Авент Молоковідсмоктувач механічний Натуралс

Немає в наявності

Завдяки унікальній формі молоковідсмоктувача Philips Avent молоко з грудей надходить прямо в пляшку, навіть якщо ви сидите рівно. Це означає, що ви можете зайняти більш зручне положення під час зціджування - більше не потрібно нахилятися вперед, щоб все молоко потрапляло в пляшечку. Зручне положення і почуття розслабленості під час зціджування природним чином стимулюють приплив молока і полегшують процес. Нове м'яке оксамитове покриття масажної насадки залишає на шкірі відчуття тепла для комфортної та ніжною стимуляції припливу молока. Під час зціджування насадка дбайливо імітує процес смоктання грудей дитиною, забезпечуючи природний приплив і клінічно доведену ефективність. Завдяки своєму дизайну м'яка масажна насадка прекрасно підійде більшості годуючих мам. Завдяки широкій соску, що повторює форму грудей, можна легко поєднувати годування грудьми і годування з пляшечки. Компактний дизайн і ручка ергономічної форми дозволяють зручно прикладати молокоотсос до грудей, тримати його і контролювати процес зціджування. Завдяки невеликим розмірам і легкій вазі молокоотсос зручно зберігати і брати з собою в дорогу, роблячи процес зціджування в шляху більш непомітним. Форма деталей дозволяє візуально визначити порядок їх з'єднання, забезпечуючи просту збірку молоковідсмоктувача. Молоковідсмоктувач підходить для використання разом з іншими продуктами для годування серії Philips Avent, в тому числі з пляшечками і контейнерами для зберігання грудного молока Classic. Philips Avent також пропонує ряд аксесуарів для догляду за грудьми, які допоможуть вам продовжити період грудного вигодовування і забезпечать більший комфорт. Завдяки невеликій кількості окремих деталей молокоотсос зручний в очищенні. Всі деталі можна мити в посудомийній машині. Ручний молоковідсмоктувач Philips Avent має компактні розміри і ідеально підходить для жінок, зціджувати молоко час від часу. Зручно використовувати однією рукою.
властивості:
Більш зручне положення під час зціджування завдяки унікальному дизайну;
М'яка масажна насадка залишає відчуття тепла;
Пляшка і соска серії Natural в комплекті;
Компактний легкий дизайн;
Проста збірка. Визначення порядку з'єднання деталей на око;
Сумісність з іншими виробами для годування Philips Avent;
Простота очищення завдяки невеликій кількості окремих деталей;
Зручне ручне зціджування.
Рекомендації до застосування:
Рекомендовані для дітей 0-6 місяців.
Спосіб застосування:
Добре помийте руки. Груди також повинна бути чистою.
Сядьте зручно в крісло (під спину можна підкласти подушку). Поруч повинен бути стакан з водою.
Прикладіть зібраний молокоотсос до грудей. Тон повинен бути вирівняний по центру для забезпечення герметичності масажної насадки.
Легко почніть натискати на ручку, поки не відчуєте всмоктування. Потім дайте ручці повернутися в неробочий стан.
Не потрібно тиснути на ручку до кінця. Тисніть так, щоб Вам було комфортно. Незабаром молоко почне текти, незважаючи на неповну потужність всмоктування.
Швидко 5 або 6 разів повторіть крок 4 для стимулювання відтоку молока.
Сповільніть ритм роботи, натиснувши на ручку і утримуючи її 3 секунди, після чого дайте їй повернутися в неробочий стан. Виконуйте цю процедуру, поки тече молоко. Якщо рука втомиться, почніть працювати іншою рукою або покладіть її на тіло для відсмоктування з іншої грудей. Не хвилюйтеся, якщо молоко не потече відразу. Розслабтеся і продовжуйте зціджування. Періодична зміна положення молоковідсмоктувача на грудях стимулює відтік молока. У разі відсутності припливу молока не використовуйте пристрій довше, ніж протягом 5 хвилин за раз. Спробуйте зцідити молоко пізніше. Якщо під час зціджування Ви відчули сильний біль або дискомфорт, припиніть молокоотсос і зверніться до Лактолог.
Зазвичай для зціджування 60-125 мл грудного молока потрібно 10 хвилин. Однак, це тільки орієнтовне значення, індивідуальний для кожної людини.
Після зціджування акуратно змініть молокоотсос з грудей і відкрутіть пляшечку або контейнер для грудного молока від корпусу відсмоктування для годування або зберігання. Помийте інші деталі молоковідсмоктувача, які використовувалися.
Якщо Ви регулярно зціджуєте більше, ніж 125 мл молока за сеанс, для запобігання переповнення і витоку можна скористатися пляшкою Philips Avent ємністю 260 мл або чашкою для зберігання Philips AVENT ємністю 240 мл.
Протипоказання:
Цей молокоотсос не призначений для використання особами (включаючи дітей) з обмеженими фізичними можливостями або розумовими здібностями, без належного досвіду і знань, крім випадків користування під наглядом особи, яка відповідає за їх безпеку;
Не дозволяйте дітям гратися тонометри;
Щоразу перед використанням перевіряйте, молокоотсос не пошкоджений. Не використовуйте молокоотсос, якщо він не працює належним чином;
Ні в якому разі не використовуйте молокоотсос, якщо Ви вагітні, оскільки зціджування молока може викликати передчасні пологи;
Ні в якому разі не використовуйте молокоотсос, коли спите або дрімаєте;

