Товари від натоптишів і мозолів

Ефективне лікування мозолів і натоптишів з «Аптекой гормональних препаратів»

Мозолі, натоптиші приносять величезний дискомфорт. Якщо вчасно вжити заходів, можна з легкістю позбавитися від даної проблеми. Для цього на сьогоднішній день існує маса засобів - мазей, кремів, пластирів, ортопедичних пристосувань. У «Аптеці гормональних препаратів» ви знайдете якісні товари від надійних виробників за прийнятною вартістю.

Що собою являють мозолі і натоптиші?

Мозолі найчастіше виникають на ступнях і завдають при цьому неприємні відчуття. Причина появи - тривале тертя шкіри об який-небудь предмет. Найчастіше всьому виною незручне, неправильно обране, неякісне взуття, а також надмірна сухість шкірних покривів, низький відсоток жирової тканини (у літніх людей виникають навіть на руках).
Подібні утворення на шкірі бувають декількох видів - мозолі:
    • Сухі (огрубіння, потовщення покривів). Можуть з'являтися на стопах, п'яткової області, долонях і пальцях рук.
    • Мокрі (м'які, водяні). З'являються в верхніх шарах шкірного покриву, викликають дискомфорт за рахунок скопилася рідини і сприйнятливості цієї зони, можливості розриву.
    • Стрижньові. Одна з різновидів сухий мозолі, має поглиблений грубий ділянку - стрижень.
    • Натоптиші. Найчастіше утворюються на ступнях, пальцях і між ними через неправильну взуття, плоскостопості та вальгусной деформації стопи.

Як позбутися від мозолів, тріщин на п'ятах, мозолів?

Лікування натоптишів на ступнях і водяних мозолів на руках істотно відрізняється. Сухі утворення необхідно спочатку розмочити, скористатися пемзою, а потім - спеціальним кремом. Мазі від мозолів на ногах, в основі яких саліцилова кислота, варто наносити на ділянку 2-3 рази на день, проводять маніпуляції курсами.
В якості профілактики застосовують захисні пластирі від мозолів, силіконові подушечки, устілки для взуття, міжпальцеві клини і т.д.

Вигідне придбання - в «Аптеці гормональних препаратів»

У каталозі інтернет-аптеки представлена ​​наступна продукція:
    • пластир для вологих мозолів.
    • Подушечки-фіксатори з силікону (від натоптишів, екземпляри для правої і лівої ноги).
    • Пластир від бородавок і мозолів.
    • Креми і мазі від мозолів на пальцях і ступнях.

Товари - від перевірених виробників Латвії, Росії, Німеччини, України і т.д. Щодо наявності того чи іншого засобу питайте у провізора, оформляйте замовлення онлайн або по телефону.