Мірамістин-Дарниця мазь 5 мг/г туба 15 г

  • Мірамістин-Дарниця мазь 5 мг/г туба 15 г

Доставка по Києву

  •   Самовивіз з аптеки. Безкоштовно. подивитись на мапі
  •   Кур’єрська доставка з 10 до 24, безкоштовно від 600 грн

Доставка по Україні

  •   УкрПоштою. Безкоштовно від 1000 грн.
  •   Новою Поштою. Безкоштовно від 3000 грн.

Оплата

  •   Готівкою, або карткою
  •   Для юридичних осіб можлива оплата безготівковим рахунком

Препарат має антисептичну дію. Мірамістин використовують: в венерології для профілактики хвороб що передаються статевим шляхом: трихомоніазу, генітального кандидозу і герпесу, гонореї, сифілісу; в дерматології для усунення стафилодермии, стрептодермії, мікозів великих складок і стоп, кандидомікозу шкіри і слизових оболонок, дерматомікози гладкої шкіри, Кератомікози і оніхомікозу; в хірургії для лікування ран, інфікованих бактеріями, що знаходяться в 1 стадії раневого процесу (пролежні, свищі, трофічні виразки, післяопераційні рани, що гнояться і ін.), лікування обмороження, глибоких і поверхневих опіків II і IIIА ступеня, підготовки ран опікового типу до аутодермопластики; в урології для комплексного усунення хронічних і гострих уретритів, уретропростатитов неспецифічної і специфічної природи (хламідіоз, трихомоніаз, гонорея); в гінекології і акушерстві для профілактики і лікування ран піхви, промежини, нагноєння післяпологових травм, запальних захворювань і післяпологових інфекцій; в оториноларингології. При місцевому застосуванні їм змочують серветку і приладнують до опікової поверхні або інфікована і формують оклюзійну пов'язку.

Часті питання про Мірамістин-Дарниця мазь 5 мг/г туба 15 г

🚑 Чи можлива доставка Мірамістин-Дарниця мазь 5 мг/г туба 15 г по Україні?

Так, доставка Мірамістин-Дарниця мазь 5 мг/г туба 15 г по Україні можлива. Ми відправляємо Новою Поштою та УкрПоштою.

🧾 Чи можна придбати Мірамістин-Дарниця мазь 5 мг/г туба 15 г без рецепту онлайн?

Так, Мірамістин-Дарниця мазь 5 мг/г туба 15 г можна придбати в Аптеці Гормональних Препаратів онлайн без рецепту.

Склад

Діюча речовина: 1 г мазі
мірамістин 5 мг

допоміжні речовини: динатрію едетат, пропіленгліколь, макрогол 400, макрогол 1500, макрогол 6000, полоксамер, вода очищена.

Лікарська форма
Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: однорідна мазь білого кольору.

Фармакотерапевтична група
Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Код АТХ D08A J.

Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка.

Діюча речовина препарату – мірамістин – катіонна поверхнево-активна речовина з протимікробною (антисептичною) дією. В основі дії лежить пряма гідрофобна взаємодія молекули мірамістину з ліпідами мембран мікроорганізмів, що призводить до їх фрагментації і руйнування.

Чинить виражену протимікробну дію відносно грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Streptococcus pneumonia) і грамнегативних, аеробних і анаеробних, спороутворюючих і аспорогенних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами з полірезистентністю до антибіотиків. Проявляє протигрибкову дію на аскоміцети (роду Aspergillus і роду Penicillium), дріжджові (Rhodotorula-rubra, Torulopsis gabrata) і дріжджоподібні гриби (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei), дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violacent, Epidermophyton Kaufman-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis), а також на інші патогенні гриби (наприклад, Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur)), у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Під дією мірамістину знижується стійкість мікроорганізмів до антибіотиків.

У місці застосування активізує процеси регенерації.

Завдяки широкому спектру антимікробної дії мірамістин ефективно запобігає інфікуванню ран та опіків. Препарат має виражену гіперосмолярну активність, внаслідок чого купірує ранові і перифокальні запалення, поглинає гнійний ексудат і вибірково зневоднює некротизовані тканини, сприяючи формуванню сухого струпа. При цьому мазь не ушкоджує грануляції і життєздатні клітини шкіри, не пригнічує крайову епітелізацію.

Фармакокінетика.

Завдяки фізико-хімічним властивостям мазевої основи препарат діє не тільки на поверхневу ранову мікрофлору, але і на збудників, розташованих у тканинах, що оточують рану, тому не виключено, що незначна частина мірамістину може потрапити у системний кровотік.

