Мінеральні добавки

Актиферин капс мякі 300 мг №20

Актиферин капс мякі 300 мг №20

Препарат заліза, стимулює еритропоез. Застосовується при залізодефіцитної анемії; дефіциті заліза, пов'язаному з надмірними втратами заліза або з підвищеною потребою в ньому (при вагітності, в період ..

467 грн.

Доппельгерц актив від А до Цинку таб №30

Доппельгерц актив від А до Цинку таб №30

Доппельгерц актив від А до Цинку призначений для активних і ділових людей, життя яких пов'язане з підвищеною розумової, фізичної і емоційної навантаженням, а також для тих, хто хоче завжди залишатися ..

287 грн.

Дріжджі пивні натуральні таб 500 мг №100

Дріжджі пивні натуральні таб 500 мг №100

Пивні дріжджі для Підвищення стійкості організму до дії несприятливих чинників навколишнього середовища (важким виробничих умов, стресу і перевтоми) Пивні дріжджі в асортименті 100 таб. Пивні дрожжі..

28 грн.

Йод-Актив плюс таб №80

Йод-Актив плюс таб №80

Препарат був розроблений компанією Фармаком у вигляді дієтичної добавки до їжі для профілактики і лікування захворювань щитовидної залози. Основна біологічна роль йоду полягає в підтримці функції щито..

25 грн.

Йод-Активний таб №50

Йод-Активний таб №50

Препарат був розроблений компанією Фармаком у вигляді дієтичної добавки до їжі для профілактики і лікування захворювань щитовидної залози. Основна біологічна роль йоду полягає в підтримці функції щито..

26 грн.

ЙоСен для дітей таб №50

ЙоСен для дітей таб №50

Містить в своєму складі   йод і селен. Застосовується  з метою   корекції  ситуацій, виникаючих   внаслідок  дефіциту йоду (еутиреоїдний зоб у дітей, йод-д..

132 грн.

Калію оротат таб. 500 мг №10

Калію оротат таб. 500 мг №10

Нестероїдний анаболічний препарат. Кислота оротовая активно бере участь в обмінних процесах: білковому, вуглеводному і ліпідному; процесі синтезу нуклеїнових кислот. Оротат калію застосовують для зміц..

22 грн.

Калию хлорид р-н д/інф 4% 50 мл

Калию хлорид р-н д/інф 4% 50 мл

Засіб, що відновлює дефіцит калію. Іони калію беруть участь у регуляції функції серця, нервової системи, скелетних і гладких м’язів. Калій є основним внутрішньоклітинним іоном. Активує  вел..

27 грн.

Кальцій-Д3 нікомед остеофорте №60

Кальцій-Д3 нікомед остеофорте №60

Комплексний препарат, який  регулює обмін кальцію та фосфору в організмі. В складі препарату  є кальцій, іони якого беруть участь у формуванні кісткової тканини, в передачі нервових імпульсі..

330 грн.

Вітаміни та мінерали для всієї родини

Різні мінерали (або мікроелементи) присутні не тільки в навколишньому середовищі, а й у нас самих. Вони беруть активну участь у важливих біологічних процесах організму. Їх збалансований вміст - запорука здоров'я і краси, а ось недолік або надлишок протягом тривалого часу призводить до серйозних захворювань або збоїв в роботі важливих систем. Щоб наше тіло не страждало від нестачі цих корисних речовин, в деяких випадках лікарі рекомендують купити мінерали в аптеці в якості добавки до їжі. Однак перш ніж зробити це, слід обов'язково пройти медогляд і отримати професійну консультацію лікаря.

Кому слід приймати мінерали для здоров'я у вигляді добавок?

При нормальних умовах життя наш організм отримує весь комплекс необхідних вітамінів і мінералів разом з їжею і водою, яку ми споживаємо на постійній основі. Однак часто цього недостатньо, адже харчування рідко коли буває добре збалансованим. Причинами цього можуть служити:
• вегетаріанські дієти;
• регіональні особливості ґрунту і води;
• сильна обробка їжі перед вживанням (хімічна, термічна).
У таких випадках навіть у спочатку здорової людини можуть виникнути проблеми з отриманням тих чи інших мінералів.
Також особливу увагу слід приділити таким групам населення як вагітні жінки, активно зростаючим дітям, людям похилого віку, спортсменам, жителям суворих кліматичних поясів. Їх організм часто перебуває у стресовому стані, стані надмірного навантаження або стає слабкішим з роками, що робить його вразливим перед різними захворюваннями. Ці люди потребують отримання додаткових поживних речовин, яких для них недостатньо в звичайних продуктах.

Яку користь несуть мінерали для здоров'я людини?

Збалансоване харчування відіграє величезну роль в нашому житті. Кожен хімічний елемент прямо або опосередковано впливає на ту або іншу функцію організму. Нижче наведемо кілька прикладів того, наскільки важливі деякі вітаміни і мінерали для здоров'я:
• Йод впливає на нормальну роботу щитовидної залози і всієї ендокринної системи. Також він відповідає за інтелектуальний розвиток, хорошу пам'ять.
• Цинк і мідь мають позитивний вплив на гормони, статеву функцію, активізують вироблення ферментів.
• Селен захищає від негативного впливу вільних радикалів, уповільнюючи процеси старіння.

Доступні комплекси вітамінів і мінералів в аптеках Києва

У «Аптеці гормональних препаратів» завжди доступний широкий асортимент вітамінних і мінеральних добавок для здоров'я. Індивідуальні комплекси можна підібрати як для дітей, так і для дорослих. Виходячи зі стану вашого організму і способу життя, можна підібрати найбільш ефективні препарати. За більш детальною консультацією звертайтеся до провізорів.

Ціни на Мінеральні добавки в Україні 01.11.2020

Найдешевший товар Кальцію хлорид 10% 5 мл №1 Гал. 1.58 грн.
Найдорожчий товар Суфер р-н для в/в ін 20 мг/мл амп 5 мл №5 1547 грн.
Найпопулярніший товар Цинк Активний таб 250 мг №80 89 грн.
Найбільш обговорюваний товар Сіль морська харч з пониж вмістом Натрію з вмістом Калію+Ламінарії 700 г 70 грн.
Найновіший товар Цинк таб 15 мг №60 82 грн.

Часті питання про Мінеральні добавки

💕 Які Мінеральні добавки найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Мінеральні добавки в Аптека гормональных препаратов: Цинк Активний таб 250 мг №80, Кальцій-Д3 нікомед таб апельсин №20, Кальцій-Д3 нікомед форте №30

🎀 Які новинки у категорії Мінеральні добавки в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Мінеральні добавки в Аптека гормональных препаратов: Цинк таб 15 мг №60, Феррофол табл жув №30, Магневіт таб №50

🎁 Які Мінеральні добавки найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Мінеральні добавки в Аптека гормональных препаратов: Кальцію хлорид 10% 5 мл №1 Гал., Аспаркам №10 КЗ, Кальция глюконат таб 500 мг №10

✅ Які Мінеральні добавки краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Мінеральні добавки такі товари: Цинк Активний таб 250 мг №80, Магне-В6 таб №50, Магне-В6 Антистрес таб №60