Оберігайте молокоотсос від надмірного нагрівання і прямих сонячних променів;
Молоковідсмоктувач призначений тільки для постійного індивідуального використання;
Ні в якому разі не вставляйте і не кидайте в отвори ніяких сторонніх предметів;
Ні в якому разі не використовуйте приналежності або деталі інших виробників, за винятком тих, які рекомендує компанія Philips Avent. Використання таких приналежності або деталей призведе до втрати гарантії;
Щоразу перед використанням мийте, обполіскуйте і стерилізують всі деталі відсмоктування;
Не чистіть деталі молоковідсмоктувача антибактеріальними або абразивними засобами для чищення;
При відсутності припливу молока не використовуйте пристрій довше, ніж протягом 5 хвилин за раз;
Якщо є тиск Вам не підходить або викликає біль, пальцем нейтралізуйте вакуум між грудьми і корпусом відсмоктування, після чого зніміть відсмоктування.
Умови та термін зберігання:
Зберігати молокоотсос потрібно подалі від прямих сонячних променів, так як їх вплив може привести до втрати кольору.
Форма випуску:
Корпус молокоотсоса з ручкою - 1 шт.
Насадка стандартного розміру - 1 шт.
Пляшка серії Natural 125 мл -1 шт.
Ультрам'яка соска для новонароджених -1 шт.
Кришка для транспортування - 1 шт.
Кришка для зберігання молока - 1 шт.
Пробний комплект вкладишів для бюстгальтера - 2 (2 вкладиша для денного часу доби і 2 вкладиша для нічного часу доби) шт.

Діючі речовини
Діюча речовина 1 Товары для новорожденных и детей
Характеристики
Відпускається за рецептом Ні
Діючі речовини Товары для новорожденных и детей
Термолабільний Ні
Фармакотерапевтична група Все прочие средства медицинского назначения


Написати відгук

    Погано           Добре

Часті питання про Авент Молоковідсмоктувач механічний Натуралс

🚑 Чи можлива доставка Авент Молоковідсмоктувач механічний Натуралс по Україні?

Так, доставка Авент Молоковідсмоктувач механічний Натуралс по Україні можлива. Ми відправляємо Новою Поштою та УкрПоштою.

🧾 Чи можна придбати Авент Молоковідсмоктувач механічний Натуралс без рецепту онлайн?

Так, Авент Молоковідсмоктувач механічний Натуралс можна придбати в Аптеці Гормональних Препаратів онлайн без рецепту.

Де купити в Києві Авент Молоковідсмоктувач механічний Натуралс

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
На замовлення
ул. М. Тимошенко, 29
08:00-22:00
На замовлення
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
На замовлення
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
На замовлення
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
На замовлення
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
На замовлення
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
На замовлення
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
На замовлення