Заборона фальсифікату


В «Аптеці гормональних препаратів» діє заборона фальсифікату

 

На фармринку України за даними Держлікслужби сьогодні зустрічається від 5 до 15% фальсифікату серед лікарських препаратів. Але насправді ця цифра значно більша. Тільки й чути про сумнівну якість продукції інтернет-аптек, «пустушках», запропонованим людям. Але зустрічаються і випадки, коли в звичних всім аптеках виявляються підробки - порожні капсули, ємності, наповнені водою або ж це може бути зовсім інша концентрація діючої речовини (не така, як потрібна).


Які препарати найчастіше піддаються підробці?

Махінатори і «коробочнікі», які пропонують фармзасоби за дешевшою ціною, найчастіше загострюють увагу на товар, що користується популярністю, або ж сезонні кошти. Наприклад, влітку дуже часто зустрічаються підробки шлункових препаратів, взимку - противірусних, антибіотиків, імуностимуляторів і т.д.

 

Рішення - заборона фальсифікату

Аптечний бізнес піддається серйозній перевірці Держлікслужби. За даними 2017 року видано заборони звернений ія 19 лікарських засобів і виявлено 14 фальсифікатів. Всі списки щодо цих препаратів опубліковані на офіційному сайті Держлікслужби.

Є можливість перевірити щойно придбаний ліки безпосередньо при покупці в аптеці.

 

Коли питання стосується довіри –  тільки «Аптека гормональних препаратів»

Головною нашою метою є надання високоякісних, надійних фармзасобів населенню. Ціни на препарати - доступні, відповідні їх якості.

Зручність співпраці з «Аптека гормональних препаратів в» полягає в можливості переглядати асортимент в каталозі, при необхідності робити замовлення товарів, яких на даний момент немає в наявності. Якщо потрібна консультація або допомога, провізори завжди готові дати компетентну рекомендацію.

Наші клієнти впевнені в якості препаратів - тому як ми чітко дотримуємося закону, всім встановленим нормам (дотримуємося заборони на фальсифікати). На медикаменти є сертифікати якості, строго дотримуємося умов транспортування, зберігання лікарських засобів.

При бажанні кожен клієнт може особисто прийти в одну з наших аптек міста Києва та при покупці перевірити товар на оригінальність.