Вітаміни для дітей

Ортомол Джуніор C Плюс 30 днів (машинки, мандарин+апельсин)

Ортомол Джуніор C Плюс 30 днів (машинки, мандарин+апельсин)

Що може бути важливіше для батьків, ніж здоров'я їх дітей? Мабуть, нічого. А для правильного розвитку і росту малюка і опірності організму захворюванням найкраще вибирати найефективніші вітаміни, які ..

1700 грн.

Піковит сироп 150 мл

Піковит сироп 150 мл

Сироп «Піковіт» є джерелом 9 основних вітамінів для забезпечення потреб організму в дитячому віці. Показання до використання препарату«Піковіт» -сіроп використовується при: П..

214 грн.

Свісс Енерджі КальціВіт Кідз желейні №60

Свісс Енерджі КальціВіт Кідз желейні №60

Дієтична добавка «Кальцівіт Кідс» - жувальні пастилки, без цукру зі смаком лісових ягід, сприяє здоровому росту і розвитку кісток і зубів у дітей...

267 грн.

Свісс Енерджі СмартВіт Кsдз жув таблеткиі №60

Свісс Енерджі СмартВіт Кsдз жув таблеткиі №60

Дієтична добавка застосовується в раціоні харчування дітей від 3-х років як додаткове джерело заліза, цинку, вітамінів групи В, при неповноцінному, незбалансоване харчування, під час зниження апетиту,..

340 грн.

Які купити вітаміни для дітей?

Вітаміни - це біологічно активні речовини, які необхідні для правильного функціонування всіх систем і органів. Недолік нутрієнтів призводить до збоїв в роботі ендокринної, нервової, гормональної систем.
Вітаміни і мікроелементи, які надходять з продуктами харчування, не можуть повністю задовольнити потреби організму. Тому необхідно підібрати спеціальний комплекс, який буде відповідати віку дитини, станом його здоров'я, режиму дня.

Які вітаміни для дітей рекомендують педіатри?

Іноді батьки купують комплекси, покладаючись на свої особисті спостереження, рекомендації інших мам, інформацію, почуту в рекламі. Так робити не можна. Визначити, які саме вітамінів і мікроелементів не вистачає дитині, може тільки врач.Детская імунна система ще тільки формується, тому давати добавки потрібно з обережністю. Надлишок вітамінів - теж недобре.
Здоровим дітям лікарі рекомендують пропивати курс вітамінів в міжсезоння. У цей період імунітет дитини особливо піддається атакам вірусних і бактеріальних інфекцій. Малюкам, які мають хронічні захворювання, відхилення в розвитку педіатр може призначити спеціальний комплекс.

Найкращі вітаміни для дітей

Правильно підібраний вітамінно-мінеральний комплекс сприяє гармонійному фізичному і психоемоційному розвитку дитини.
При виборі вітамінів потрібно пам'ятати про направленому вплив кожного окремого нутриента:
• Вітамін С сприяє активізації захисних сил організму, підвищує опірність до інфекцій, пробуджує здоровий апетит.
• Дітям, які багато часу проводять за монітором комп'ютера, читанням книг, корисні комплекси з цинком, вітаміном А, міддю.
• При підвищених психоемоційних навантаженнях (початок навчання в школі, зміна місця проживання та ін.) Бажано давати дітям вітаміни групи В.

Які вітаміни для дітей є в аптеці?

У «Аптеці гормональних препаратів» представлені різні БАДами для дітей. Тут можна замовити і купити комплекси у вигляді:
• капсул - Омега-Смарт, Бебітол D3 + K1;
• жувальних пастилок - Супрадин Віта Ведмежуйкі;
• жувальних таблеток - ОртомолДжуніор C Плюс;
• гелю - Супрадин Віта Лецитин;
• драже - Супрадин Магічне;
• таблеток - СолгарКангавітес, Ноу Фуд Вітаміни КідсВітс;
• сиропів - ФарматонКідді, Піковіт Омега-3.
Якщо потрібна консультація, звертайтеся до фармацевтам інтернет-магазину. Вам підкажуть, як правильно приймати вітаміни, допоможуть оформити замовлення.

Ціни на Вітаміни для дітей в Україні 27.10.2020

Найдешевший товар Юнівіт таб п/о №30 88 грн.
Найдорожчий товар Ортомол Юніор Омега Плюс 1792 грн.
Найпопулярніший товар Омега-Смарт дитячі капс №30 271 грн.
Найбільш обговорюваний товар Свісс Енерджі СмартВіт Кsдз жув таблеткиі №60 340 грн.
Найновіший товар Супрадин Магічне драже №90 405 грн.

Часті питання про Вітаміни для дітей

💕 Які Вітаміни для дітей найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Вітаміни для дітей в Аптека гормональных препаратов: Омега-Смарт дитячі капс №30, Вітрум юніор плюс №30, Супрадин Віта Лецитин гель 175 г

🎀 Які новинки у категорії Вітаміни для дітей в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Вітаміни для дітей в Аптека гормональных препаратов: Супрадин Магічне драже №90, Вітатон Кідс пастилки желейні з вітамінами по 3 шт №50, Вітрум кідз плюс таб жувальні №30

🎁 Які Вітаміни для дітей найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Вітаміни для дітей в Аптека гормональных препаратов: Юнівіт таб п/о №30, Мультивітамол Др.Тайсс L 200мл, Супрадин Віта Лецитин гель 175 г

✅ Які Вітаміни для дітей краще купити у 2020 році?