Засоби проти хропіння

Як вибрати засіб від хропіння?

Хропіння під час сну виникає через вібрацію м'яких тканин гортані. Звук може бути ледь чутним або дуже настирливим. Зазвичай хропіння доставляє незручності іншим людям, сам сплячий рідко прокидається від нього.
Вважати звукові ефекти при проходженні повітря через трахею недоліком - невірно. Це захворювання, яке необхідно лікувати. Одним з небезпечних наслідків, до якого призводить хропіння, є апное (зупинка дихання під час сну).

Причини хропіння

Серед причин, які призводять до звукових ефектів під час сну, можна виділити:
1. Стан алкогольного сп'яніння.
2. Анатомічні порушення, які призводять до звуження дихальних шляхів.
3. Вживання снодійного і заспокійливих, які провокують розслаблення гортані.
4. Подовжений піднебінний язичок.
5. Куріння - нікотин провокує набряк гортані.
6. Поліпи в носі.
7. Незручна поза під час сну.
Якщо хропіння почало турбувати недавно, його можна вилікувати без звернення до фахівців. Для цього необхідно відкоригувати режим дня, взяти за звичку прогулюватися на свіжому повітрі перед сном, відмовитися від вживання спиртного та нікотину. Допоможе впоратися з подібним захворюванням правильно підібране ліки від хропіння.

Коли хропіння - це лише наслідок?

У деяких випадках позбутися від настирливого звуку під час сну самостійно не вдасться. Якщо хропіння - це наслідок фізіологічних змін в організмі, без допомоги фахівців не обійтися. До таких патологій відносяться:
• Інфекційні захворювання носоглотки, які призводять до звуження просвіту трахеї.
• Індивідуальні особливості будови носоглотки, усунути які можна тільки хірургічним шляхом.
• Гіпертонія. У людей, які страждають підвищеним артеріальним тиском відбувається застій крові в малому колі кровообігу, що призводить до хропіння.
• Ожиріння. Жирові відкладення дають додатковий тиск на органи дихання, що призводить до появи звукових ефектів під час сну.
У подібних випадках одних таблеток від хропіння будет мало - необхідне повне комплексне обстеження, щоб розробити стратегію лікування, усунути неприємні симптоми.

Які є засоби проти хропіння в аптеках?

Існує маса спеціальних пристосувань, які допомагають усунути неприємні звуки під час сну. В аптеках від хропіння можна купити наклейки на крила носа, носові трубки-розширювачі, пов'язки на нижню щелепу, капи, кліпси. Що підійде вам - однозначно сказати складно. У будь-якому випадку, перед застосуванням медикаментів або пристроїв проконсультуйтеся з лором.
У «Аптеці гормональних препаратів» можна замовити Антіхрапін аерозоль, Апіфарм від хропіння масляний, Храпекс спрей, Храпсон спрей назальний, Сонекс спрей.

Ціни на Засоби проти хропіння в Україні 26.10.2020

Найдешевший товар Апіфарм від храпу масляний р-н 10 мл 28 грн.
Найдорожчий товар Антихрапін аерозоль 30 мл А 83 грн.
Найпопулярніший товар Апіфарм від храпу масляний р-н 10 мл 28 грн.
Найбільш обговорюваний товар Апіфарм від храпу масляний р-н 10 мл 28 грн.
Найновіший товар Апіфарм від храпу масляний р-н 10 мл 28 грн.

Часті питання про Засоби проти хропіння

💕 Які Засоби проти хропіння найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Засоби проти хропіння в Аптека гормональных препаратов: Апіфарм від храпу масляний р-н 10 мл, Антихрапін аерозоль 30 мл А

🎀 Які новинки у категорії Засоби проти хропіння в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Засоби проти хропіння в Аптека гормональных препаратов: Апіфарм від храпу масляний р-н 10 мл, Антихрапін аерозоль 30 мл А

🎁 Які Засоби проти хропіння найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Засоби проти хропіння в Аптека гормональных препаратов: Апіфарм від храпу масляний р-н 10 мл, Антихрапін аерозоль 30 мл А

✅ Які Засоби проти хропіння краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Засоби проти хропіння такі товари: Апіфарм від храпу масляний р-н 10 мл, Антихрапін аерозоль 30 мл А