Препарати від болю у сердці

Ізо-Мік таб 5 мг №50

Ізо-Мік таб 5 мг №50

Купірування і профілактики нападів стенокардії. Для запобігання нападів стенокардії препарат застосовують перед очікуваним фізичним або емоційним навантаженням...

14.58 грн.

Ізокет амп 0,1% №10

Ізокет амп 0,1% №10

Фармакологічна група лікарського засобу спрямована на надання впливу на венозні судини. За допомогою ліків з трубчастих утворень звільняються активні речовини оксид азоту, які відповідальні за розслаб..

380.41 грн.

Іпатон таб в/о 250 мг №20

Іпатон таб в/о 250 мг №20

Препарат відноситься до антитромботичних засобів, діюча речовина тиклопідин. Пригнічує агрегацію та адгезію тромбоцитів і вивільнення тромбоцитарних факторів, подовжує час кровотечі, зменшує  рет..

284 грн.

Що прийняти від болю в серці? Ефективні препарати


Проблеми в роботі серцево-судинної системи сьогодні зустрічаються все частіше. Часом самопочуття може різко погіршитися - при схильності до серцевих захворювань важливо мати в аптечці основні ліки від болю в серці.

Як зрозуміти, коли і які ліки потрібно прийняти?

Виявлення точного діагнозу - перший крок. Не слід займатися самолікуванням - будь-якій покупці і прийому лікарських препаратів передує візит до лікаря. Адже не всяка біль в грудях свідчить про проблеми з серцем. Але найчастіше це наслідки стенокардії, інфаркту, ішемічної хвороби.
Якщо причиною таких «нападів» стає емоційна збудливість, то приписують седативні препарати. Також досить важливо завжди тримати під контролем рівень артеріального тиску. Для цього знадобляться гіпотензивні лікарські засоби.
Якщо ви періодично стали відчувати печіння, кольки в області серця - неодмінно запишіться на прийом до досвідченого кардіолога.

Якими бувають таблетки від болю в серці?

Препарати для нормалізації серцево-судинної системи поділяють на категорії - залежно від специфіки дії. Серед таких медикаментів:
    • Вазоділататори. Працюють на розширення дрібних судин. Найчастіше застосовуються Нітрогліцерин, Кардікет, Монізід, Пентакард.
    • Антагоністи кальцію. Відрізняються загальним дією, в основному призначаються Ангізем, Лекоптин, кард.
    • Глікозиди сприяють зняттю больових відчуттів (Дигоксин, ізоланід, гітоксін).
    • Бета-адреноблокатори. Усувають біль в області серця, дія спрямована на зниження кількості серцевих скорочень. Чи можливо застосувати Сердол, Беталок, Метопролол.

Для комплексного лікування ішемічної хвороби, при інфаркті міокарда призначається своє лікування. Можуть знадобиться і спазмолітики, препарати, що впливають на плинність крові, покращують живлення серцевого м'яза, діуретики для нормалізації артеріального тиску.

Таблетки від болю в серці в «Аптеці гормональних препаратів»

Список медикаментів, які використовуються для усунення болю в серці, досить великий. У каталозі інтернет-аптеки ви знайдете препарати для лікування інфаркту міокарда, стенокардії тощо Всі лікарські засоби пропонуються за доступною вартості - від виробників Латвії, Італії, Німеччини, України, Угорщини, Франції, Індії, Швейцарії і т.д.

Оформляйте онлайн-замовлення, оплату можна вибрати на свій розсуд (готівкою при отриманні або за допомогою карти). Доставка здійснюється по Києву і регіону, а також по території України.