

Базисний протиревматичний препарат з діючою речовиною лефлуномид. Виявляє антипроліферативну, імуномодулюючу і протизапальну дію. Використовується для лікування дорослих хворих з активною формою ревма..

1014.65 грн.

Екворал капс 100 мг №50

Екворал капс 100 мг №50

Лікарський засіб Екворал відноситься до фармакологічної групи інсектицидів і репелентів. Імуносупресор випускається у формі м'яких капсул.Показання до застосуванняПеріод після трансплантації органів д..

Немає в наявності

Препарати, щоб пригнітити імунну систему

Імунітет відіграє важливу роль у функціонуванні організму. Спеціальні клітини захищають наше тіло, атакуючи і знищуючи чужорідні агенти, здатні завдати шкоди всій системі і викликати різні хвороби. Але бувають випадки, коли імунні механізми зовсім не несуть користі. Більш того, вони можуть стати причиною серйозної патології і небезпеки для життя.  

Коли необхідно пригнічення імунної системи і як цього досягти?

Перший випадок, коли надмірна активність захисної системи організму небажана - це пересадка органів і тканин. Тіло сприймає нові клітини як загрозу для своєї системи і починає посилено з ними боротися. А цього допустити не можна. Другий випадок - це розвиток аутоімунних захворювань. При цьому в організмі відбувається якийсь збій, після якого імунітет починає атакувати власні тканини і клітини. Відбувається їх відторгнення і повна втрата функціональності. До таких захворювань належать: червоний вовчак, тромбоцитопенічна пурпура, ревматоїдний артрит та багато інших. Причинами нездорової активності імунітету можуть бути: • деякі інфекції; • токсичне ураження; • вплив радіації; • онкологія; • вагітність; • перенесена трансплантація. У деяких випадках з подібними порушеннями організм справляється сам, однак нерідко він потребує допомоги. Швидше за все, а також з максимально прогнозованими результатами пригнітити імунітет допомагають спеціальні фармацевтичні препарати - імунодепресанти. Їх призначають як дорослим, так і дітям. А контролювати прийом може тільки лікуючий лікар.  

Які бувають препарати для пригнічення імунної системи?

Імунодепресанти класифікують за такими групами: • загальної дії - повністю пригнічують захисні механізми; • селективні - тобто виборчі, спрямовані тільки на окремі типи імунних клітин; • симптоматичні - прибирають ознаки аутоімунних захворювань для полегшення стану пацієнта; • протизапальні - призначені для зняття запалень, придушення алергічних реакцій. Випускаються дані лікарські засоби для зручності прийому в різних формах: у вигляді таблеток, капсул, розчинів і порошків для ін'єкцій.  

Асортимент імунодепресантів в «Аптеці гормональних препаратів»

У наших аптеках ви можете купити різні медикаменти, дія яких спрямована на пригнічення імунного захисту організму. Серед них: • препарати, що відключають загальний імунітет ( Імуран в таблетках); • засоби вибіркової дії (Циклоспорин в капсулах); • протизапальні медикаменти (Метилпреднізолон в таблетках) і інші. Якщо ви не знайшли необхідних ліків - зверніться до наших консультантів за допомогою. Можливо, ми зможемо привезти необхідний препарат під замовлення.