Таблетки від алергії

Цетиризин-Астрафарм таб в/о 10 мг №10

ТОВ АСТРАФАРМ (Україна)
Є аналоги, 16 шт.
Лікарський засіб

Хлоропіраміну гідрохлорид розчин для інєкцій 20 мг/мл в ампулах 1 мл 5 шт.
Є аналоги, 3 шт.

Фрі-ал таб 5 мг №10

АТ Санека Фармасьютікалз (Словаччина)
Є аналоги, 28 шт.
Лікарський засіб

Фенокіт краплі оральні 1 мг/мл по 20 мл у контейнері

Фенокіт краплі оральні 1 мг/мл по 20 мл у контейнері

Спільне українсько-іспанське підприємство Сперко Україна (Україна)
Є аналоги, 2 шт.
Лікарський засіб

Фенкарол таблетки по 50 мг 30 шт.

Фенкарол таблетки по 50 мг 30 шт.

АТ Олайнфарм (Латвія)
Є аналоги, 20 шт.
Лікарський засіб

Тигофаст-120 таблетки по 120 мг 30 шт.

Тигофаст-120 таблетки по 120 мг 30 шт.

Фламінго Фармасьютикалс Лтд. (Індія)
Є аналоги, 21 шт.
Рецептурний засіб

Тавегіл амп 2 мл №5

Тавегіл амп 2 мл №5

Такеда Австрія ГмбХ (Австрія)
Є аналоги, 6 шт.
Лікарський засіб

Ринітал таблетки 100 шт. (20х5)

Ринітал таблетки 100 шт. (20х5)

Дойче Хомеопати-Унион ДХУ-Арцнайміттель ГмбХ & Ко. КГ. (Німеччина)
Немає в наявності
Лікарський засіб

Лоризан таблетки по 10 мг 10 шт.

Лоризан таблетки по 10 мг 10 шт.

ПрАТ Київмедпрепарат (Україна)
Є аналоги, 26 шт.
Лікарський засіб

Лордес сироп 2.5 мг/5 мл по 150 мл у флаконі 1 шт.

Лордес сироп 2.5 мг/5 мл по 150 мл у флаконі 1 шт.

НОБЕЛ ІЛАЧ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ А.Ш. (Туреччина)
Є аналоги, 28 шт.
Лікарський засіб

Лоратадин-Здоровя таблетки по 10 мг 10 шт.

Лоратадин-Здоровя таблетки по 10 мг 10 шт.

ТОВ Фармацевтична компанія Здоров'я (Україна)
Є аналоги, 26 шт.
Лікарський засіб

Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг 10 шт.

Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг 10 шт.

ЧАО Фармацевтична фірма Дарниця (Україна)
Є аналоги, 26 шт.
Лікарський засіб

Лоратадин таблетки по 10 мг 10 шт. - Лекхім
Є аналоги, 26 шт.

Лоратадин таб 10 мг №10 Астрафарм

ТОВ АСТРАФАРМ (Україна)
Є аналоги, 26 шт.

Лоратадин таб 10 мг №10

АТ "Фармак" (Україна)
Є аналоги, 26 шт.
Лікарський засіб

Кларитин сироп 1 мг/мл по 60 мл у флаконі

Кларитин сироп 1 мг/мл по 60 мл у флаконі

Шерінг-Плау Лабо Н.В. (Бельгія)
Є аналоги, 26 шт.
Лікарський засіб

Кетотифен таблетки по 1 мг 30 шт. - Лекхім
Є аналоги, 22 шт.
Лікарський засіб

Кетотифен таблетки по 1 мг 30 шт. (10х3)

Кетотифен таблетки по 1 мг 30 шт. (10х3)

ТОВ Дослідний завод ГНЦЛС (Україна)
Є аналоги, 22 шт.
Рецептурний засіб

Кетотифен таб 1 мг №10 Л

Кетотифен таб 1 мг №10 Л

ПрАТ Лекхім (Україна)
Є аналоги, 22 шт.
Лікарський засіб

Зодак таблетки по 10 мг 30 шт. (10х3)
Є аналоги, 16 шт.
Немає в наявності
Лікарський засіб

Зодак краплі 10 мг/мл по 20 мл у флаконі

Зодак краплі 10 мг/мл по 20 мл у флаконі

Ей. Наттерманн енд Сайі ГмбХ (Німеччина)
Є аналоги, 16 шт.

Зилола таб 5 мг №28

ТОВ Гедеон Ріхтер (Польща)
Є аналоги, 16 шт.
Лікарський засіб

Топ продажів

ДУБЛЬ Дімедрол Артеріум амп. 1% 1мл №10

ДУБЛЬ Дімедрол Артеріум амп. 1% 1мл №10

ПАТ Галичфарм (Україна)
Є аналоги, 6 шт.

Ефективні таблетки від алергії

Алергію без перебільшення можна назвати самим загадковим захворюванням. До сих пір лікарі не прийшли до єдиної думки з приводу природи даної патології. До алергічних проявів відносяться неспецифічні реакції організму на зовнішні подразники. Імунна система сприймає алергени як небезпечні речовини, провокуючи:
• висипання на шкірних покривах;
• свербіж;
• сльозотеча;
• набряклість;
• риніт.
Щоб зняти неприємні симптоми, можна скористатися таблетками проти алергії.
Найнебезпечнішим відповіддю імунної системи на алерген вважається набряк Квінке та анафілактичний шок, який може закінчитися летальним результатом.

Сучасні ліки проти алергії

На сьогоднішній день лікарі використовують у своїй практиці ліки трьох поколінь. Останні розробки антигістамінних препаратів відрізняються мінімальним списком побічних реакції, високою ефективністю. Однак поряд з ними іноді використовуються таблетки, які відносяться до препаратів першого покоління.
Перед тим як вибрати ті або інші ліки від алергії, потрібно звернутися за професійною допомогою до фахівця, який встановить причину і визначить тяжкість перебігу захворювання.
Найбільш ефективні таблетки від алергії
Препарати першого покоління - найбільш прості за хімічним складом. Їх ефективність залежить від правильно підібраного лікувального курсу і дози. Ліки проти алергії, які відносяться до групи препаратів другого покоління, більш безпечні для організму, проте їх не варто призначати дітям і пацієнтами похилого віку.
Антигістамінні препарати третього покоління найбільш ефективні. Вони характеризуються мінімальними побічними ефектами.

Що пропонує інтернет-аптека?

У «Аптеці гормональних препаратів» можна купити таблетки від алергії від виробників з Індії, Великобританії, Латвії, Польщі, Чехії.
У числі асортименту є медикаменти в різних формах випуску:
• таблетки - Супрастин, Цетрин, Димедрол, Перитол, Лоратадин;
• краплі - Феністил, Зодак, Алерзін, Фенокіт, Роліноз;
• драже - Діазолін;
• ампули - Супрастин, Димедрол, Хлоропирамин гідрохлорид;
• капсули - Семпрекс;
• розчини - Алерсіс;
• сиропи - Еріус, Кларитин, Кетотифен, Лордес, Л-Цет, Алердез.

При необхідності можна скористатися допомогою досвідчених провізорів - співробітники інтернет-аптек підкажуть, які вибрати препарати, дадуть рекомендації по способу застосування і дозам.