Галавіт супозиторії ректальні 100 мг №10

Немає в наявності

Иммуномодулирующий і протизапальний препарат, використовується в комплексній терапії імунодефіцитних станів у дорослих і підлітків старше 12 років, таких як: інфекційні кишкові захворювання, що супроводжуються інтоксикацією та / або діареєю; виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки; вірусні гепатити; хронічні рецидивні захворювання, викликані вірусом герпесу; захворювання, викликані вірусом папіломи; інфекційно-запальні урогенітальні захворювання (уретрит хламідійної і трихомонадною етіології, хламідійний простатит, гострий та хронічний сальпінгоофорит, ендометрит); гнійно-запальні захворювання органів малого таза; післяопераційна реабілітація хворих з міомою матки; ускладнення післяопераційного періоду у жінок репродуктивного віку; післяопераційні гнійно-септичні ускладнення та їх профілактика (в тому числі, у онкологічних хворих); хронічний рецидивуючий фурункульоз, рожа; астенічні стани, невротичні і соматоформні розлади, зниження фізичної працездатності (в тому числі, у спортсменів); психічні, поведінкові та постабстинентного розлади при алкогольної та наркотичної залежності; запальні захворювання слизової оболонки порожнини рота і горла, захворювання пародонту; неспецифічна профілактика і лікування грипу та гострих респіраторних інфекцій. Спосіб застосування: доза і тривалість застосування препарату залежить від характеру, тяжкості та тривалості захворювання.

Склад
діюча речовина: амінодигідрофталазиндіон натрію;

1 супозиторій містить галавіт (амінодигідрофталазиндіон натрію) 100 мг;

допоміжні речовини: твердий жир.

Лікарська форма
Супозиторії ректальні.

Основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від білого до білого з жовтуватим відтінком кольору торпедоподібної форми без видимих вкраплень на поздовжньому розрізі.

Фармакотерапевтична група
Імуностимулятори.

Код АТХ L03A X.

Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка.

Препарат має протизапальні та імуномодулюючі властивості. Його основна дія зумовлена здатністю діяти на функціонально-метаболітичну активність макрофагів. При запальних захворюваннях препарат оборотно на 6-8 годин інгібує надлишковий синтез фактора некрозу пухлин, інтерлейкіну-1, активних форм кисню гіперактивованими макрофагами, які визначають ступінь запальних реакцій, їх циклічність, а також вираженість інтоксикації. Нормалізація функціонального стану макрофагів призводить до зниження аутоагресії i регуляції функції макрофагів.

Одночасно препарат стимулює бактерицидну активність нейтрофільних гранулоцитів, підсилює фагоцитоз, підвищує неспецифічну резистентність організму до інфекційних захворювань.

Фармакокінетика.

Фармакодинамічні ефекти спостерігаються протягом 72 годин.

Препарат швидко виводиться з організму в основному нирками. Після ректального застосування період напіввиведення становить 40-60 хвилин.

Показання
Як імуномодулятор у комплексній терапії таких захворювань:

виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки;
вірусні гепатити В і С;
хронічні рецидивуючі захворювання, спричинені вірусом герпесу;
інфекційно-запальні урогенітальні захворювання (уретрит хламідійної етіології, хламідійний простатит);
післяопераційна реабілітація хворих з міомою матки;
післяопераційні гнійно-септичні ускладнення та їх профілактика;
хронічний рецидивуючий фурункульоз, бешиха.
Протипоказання
Підвищена чутливість до речовин, які входять до складу препарату; період вагітності або годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій
При одночасному застосуванні можливе зниження курсових доз антибіотиків.

Випадки несумісності з іншими лікарськими препаратами не відзначені.

Особливості застосування
Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Даних немає.

Спосіб застосування та дози
Застосовувати дорослим. Супозиторій звільнити від контурної чарункової упаковки і потім ввести у пряму кишку. Перед цим рекомендується випорожнити кишечник.

Доза та тривалість застосування препарату залежить від тяжкості та тривалості захворювання.

При виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки: початкова доза у гострий період становить 200 мг (2 супозиторії) 1 раз на добу протягом 2 днів, потім слід перейти на введення препарату по 100 мг (1 супозиторій) з інтервалом 72 години. Курс становить 15-25 супозиторіїв залежно від стану пацієнта.

При вірусних гепатитах: початкова доза становить 200 мг (2 супозиторія) одноразово, потім по 100 мг (1 супозиторій) 2 рази на добу до купірування симптомів інтоксикації та запалення. Потім можливе продовження курсу терапії у дозі 100 мг (1 супозиторій) з інтервалом 72 години. Курс лікування – 20-25 супозиторіїв.

При хронічних рецидивуючих захворюваннях, спричинених вірусом герпесу: у перші 10 днів по 100 мг (1 супозиторій) 1 раз на добу, потім по 100 мг (1 супозиторій) через добу (15 супозиторіїв).

При інфекційно-запальних урогенітальних захворюваннях (уретрит хламідійної етіології, хламідійний простатит): початкова доза у гострий період становить 200 мг (2 супозитрія) 1 раз на добу, протягом 1-2 днів, потім по 1 супозиторію 1 раз на 2-3 дні. Курс лікування – 15-25 супозиторіїв (в залежності від ступеня тяжкості патологічного процесу).

Період післяопераційної реабілітації хворих з міомою матки: 5 днів по 1 супозиторію 1 раз на добу, потім по 1 супозиторію через день. Курс лікування – 15 супозиторіїв.

При післяопераційних гнійно-септичних ускладненнях та їх профілактиці: по 1 супозиторію 1 раз на добу протягом 5 днів перед або перед операцією, потім – по 100 мг (1 супозиторій) через 1 день 5 супозиторів, надалі – по 100 мг (1 супозиторій) через 72 години. Курс лікування – 15 супозиторіїв.

При хронічному рецидивуючому фурункульозі, бешисі: 5 днів по 1 супозиторію 1 раз на добу, потом по 1 супозиторію через день. Курс лікування – 20 супозиторіїв.

Діти.

Препарат не застосовувати дітям.

Передозування
До теперішнього часу про випадки передозування препарату Галавіт® не повідомлялося.

Побічні реакції
У поодиноких випадках можливі алергічні реакції.

Термін придатності
3 роки.

Умови зберігання
Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка
По 5 супозиторіїв у блістері, по 2 блістери разом з інструкцією для застосування у пачці картонній.

Категорія відпуску
Без рецепта.

Діючі речовини
Діюча речовина 1 Галавит
Характеристики
Відпускається за рецептом Ні
Діючі речовини Галавит
Термолабільний Ні
Фармакотерапевтична група Прочие препараты


Написати відгук

    Погано           Добре

Де купити в Києві Галавіт супозиторії ректальні 100 мг №10

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
На замовлення
ул. М. Тимошенко, 29
08:00-22:00
На замовлення
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
На замовлення
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
На замовлення
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
На замовлення
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
На замовлення
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
На замовлення
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
На замовлення