Товари для дітей і мам

Біодерма АВС Періораль 40 мл

Біодерма АВС Періораль 40 мл

Показання до застосування: Крем ABCDerm Peri-oral призначений тільки для лікування роздратованою слиною шкіри навколо рота дитини. Він блокує подразнюючу дію слини, заспокоює і захищає роздратовану ш..

324 грн.

Якісні товари для дітей і мам

Дитячий і організм годуючих мам дуже чутливий - вимагає особливої турботи, використання якісних і надійних засобів гігієни, препаратів. Сьогодні виробники пропонують численні товари для вагітних, мам, новонароджених. З «Аптекой гормональних препаратів» вам забезпечені максимальний комфорт і безпеку використання придбаної продукцією.


Все, що знадобиться мамам

Інтернет-аптека для дітей і мам представляє сертифіковані, високоякісні товари. Серед них:
Молоковідсоси, аксесуари до них (нагрудні прокладки, пакетики для грудного молока та ін.).
Засоби, що допомагають доглядати за грудьми - креми і бальзами для сосків різних обсягів і виробників (Лабораторис Експансіенс, Джонсон & Джонсон, Mamivac, Медела).
Товари в аптеці для годуючих мам (масло для налагодження лактації).
Засоби для профілактики внутрішніх пошкоджень і розтяжок (від Веледа - німецького виробника).
Силіконові накладки для сосків - для безпечного годування. Представлені товари фірм Mamivac, Медела, Канпол, Філіпс Електронікс ЮК Лімітед, Роял Кінг Инфант Продактс.
Перевірена аптека для новонароджених
Догляд за малюком вимагає ретельного, делікатного підходу. Щоб забезпечити своєму маленькому чаду кожен день комфорт, вибирайте якісну продукцію в «Аптеці гормональних препаратів»:
Дитяче харчування (вода, суміші, печиво, пюре, чаї та ін.).
Все для купання (мило, губки, мочалки, молочко, масло, гелі, бальзами та шампуні для волосся, лікувальна продукція по догляду за чутливою шкірою малюка).
Дитячі підгузники, пелюшки, серветки.
Представлена продукція від виробників Великобританії, Росії, Німеччини, Туреччини, Чеської Республіки, Польщі, Франції, Швеції - сертифікована, надходить у продаж безпосередньо з ліцензійних особистих складів «Аптеки гормональних препаратів» в Києві.


Вигідні покупки в інтернет-аптеці для дітей і мам

Фахівці компанії намагаються допомогти своїм клієнтам при виборі товарів, дають слушні рекомендації при необхідності. Працюють відкрито як з оптовими, так і роздрібними покупцями. Доставка виконується по Києву і передмістю, замовлення буде у вас протягом 4-х годин.
Для отримання відповіді на виниклі питання заповніть форму на сайті, напишіть листа на пошту або телефонуйте за вказаним телефоном.