Дитячі підгузники і пелюшки

Джонсонс бебі Серветки дитячі для маленьких непосид №25

Джонсонс бебі Серветки дитячі для маленьких непосид №25

Здоров'я малюка - головна мета його батьків. Ще не сформований імунітет дитини можуть підстерігати різні інфекції, які призводять до тяжких наслідків. Тому дуже важливо забезпечити максимальний захист..

40 грн.

Джонсонс бебі Серветки дитячі Потрійний захист №48

Джонсонс бебі Серветки дитячі Потрійний захист №48

Догляд за малюком буде набагато приємнішим завдяки використанню вологих серветок «Потрійний захист» від Johnson's Baby. Вироби ніжно очищають чутливу шкіру малюка і захищають від пелюшкового дерматиту..

69 грн.

Де купити памперси високої якості вигідно і швидко?

  Кожен батько прагне забезпечити своєму чаду максимально комфортні умови для розвитку і зростання. У перші місяці життя дуже важливо дотримуватися необхідні гігієнічні вимоги, що передбачає застосування спеціального приладдя. Серед незамінних речей повсякденного вжитку новонародженого є одноразові і багаторазові підгузки, пелюшки, вологі серветки.  

Якими повинні бути памперси для новонароджених?

Підгузки є трусики, які утримують відходи життєдіяльності крихти - все завдяки особливій конструкції і наповненню. Так як шкіра новонародженого особливо чутлива, до вибору предметів гігієни необхідно підходити з усією серйозністю. Основні вимоги до якості підгузників наступні:

• Вироби повинні добре утримувати в собі вологу, не протікати. • Відмінність за розміром, що дуже важливо при використанні для малюків різного зросту і ваги. • Бути максимально зручними, які враховують особливості анатомії тіла крихти. • Памперси не повинні дратівливо діяти на шкірні покриви дитини, не викликати алергічні реакції. Щоб бути впевненими у високій якості придбаної продукції, важливо довіряти перевіреним виробникам. Враховуйте рекомендації дитячих фахівців, педіатрів, а також відгуки споживачів - не варто спокушатися новими торговими марками і експериментувати на своїй дитині.  

Купуйте підгузники в аптеці за прийнятною вартістю

  А сайті «Аптеки гормональний препаратів» можна придбати: • Одноразові підгузники Хаггіс, Переді, Памперс, Гігглс, Джуси, Ліберо на малюків від 2 до 25 кг вагою. Товари представлені надійними виробниками Великобританії (Кімберлі-Кларк), Чеської Республіки (Kimberly-Clark sro), Німеччини (Проктер енд Гембл), Туреччини (Севінклер Саглік Урунлері), Швеції (ЕсСіЕй Хайджин Продактс) і т.д. • Гігієнічні дитячі пелюшки в аптеці фірм Белла (Seni Soft), СКА Хайгіене Продактс (Тена Бед Плюс). Пропонуються вироби розмірами 60 * 60 і 60 * 90. • Вологі серветки Хаггіс, Гігглс, Памперс, Урьяж, Джонсонс бебі - з ароматом і без, із спеціальними добавками у вигляді алое і т.д. Завдяки зручному інтерфейсу, фільтру на сайті ви легко знайдете цікаву продукцію в короткий час. Варто лише визначити важливі параметри (категорія, допустимий діапазон цін, виробник, кількість, розмір та ін.). Є необхідність зарезервувати необхідний товар і забрати за однією з адрес аптеки? Все можна зробити через цілодобово працюючий call-центр. Також можливо замовити кур'єрську доставку в столиці і передмісті в максимально зручний час і місце.