Показання
Хірургія, травматологія: місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології, профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран.

Комбустіологія: лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики.

Дерматологія: стрепто-, стафілодермії, дерматомікози гладкої шкіри, стоп та великих складок (у тому числі дисгідротичні форми і форми, ускладнені піодермією), нігтів (оніхомікози), кератомікози (у тому числі висівкоподібний лишай), кандидози шкіри та слизових оболонок.

Профілактика ускладнень ранової інфекції – при необширних виробничих та побутових травмах.

Протипоказання
Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії
При одночасному місцевому застосуванні мірамістину з аніонними ПАР (мильні розчини) відбувається його інактивація.

При одночасному застосуванні мірамістину із системними або місцевими антибіотиками спостерігається зниження резистентності мікроорганізмів до останніх.

Особливості щодо застосування
Ефективність препарату підвищується, якщо мазь наносити на ранову поверхню, попередньо промиту асептичним розчином.

Наявність гнійно-некротичних мас у рані вимагає додаткових витрат мазі.

Застосування у період вагітності або годування груддю
Через відсутність достатнього досвіду слід порадитися з лікарем перед застосуванням препарату у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами
Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози
Препарат застосовувати місцево дорослим.

Лікування ран та опіків.

Після стандартної обробки ран та опіків мазь наносити безпосередньо на уражену поверхню, після чого накласти стерильну марлеву пов'язку або наносити мазь на перев'язочний матеріал, а потім на рану.

Також можна застосовувати тампони, просочені препаратом, обережно заповнюючи порожнини гнійних ран після їх хірургічної обробки або марлеві турунди з маззю, вводячи їх у фістульні ходи.

Препарат застосовувати 1 раз на добу при лікуванні гнійних ран і опіків у 1-й фазі ранового процесу та 1 раз на 1-3 доби – у 2-й фазі залежно від стану рани. Доза залежить від площі ранової поверхні і ступеня гнійної ексудації. Тривалість лікування обумовлена динамікою очищення і загоювання ран. При глибокій локалізації інфекції у м'яких тканинах можливе застосування препарату разом з антибіотиками системної дії, при цьому тривалість лікування визначається терміном курсу прийому антибіотика.

Лікування дерматологічних захворювань.

Препарат наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри або наносити мазь на перев'язочний матеріал, а потім на осередок ураження 1-2 рази на добу. Тривалість лікування – препарат застосовувати до отримання негативних результатів мікробіологічного контролю. При поширених дерматомікозах, зокрема рубромікозі, мазь можна застосовувати протягом 5-6 тижнів у комплексній терапії з гризеофульвіном або протигрибковими препаратами системної дії. При грибкових інфекціях нігтів перед початком лікування пластини нігтів слід відшарувати.

Діти
Через відсутність достатнього досвіду препарат не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Передозування
Явища передозування не спостерігалися. Однак при нанесенні препарату на великі поверхні ураженої шкіри не виключається можливість часткового потрапляння активних компонентів мазі у системний кровотік у кількостях, не здатних викликати гостре отруєння. Системна дія мірамістину проявляється як дія катіонного детергенту і може подовжувати час кровотеч.

Лікування: зменшення дози або відміна препарату, призначення пероральних препаратів кальцію, вікасолу.

Побічні ефекти
В окремих випадках, при лікуванні опіків та трофічних виразок, препарат може спричиняти відчуття легкого печіння, що минає самостійно через 15-20 секунд і не потребує застосування аналгетиків та припинення застосування мазі.

Також можливий розвиток реакцій гіперчутливості, у тому числі висипання, свербіж, гіперемія, сухість шкіри, дерматит, мокнуття та через вміст у складі препарату пропіленгліколю – подразнення шкіри.

Термін придатності
3 роки.

Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка
По 15 г або 30 г у тубі; по 1 тубі у пачці; по 1000 г у банках.

Категорія відпуску
Без рецепта.

Діючі речовини
Діюча речовина 1 Мирамистин
Характеристики
Відпускається за рецептом Ні
Діючі речовини Мирамистин
Термолабільний Ні
Фармакотерапевтична група Прочие препараты, включая комбинации


Написати відгук

    Погано           Добре


Де купити в Києві Мірамістин-Дарниця мазь 5 мг/г туба 15 г

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
47 грн.
ул. М. Тимошенко, 29, секция №5
08:00-22:00
47 грн.
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
47 грн.
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
47 грн.
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
47 грн.
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
47 грн.
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
47 грн.
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
48 грн.