Риб'ячий жир і Омега-3

Біомакс Омега-3 капс №30

Біомакс Омега-3 капс №30

Рекомендації:захист і поліпшення стану серцево-судинної системи (1,2)підтримання нормального рівня холестерину і тригліцеридів в крові (1,2)підтримання здорового зору і функціонування мозку (3)забезпе..

407 грн.

Доппельгерц активний омега-3-6-9 капс № 60

Доппельгерц активний омега-3-6-9 капс № 60

Збалансовані компоненти жирних кислот і вітаміну Е, що сприяють нормалізації серцевої діяльності і покращують обмінні процеси. Рибний жир - багатий поліненасиченими жирними кислотами омега-3, де найб..

337 грн.

Крілом Сироп 150 мл (риб ячий жир)

Крілом Сироп 150 мл (риб ячий жир)

Фармакодинаміка лікарського засобу призначена для застосування в раціоні дитячого харчування, в якості додаткового джерела Омега-3 жирних кислот. Дія медикаменту направлено на проведення профілактични..

230 грн.

Навіщо потрібні вітаміни Омега-3?

Поліненасичені жирні кислоти беруть участь у багатьох життєво важливих процесах в організмі. З'єднання Омега-3 - відмінна профілактика:
• передчасного старіння;
• захворювань серця;
• проблем із зором;
• захворювань опорно-рухового апарату;
• патологій плоду у вагітних.

У яких продуктах містяться Омега-3?

Щоб організм в повній мірі отримував ненасичені кислоти, в меню повинні бути присутніми морепродукти. Омега-3 рослинного походження - це кунжут, насіння льону. Також ці речовини є у волоських горіхах, гарбузовому насінні, арахісі, шпинаті.
Для тих, хто не любить рибу і морепродукти, є відмінна альтернатива - спеціальні біодобавки. Бажано купити Омега-3 в аптеці, якщо раціон незбалансований.
Батькам потрібно звернутися до лікаря, щоб отримати консультацію з приводу вибору вітамінних препаратів, що містять Омега-3, якщо дитина схильний до сезонних застуд, має проблеми з серцево-судинною системою, погано бачить, скаржиться на біль в суглобах. Але в більшості випадків педіатри рекомендують пройти профілактичні курси цілком здоровим дітям.

Від чого залежить вартість препарату?

Вітамінні комплекси можуть бути у вигляді розчинів, сиропів, капсул та ін. Ціна Омега-3 в аптеках залежить від виробника, наявності в складі додаткових вітамінів і мікроелементів, кількості капсул в упаковці (або обсягу флакона).
Діти особливо потребують мікро- і макроелементів, вітаміни і біодобавки. Жирні кислоти беруть участь у формуванні дитячого імунітету, статевих гормонів, шкірних покривів. Регулярне вживання Омега-3 підвищує розумові здібності, покращує зір, є профілактикою гіперактивності і проблем із захисними функціями організму.

За якою ціною Омега-3 в аптеках?

«Аптека гормональних препаратів» пропонує різні комплекси Омега-3 за різними цінами - серед вибору є бюджетні і більш дорогі добавки.
В інтернет-магазині можна купити комплекси в:
• капсулах: Солгар Омега, Доппельгерц актив, Омега-3 Хелпер;
• жувальних пастилки: Супрадин Віта Умняшка, Вітатон Кідс Омега-3;
• розчинах: Риб'ячий жир масло Лубнифарм, Омега-Смарт Бебі Лимон;
• сиропах: Вітатон Мультиомега, Профілактон Риб'ячий жир малина, Омега Баланс Zn плюс;
• таблетках: Макуловіт.
Провізори інтернет-аптеки готові надати професійну допомогу при виборі вітамінних комплексів - телефонуйте. Замовлення можна забрати самовивозом або скористатися послугами доставки.