Про Компанію

01

МИ

Інноваційна компанія, яка будує відносини, засновані на чесності та професіоналізмі.

02

НАША ЦІЛЬ

Задоволення потреб клієнта в товарах аптечного асортименту для поліпшення та збереження здоров'я.

03

НАША МІСІЯ

Надійний партнер
для Вашого здоров'я!

"Аптека гормональних препаратів" - одна з найвідоміших аптечних мереж України, яка успішно працює на вітчизняному ринку вже понад 25 років. За роки своєї плідної роботи компанія отримала визнання у фармацевтичній галузі, про що свідчить безліч нагород та перемог у відомих рейтингах, зокрема:

О нас

2001 рік - Переможець рейтингу споживчих уподобань "100 найкращих підприємств Києва" у номінації "Медичні препарати та обладнання".

2002 рік - Почесний диплом Київської міської спілки захисту прав споживачів щодо визнання зразковим підприємством торгівлі та сфери надання послуг у м. Київ.

2004 рік - Диплом визнання значного внеску у розвиток бізнес-освіти в Україні від Консорціуму щодо удосконалення менеджмент-освіти в Україні.

2005 рік - Найкраща аптечна мережа України за результатами щорічного національного конкурсу фармацевтичної галузі "Панацея 2005".

2009 рік - Найкраща аптечна мережа України за результатами щорічного національного конкурсу фармацевтичної галузі "Панацея 2009".

2015 рік - Подяка колективу від Державної служби лікарських засобів України "За плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я, її фармацевтичного сектору".

З 2016 року - член Громадської спілки "Аптечна професійна асоціація України (АПАУ)".

2020 рік - Подяка від Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний шпиталь" Міністерства оборони України.

Крім того, згідно з Указом Президента України №396/2020 від 19.09.2020 "Про нагородження державними нагородами України з нагоди Дня фармацевтичного працівника" почесне звання "Заслужений працівник фармації України" присвоєно Івасенко Жанні Адамівні, - завідуючій аптеки №2 ТОВ "Аптека гормональних препаратів".

НАШІ ЦІННОСТІ

Забота

ТУРБОТА

Допомога людям та турбота про здоров'я клієнтів – це основні принципи діяльності "Аптеки гормональних препаратів".

Качество

ЯКІСТЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми пропонуємо лише сертифіковані та зареєстровані препарати від найкращих світових виробників, і несемо за це повну відповідальність.

Инновации

ІННОВАЦІЇ

Прагнемо бути лідером на фармацевтичному ринку та постійно вдосконалюємося, пропонуючи широкий асортимент лікарських засобів та послуг.

Конфиденциальность

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Гарантуємо нашим клієнтам конфіденційність інформації, а саме конфіденційність особистих даних та даних про здійснені покупки.

Открытость

ВІДКРИТІСТЬ

Ми прагнемо бути відкритими та чесними по відношенню до наших покупців, бізнес-партнерів та співробітників мережі. Довіра та довгострокові відносини для нас найважливіші.

Профессионализм

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Команда професіоналів та однодумців, робота якої побудована на етичних стандартах ведення бізнесу.

"Аптека гормональних препаратів" – аптека інновацій. Ми постійно стежимо за новими розробками на фармацевтичному ринку та новими технологіями ведення бізнесу, беручи їх за основу нашої роботи.

Клієнтоорієнтованість - головний пріоритет, який "Аптека гормональних препаратів" позначила для себе. Ми беремо активну участь у різних соціальних програмах:

Доступные лекарства
Терапия+
Разом
Медикард
Инсулины
Ради жизни

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб комплекс наших послуг відповідав вимогам кожного покупця. Кожен співробітник "Аптеки гормональних препаратів" прагне до вдосконалення своїх професійних навичок і завжди націлений порозумітися з клієнтом. Кожен фармацевт та асистент фармацевта проходить обов'язкову щорічну внутрішню атестацію та обов'язкові курси підвищення кваліфікації, бере участь у різноманітних семінарах та тренінгах. Саме наполеглива праця та відданість кожного зі співробітників є запорукою успіху компанії. Ми працюємо для тих, хто не тільки хоче вилікувати вже наявне захворювання, але й для тих, хто заздалегідь дбає про своє здоров'я, працездатність та красу.

О нас

Асортимент товарів в "Аптеці гормональних препаратів" становить близько 9000 найменувань, серед яких лікарські засоби, дієтичні добавки та вітаміни, засоби для фітотерапії, товари медичного призначення, косметичні засоби, предмети гігієни, товари для малюків та мам, ортопедичні товари, медична техніка, предмети догляду за хворими, маніпуляційні засоби, спеціальне харчування та продукти для вегетаріанців.

Вся продукція, яку Ви можете придбати в мережі "Аптека гормональних препаратів", надходить виключно від ліцензованих постачальників з дотриманням усіх необхідних умов транспортування та зберігання, має відповідні сертифікати якості виробників та повну супровідну документацію. А наявність власного ліцензійного аптечного складу з дотриманням світових вимог GDP (Належна практика дистрибуції лікарських засобів) та GSP (Належна практика зберігання лікарських засобів) дозволяє забезпечити ефективний подвійний контроль якості фармацевтичної продукції.

Усі аптеки нашої мережі мають ліцензію на право здійснення роздрібної реалізації лікарських засобів АВ 598934 від 24.04.2012 та відповідають вимогам чинного законодавства, зокрема вимогам GSP (Належна практика зберігання лікарських засобів).