Умови використання сайту

Просимо Вас уважно ознайомитись з Умовами використання сайту перед початком роботи з сайтом  www.e-apteka.com.ua.

У разі Вашої незгоди, просимо не користуватись цим Веб-сайтом.

Умови використання сайту

ТОВ «Аптека гормональних препаратів» (далі – «Аптека гормональних препаратів») надає Вам можливість користуватися цим сайтом, отримувати інформацію про товари та послуги, отримувати зворотний зв'язок на наведених нижче умовах.

Ви погоджуєтесь з Умовами використання сайту, коли відкриваєте будь-яку його сторінку. «Аптека гормональних препаратів» залишає за собою право змінювати контент сайту і Умови використання сайту без попередження чи попереднього повідомлення про це.

Ви можете ознайомлюватись з матеріалами сайту та завантажувати їх виключно для власного некомерційного використання і лише за умови дотримання всіх авторських прав та іншої інформації про право власності.

Використання доступних на сайті даних для суспільних та/або комерційних цілей, несанкціоноване поширення, передача, демонстрація у будь-якому вигляді та використання на інших сайтах – заборонено.

«Аптека гормональних препаратів» може обмежувати доступ до сайту і до будь-яких його частин на невизначений строк.

Відмова від відповідальності

«Аптека гормональних препаратів» не несе будь-яку відповідальність за будь-які прямі, непрямі, штрафні і побічні збитки або шкоду (від втрати прибутку, доходу, репутації, даних або від переривання ділової активності), які зумовлені використанням, наслідками використання або невикористанням сайту, а також будь-яких сайтів, які певним чином пов’язані з цим сайтом. «Аптека гормональних препаратів» не гарантує цілковитої точності та повноти викладу матеріалів і послуг, що надаються на цьому сайті. «Аптека гормональних препаратів» також не несе відповідальності, якщо з будь-яких причин цей сайт буде недоступним у будь-який час і на будь-який період.

Реєстрація на сайті

При реєстрації/підтвердженні замовлення Ви автоматично підтверджуєте достовірність своїх особистих даних, а також даних осіб, зазначених у замовленні, і приймаєте на себе всю відповідальність за їх точність, повноту і достовірність; даєте згоду на обробку своїх персональних даних і на їхнє зберігання у наших базах. Процедура реєстрації на цьому сайті передбачає отримання Вами унікального логіну та паролю, відповідальність за безпеку яких покладено на Вас. Ви також відповідаєте за будь-які дії під Вашим логіном та паролем на цьому сайті.

Зворотний зв'язок і коментарі

З метою забезпечення поваги і толерантності у наших комунікативних взаємодіях Ви зобов’язані не залишати коментарі та повідомлення, які мають расистський, дискримінаційний, насильницький, злісний, грубий, незаконний, непристойний, наклепницький, образливий, політичний, рекламний, пропагандистський, ненормативний, загрозливий характер. Забороняється поширювати будь-яку інформацію, яка може бути шкідливою для дітей, порушує авторські права чи будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

Якщо Ви розцінюєте певний контент на сайті як такий, що суперечить наведеним принципам, порушує Ваші права або права третіх осіб, просимо Вас повідомити нам про це електронною поштою. «Аптека гормональних препаратів» не несе відповідальності за будь-який контент, поширений користувачами цього сайту. «Аптека гормональних препаратів» має право без Вашої згоди та відома видаляти будь-які коментарі.

Використання персональних даних

Будь-які Ваші персональні дані, які Ви добровільно надали через сайт, або в інший спосіб,  підпорядковуються і обробляються, згідно Політики конфіденційності, Правовій інформації, що розміщені на цьому сайті. Ви погоджуєтесь, що будь-які розміщені Вами повідомлення (приміром, коментарі) на цьому сайті розцінюються як неконфіденційні та потрапляють у вільний доступ користувачів сайту.