Гігієнічні прокладки

Жіночі гігієнічні прокладки

Гігієнічні прокладки - це зручні пристосування, які розроблені для збору менструальних виділень. Історія їх створення йде в 19 століття, коли техаська компанія Кімберлі-Кларк вперше запустила прокладки в масове виробництво. З тих пір дані вироби стали значно зручніше, практичніше і комфортніше у використанні. І застосовуються вони не тільки під час менструації, а й в інших особливих випадках.

Різні види прокладок для вирішення специфічних завдань

На сьогоднішній день існує безліч видів гігієнічних прокладок. Різні моделі відрізняються формою, товщиною, довжиною, наповнювачем і швидкістю поглинання рідини, наявністю або відсутністю крилець, ступенем ароматизації, дизайном. Також прокладки діляться на наступні види з урахуванням перерахованих вище особливостей:
• гігієнічні (для критичних днів, в післяпологовий період);
• щоденні (для відчуття свіжості в літню пору, під тампон, при слабких менструальних виділеннях);
• урологічні (при нетриманні сечі), можуть використовуватися не тільки жінками, але й чоловіками).

Жіночі гігієнічні засоби продаються в багатьох магазинах в силу високого попиту на цей товар. Підібрати їх не складно, краще за все робити це індивідуально і досвідченим шляхом. Інша справа з пристосуваннями для нетримання сечі. Найкраще купити урологічні прокладки в аптеці, де грамотний консультант допоможе правильно зіставити потреби конкретного пацієнта і можливості гігієнічних засобів різних моделей і виробників.

Основні вимоги до гігієнічних прокладок

До різних гігієнічних засобів пред'являються свої вимоги. Наприклад, щоденні прокладки зазвичай не мають високі показники абсорбції, але просочуються антибактеріальними і дезодорують речовинами. Вироби для ночі характеризуються великою площею вбирання, що знижує ризик протікання в різних позах під час сну. А ось важливе завдання урологічних коштів - не тільки швидко поглинати виділення, але і нейтралізувати неприємний запах. Саме тому в аптеці ціна на прокладки різних моделей і виробників може істотно відрізнятися.

Купуйте вигідно жіночі прокладки в аптеці Києва

У широкому асортименті «Аптеки гормональних препаратів» ви обов'язково знайдете підходяще для себе гігієнічний засіб високої якості. Всі товари мають сертифікати безпеки, що свідчить про їх нешкідливості для людини. Ціна на урологічні прокладки для жінок в аптеках нашої мережі одна з найнижчих по Україні. Ми напряму працюємо з великими оптовими компаніями, пропонуємо вигідні умови придбання продукції.