Програма лояльності


ТОВ «Аптека гормональних препаратів» перша в Україні запровадила дисконтну систему в мережі аптек.
З нашою карткою купуй дешевше!

 

За статистикою людина, яка постійно користується нашою дисконтною карткою протягом року, економить суму, якої вистачить на місяць покупки необхідних медикаментів.
Знижка поширюється на весь асортимент аптеки, крім акційних товарів. Також не підсумовуються заявлена ​​знижка на акційні товари та знижка за картками програми лояльності.


Як отримати картку?

Картка видається з 1-ю групою знижок. Після видачі картки, з наступною покупки, сума накопичується і розмір знижки залежить від накопиченої суми:
Дисконтну картку ви можете отримати, зробивши покупку в нашій аптеці на будь-яку суму.

 

  Група знижок  

  Загальна сума покупок, грн.  

  Розмір знижки  

1

0-4000

3%

2

4000-12000

5%

3

більше 12000

7%

 

Кожній картці присвоєний індивідуальний номер, який дозволяє виділити Вас серед інших покупців і полегшити процес покупки в аптеці. Крім того, Ви завжди зможете відстежити загальну суму, на яку були придбані медикаменти, групу знижки, а також суму, яку заощадили, користуючись карткою постійного покупця.

За допомогою картки Ви маєте можливість замовити медикаменти в аптеці з Вашою знижкою. Для цього достатньо авторизуватися – в поле «Логін», додати № картки, в поле «Пароль» - введіть своє прізвище (яку Ви написали в анкеті при оформленні картки). Після даної процедури Ви відразу зможете бачити всі медикаменти з Вашою знижкою. 

ТОВ «Аптека гормональних препаратів» залишає за собою право змінювати умови надання знижок

На деякі групи товарів, націнка на які регулюється державою, знижка не розповсюджується.

 

Часті запитання:

«Чи можу я спочатку отримати карту постійного покупця, а потім оформити замовлення (якщо я проживаю не в Києві)? Якщо так, то як я зможу її отримати?» 

Ви можете отримати картку в будь-який з наших аптек. При замовленні в інтернет-магазині знижка відповідно буде врахована. Це стосується як покупців, які проживають в Києві, так і тих, хто проживає за його межами.

«Я загубив картку, а можливо її і вкрали. Можу я відновити картку?» 

Так, Ви можете відновити свою картку в будь-якій нашій аптеці. Для цього Вам необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу. Після відновлення стара картка анулюється і нею ніхто не зможе скористатися.

 

Правова інформація

Клієнт, який бере участь в програмі лояльності надає свою добровільну безстрокове згоду на обробку персональних даних та включення таких даних до бази персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від «01» червня 2010 г. (далі - Закон).
Метою обробки персональних даних є вдосконалення роботи з клієнтами.
Відповідно до Закону, обробкою персональних даних є будь-яка дія або сукупність дій, таких як збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, в тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.
Персональні дані клієнтів, які обробляються, можуть бути: прізвище, ім'я та по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронну адресу.
Клієнт, який бере участь в програмі лояльності, знайомий з правами, наданими йому відповідно до ст. 8 Закону ***.
Клієнт, який бере участь в програмі лояльності, дає згоду на зберігання своїх персональних даних протягом строку, який визначається володільцем бази персональних даних і просить не повідомляти про поширення, зберігання, видалення / знищення своїх персональних даних.
Особистий підпис клієнта свідчить про ознайомлення та погодження з умовами програми лояльності та згоду на обробку персональних даних відповідно до положень Закону.
*** Стаття 8. Права суб'єкта персональних даних
1. Особисті немайнові права на персональні дані, якими кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними.
2. Суб'єкт персональних даних має право:
1) знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3) на доступ до своїх персональних даних;
4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5) пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи ;
8) звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до уповноваженого або в суд;
9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10) вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11) відкликати згоду на обробку персональних даних;
12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.