Препарати від геморою

Іхтіол супозиторії ректальні 200 мг №10 Монфарм

Іхтіол супозиторії ректальні 200 мг №10 Монфарм

Препарат відноситься до групи антигемороїдальних засобів, має антисептичні, протизапальні та знеболювальні властивості. Володіє протизапальною дією пов'язаною з пригніченням вивільнення медіаторів зап..

57 грн.

Анузол супп ректальні №10 Монфарм

Анузол супп ректальні №10 Монфарм

У складі капсул поліненасичені жирні кислоти класу омега-3. Ці кислоти сприяють зниженню рівня холестерину в крові, знижують вміст тригліцеридів, знижують агрегацію тромбоцитів, покращують реологічні ..

50 грн.

Ескувіт таб 40 мг №40

Ескувіт таб 40 мг №40

Препарат призначають при хронічній венозній недостатності різного походження та її ускладненнях, в тому числі при функціональних порушеннях кровопостачання (набряки, судоми литкових м'язів, біль і від..

127 грн.

Ескузан краплі 20 мл

Ескузан краплі 20 мл

Ескузан - препарат містить екстракт плодів каштана кінського і тіамін (вітамін В1). Має антиоксидантну, протинабрякову, антиексудативну, капіляропротекторну і венотонизируюючу дію. Препарат використо..

117 грн.

Квертин таб жувальні 40 мг №30

Квертин таб жувальні 40 мг №30

Препарат є флавоноїдом присутнім у складі більшості флавоноїдних глікозидів рослинного походження. Він знижує проникність капілярів, завдяки капіляростабілізуючим властивостям, пов’язаним з анти..

84 грн.

Дієві препарати від геморою для жінок і чоловіків

Геморой - захворювання, що супроводжується неприємними і досить специфічними симптомами. Постійний дискомфорт, больові відчуття стають нав'язливими - лікування вимагає делікатного і грамотного підходу. І якщо ще 10 років тому патологія зустрічалася лише у літніх людей, то сьогодні симптоми проявляються і у молодого покоління.

Як вибрати препарати для лікування геморою з кращими результатами?

Дане захворювання неприємне, лікування і відновлення вимагає терпіння і грамотного підходу. Все, що стосується проблем функціонування кровоносних судин, досить складно піддається корекції. Послідовність і специфіка дій залежить від ступеня занедбаності хвороби. існують:
    • Перша ступінь. Спостерігаються незначні больові відчуття, зрідка - невелика кровотеча. В даному випадку будуть ефективними мазі, свічки, щадна дієта.
    • Друга ступінь. Характеризується більш яскравими симптомами - біль виникає не тільки після походу в туалет, а й в стані спокою. Вірно підібраний препарат допоможе позбутися від неприємних відчуттів - гостру фазу змінить ремісія. Але повністю позбутися від захворювання практично неможливо.
    • Третя ступінь. Хвороба - занедбаному стані, запалюються, випадають і кровоточать вузли. Медикаментозне лікування неефективне - препарати допомагають лише тимчасово зняти больові відчуття. В основному проблема вирішується малоінвазивним шляхом.
    • Четверта ступінь. Дуже занедбана, медикаменти тут безсилі - потрібно хірургічне втручання.

Що викликає дане захворювання?

Причин виникнення недуги маса. Дуже часто перші ознаки з'являються при малоактивному способі життя, сидячій роботі або ж надмірному фізичному навантаженні. Часто з проблемою стикаються жінки після пологів, також може проявиться на тлі вже наявних захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету, сильної набряклості і т.д.
Спортсмени, жінки, які перенесли важкі пологи, офісні працівники - в зоні ризику абсолютно все.

Вибір медикаментів в «Аптеці гормональних препаратів»

Лікування геморою призначає лікар - після ретельного огляду і визначення стадії захворювання. В інтернет-аптеці є препарати від геморою для чоловіків, жінок, людей похилого:
    • Таблетки (Троксевазин, Веносмін, Веносміл, Флеботон, Детралекс, Аесцін, Есплант).
    • Супозиторії (Проктозан, Реліф, Гемороль, Прокто-Гливенол, Гемопрокт, Анестезол, Обліпихова, Іхтіол, Ультрапрокт, Гепатромбин).
    • Мазі, креми (Проктозан, Реліф, Проктоседил, Прокто-Гливенол, Постерізан, Ультрапрокт, Безорніл, Геморрон).

Інформацію щодо наявності того чи іншого засобу дізнавайтеся у провізора. Оформляйте онлайн-замовлення, вибирайте зручні способи оплати.