Антиоксиданти

Бурштинова кислота 250 мг №80

Бурштинова кислота 250 мг №80

Бурштинова кислота - це біологічно активна добавка. Має виражену антиоксидантну дію. Систематичний прийом Бурштинової кислоти зменшує склеротичні прояви і відмінно усуває напади головного болю, виклик..

40 грн.

Капіляр таб 250 мг №40

Капіляр таб 250 мг №40

Біологічно активна добавка, що містить рослинні компоненти. До складу препарату входять флавоноїди сибірської модрини, зокрема дигідрокверцетин. Дигідрокверцетин здатний зміцнювати судинну стінку і зн..

104 грн.

Капіляр таб 250 мг №80

Капіляр таб 250 мг №80

Біологічно активна добавка, що містить рослинні компоненти. До складу препарату входять флавоноїди сибірської модрини, зокрема дигідрокверцетин. Дигідрокверцетин здатний зміцнювати судинну стінку і зн..

158 грн.

Що таке вітаміни-антиоксиданти?

Антиоксидантами називають природні або синтезовані біологічно активні речовини, які нейтралізують дію вільних радикалів.
Стресові ситуації, незбалансоване харчування, порушення режиму сну і неспання - все це провокує появу молекул з одним або декількома неспареними електронами на зовнішній оболочке.Еті частки контролюються організмом, але при їх надлишку можуть запускатися ланцюгові реакції, в результаті яких виникають різні патології, прискорюється процес старіння.

У яких продуктах містяться природні антиоксиданти?

Найбільше антиоксидантів міститься в:
• свіжих фруктах - в чорниці, гранатах, сливах, винограді;
• овочах - в бобових, капусті, часнику, червоному перці;
• спеціях - в сушеній петрушці, гвоздиці, куркумі;
• горіхах - в мигдалі, фісташках, волоських горіхах.
Також антиоксиданти є у вершковому маслі, зеленому та чорному чаї, червоному вині, морепродуктах.
Антиоксидантними властивостями володіють мікроелементи: селен, цинк, мідь, хром, марганець.
Незважаючи на те, що багато продуктів харчування містять речовини, здатні нейтралізувати дію вільних радикалів, цього недостатньо.
Щоб зменшити патогенний вплив на організм, можна купітьв аптеці антиоксиданти: Астазандра, СолгарНутрікоензім Q10 з альфа-ліпоєвої кислотою, Супер 10 антиоксидант і ін.

Що є причиною виникнення вільних радикалів?

Стресові ситуації, куріння, вживання алкогольних напоїв, несприятлива екологічна обстановка - всі ці фактори призводять до підвищеного спалюванню нутрієнтів. Як наслідок, організм починає страждати від нестачі вітамінів і мікроелементів.
Сьогодні близько 50% населення планети відчуває нестачу вітаміну А, майже 85% потребують вітаміні С.
Антиоксиданти у вигляді біодобавок здатні заповнити недолік нутрієнтів. Їх прийом зміцнює імунну систему, нейтралізує ракові клітини, уповільнює процеси старіння.

За якою ціною антиоксидани в аптеках?

Препарати, дія яких спрямована на нейтралізацію вільних радикалів, можна недорого придбати в супермаркетах, в мережі роздрібних продажів. Однак надійніше купити антиоксидантів аптеці за ціною, яка може бути трохи вище. Так ви убезпечите себе від підробок, прострочених комплексів, а також товарів, які не пройшли сертифікацію.
«Аптеці гормональних препаратів» довіряють тисячі клієнтів - тут великий вибір якісних медикаментів.

Ціни на Антиоксиданти в Україні 23.10.2020

Найдешевший товар Бурштинова кислота 250 мг №80 40 грн.
Найдорожчий товар Астазандра капс 640 мг №30 1928 грн.
Найпопулярніший товар Бурштинова кислота 250 мг №80 40 грн.
Найбільш обговорюваний товар Солгар Естер-С плюс вітамин С капс 500 мг №50 711 грн.
Найновіший товар Солгар Альфа-ліпоєва кислота капс 60 мг №30 361 грн.

Часті питання про Антиоксиданти

💕 Які Антиоксиданти найпопулярніші у 2020 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Антиоксиданти в Аптека гормональных препаратов: Бурштинова кислота 250 мг №80, Астазандра капс 640 мг №30, Ресверазін капс №30

🎀 Які новинки у категорії Антиоксиданти в 2020 році?

Три гарячі новинки з категорії Антиоксиданти в Аптека гормональных препаратов: Солгар Альфа-ліпоєва кислота капс 60 мг №30, Солгар Коэнзим Q10 капс 30 мг №30, Солгар Олія з печінки тріски капс №100

🎁 Які Антиоксиданти найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Антиоксиданти в Аптека гормональных препаратов: Бурштинова кислота 250 мг №80, Капіляр таб 250 мг №40, Капіляр таб 250 мг №80

✅ Які Антиоксиданти краще купити у 2020 році?

Покупці обирають в категорії Антиоксиданти такі товари: Бурштинова кислота 250 мг №80, Солгар Естер-С плюс вітамин С капс 500 мг №50, ОксіЛік капс №20