Вітаміни для очей

Свісс Енерджі Візіовіт капсули №30

Свісс Енерджі Візіовіт капсули №30

Розроблений для поліпшення зору.Комплекс вітамінів, мінералів і каротиноїдів, спеціально розроблений для поліпшення зору. Він має антиоксидантну дію і захищає тканини ока від вільних радикалів. Містит..

228 грн.

Ефективні вітаміни для очей

У сучасному світі досить складно зберегти здоровий зір. Постійні навантаження на зоровий апарат, незбалансоване харчування, відсутність режиму дня - все це негативно позначається на здатності добре бачити.
Вітаміни для зору корисні не тільки тим, у кого вже є скарги. Правильно підібраний вітамінно-мінеральний комплекс - відмінна підтримка для очей і профілактика поширених захворювань.

Що міститься в препаратах для поліпшення зору?

Всі вітамінні комплекси можна розділити на засоби з каротиноїдами (клас рослинних пігментів), препарати з чорничним екстрактом, комбіновані БАДи.
У зазначених групах препаратів можуть додатково міститися вітаміни (А, В, С) і мікроелементи (цинк, селен), які сприяють нормальному функціонуванню зорового апарату.
Вкрай корисним для зору є лютеїн. Ця речовина не синтезуються в організмі, тому отримати його можна приймаючи БАД.
Рейтинг кращих препаратів для зору
До поліпшуючих зір вітамінів можна віднести:
• Вітрум форайз форте. Препарат містить екстракт чорниці, зміцнює судини, що призводить до поліпшення харчування тканин киснем.
• Окювайт лютеїн форте. Є джерелом вітамінів Е, С, має антиоксидантні властивості, містить мікроелементи (селен, цинк, каротиноїди).
• Візіокс лютеїн. Комлекс вітамінів і мікроелементів підтримує і відновлює основні структури очного яблука, покращує гостроту зору.
• Доппельгерц Актив з лютеїном. Компоненти препарату ефективно проникають в сітківку ока, покращуючи мікроциркуляцію крові. Препарат використовується для поліпшення зору.

Які вітаміни можна купити в аптеці?

Причини погіршення зору можуть бути різними:
• Відсутність роботи очних м'язів - шкідливо сидіти за монітором, постійно напружуючи очі. Необхідно раз на годину відводити погляд від екрану і виконувати нескладну гімнастику.
• Старіння сітківки - природний процес, який можна уповільнити, приймаючи вітаміни для очей для поліпшення зору.
• Погіршення кровообігу - проблеми з судинами призводять до поганого живлення тканин ока.
• Надмірне напруження - працювати при дуже яскравому світлі так само шкідливо, як і в приміщенні з поганою освітленістю.
• Сухість слизової - усунути синдром «сухого» ока можна за допомогою спеціальних крапель.
У «Аптеці гормональних препаратів» можна замовити ефективні засоби для профілактики проблем із зором. Перед покупкою скористайтеся допомогою провізорів - фахівці порекомендують препарати, приймуть замовлення.

Ціни на Вітаміни для очей в Україні 30.10.2020

Найдешевший товар Комплевіт капс №20 50 грн.
Найдорожчий товар Ортомол Візіон 90 днів 4388 грн.
Найпопулярніший товар Комплевіт капс №20 50 грн.
Найбільш обговорюваний товар Свісс Енерджі Візіовіт капсули №30 228 грн.
Найновіший товар Зест Віжн капс №15 227 грн.

Часті питання про Вітаміни для очей

💕 Які Вітаміни для очей найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Вітаміни для очей в Аптека гормональных препаратов: Комплевіт капс №20, Чорниця форте таб №50, Лютезан Омега-3 капс №30

🎀 Які новинки у категорії Вітаміни для очей в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Вітаміни для очей в Аптека гормональных препаратов: Зест Віжн капс №15, Ресвега форте капс №60, ТауРетіна капс 475 мг №30

🎁 Які Вітаміни для очей найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Вітаміни для очей в Аптека гормональных препаратов: Комплевіт капс №20, Оковіт екстракт чорниці таб №40, Чорниця форте плюс 250 мг №100

✅ Які Вітаміни для очей краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Вітаміни для очей такі товари: Лютезан Омега-3 капс №30, Нутроф форте капс №30, Слезавіт капс №30