Дерматологічні протигрибкові засоби

Мікостоп крем-паста 20 мл

Мікостоп крем-паста 20 мл

- Видалення нігтів з ознаками грибкових уражень (зміна кольору, потовщення, розшарування, викривлення). - Видалення ураженої нігтьової пластинки. - Часто дозволяє обійтися тільки місцевим лікуванням..

280 грн.

Циклокутан фл 3 г

Циклокутан фл 3 г

Протигрибковий засіб широкого спектра дії. Діє бактеріостатично (перешкоджає розмноженню бактерій). Представлено у вигляді лаку для нігтів, розроблено для допомоги при грибкових ураженнях нігтів.Спосі..

539 грн.

Мікостоп лосьйон 15 мл

Мікостоп лосьйон 15 мл

Догляд за нігтями з ознаками грибкових уражень. Механізм дії лосьйону для нігтів "МІКОСТОП": Молочна кислота проникає на всю товщину нігтьової пластинки і створює кисле середовище, згубну для грибка..

Немає в наявності

Протигрибкові засоби для лікування оніхомікозу

Грибкові ураження нігтів зустрічаються досить часто. Інфекція проникає в нігтьову пластину, руйнує її і прилеглі тканини.
Якщо ви виявили у себе зміни кольору нігтів або форми, відчуваєте сухість або свербіж, обов'язково зверніться до дерматолога. Грибкові захворювання важко піддаються лікуванню. У запущених випадках може навіть знадобитися хірургічне втручання.
Щоб мінімізувати наслідки для здоров'я, необхідно приступити до лікування протигрибковими препаратами для нігтів якомога раніше.

Діагностика

Для ефективного лікування грибка, потрібно, перш за все, визначити збудника хвороби. Оніхомікоз можуть викликати:
• Дерматофіти. Даний вид грибів може вражати волосся, шкірні покриви, нігті. Захворювання проявляється на тлі ослабленого імунітету. При зараженні нігтьової пластини вона стає грубою, потовщується, розшаровується.
• Дріжджові гриби (Candida). При захворюванні вражається корінь нігтя. Хвороба періодично то затухає, то повертається з новою силою.
• Пліснява. Подібне захворювання зустрічається рідко, але дуже складно лікується. Зазвичай даний вид онихомикоза є наслідком інших серйозних патологій.
Зараження можливе, якщо знижені захисні сили імунної системи. «Підхопити» грибок можна від носія хвороби, якщо користуватися з хворим одним рушником, взуттям, загальними манікюрними інструментами.

Хто перебуває в зоні ризику?

Гнучкий нігтя найчастіше зустрічається у чоловіків середнього та похилого віку. Серед причин захворювання можна виділити:
• уповільнення обмінних процесів;
• гормональні порушення;
• нестача вітамінів і мікроелементів;
• проблеми з кровообігом (особливо на кінчиках пальців);
• несерйозне ставлення до хвороби на початковій стадії;
• недотримання особистої гігієни.
Своєчасна діагностика і адекватне лікування, як прищепило, призводять до повного одужання. На сьогоднішній день є безліч ефективних протигрибкових препаратів, які допомагають позбутися від недуги.

Асортимент інтернет-аптеки

Великий вибір ефективних препаратів представлений в «Аптеці гормональних препаратів». Тут можна замовити мазі, креми, спреї виробництва відомих фармацевтичних брендів з Німеччини, Швеції, Росії, Іспанії, Нідерландів.
В аптеці протигрибкові засоби сертифіковані і дозволені до продажу. Досвідчені провізори допоможуть вам зробити вибір і оформити замовлення.
Співробітники інтернет-аптеки несуть персональну відповідальність за якість кожної одиниці товару, тому купувати продукцію тут безпечно.