Засоби по догляду за порожниною рота

Дентінале Натура дитячий гель при прорізуванні зубів 20 г

Дентінале Натура дитячий гель при прорізуванні зубів 20 г

DENTINALE® NATURA - знеболюючий гель для ясен при прорізуванні зубів. Натуральні компоненти: РОМАШКА, АЛОЕ і БОСВЕЛІЯ, здійснюють протизапальну, антисептичну і ранозагоювальну дію, допомагаючи дит..

316.80 грн.

Використовуйте ополіскувач для порожнини рота для здоров'я і краси зубів

Для ефективного догляду за ротовою порожниною застосовуються спеціальні ополіскувачі. Вони дозволяють запобігти виникненню різних захворювань (парадонтита, карієсу, гінгівіту, періодонтиту). Завдяки використанню ополіскувача для порожнини рота можна видалити бактеріальний зубний наліт і добре вимити всі важкодоступні області.
За допомогою даного засобу можна позбутися від підвищеної чутливості емалі і твердих тканин зубів.

Який ефект від засобів для професійної гігієни порожнини рота?

При виробництві спеціальних засобів застосовуються компоненти високої якості, які не містять спирту і хлоргексидину. Всі складові препаратів не викликають алергічних реакцій на тілі і нешкідливі для організму.
Приймаючи рішення купити іригатор для порожнини рота, ви забезпечуєте дбайливу і ефективну очистку зубів. При регулярному використанні значно поліпшується кровообіг ясен, запобігає виникненню стоматиту і карієсу.
Дане пристосування має наступну дію:
• бактерицидну;
• протизапальну;
• антисептичну;
• протимікробну;
• знезаражувальну.

Для миттєвої загибелі шкідливих мікроорганізмів на зубах, язиці і яснах слід купити освіжувач ротової порожнини. Кваліфіковані лікарі рекомендують популярні засоби для щоденного застосування після чистки зубів або прийому їжі. За допомогою препарату можна швидко позбутися від неприємного запаху і зробити подих свіжим.

Де купити іригатор для порожнини рота?

Сучасні засоби відмінно підходять навіть для самих чутливих зон в роті і характеризуються надійністю, тривалим терміном експлуатації, компактними розмірами. Ополіскувачі відрізняються приємним смаком і користуються чималою популярністю, як серед дорослих, так і серед дітей.
Кожен з вас може вигідно купити засоби догляду за порожниною рота в «Аптеці гормональних препаратів». Будьте впевнені в якості запропонованої продукції, її правильному зберіганні і транспортуванні Каталог онлайн-магазину представлений світовими брендами (Джонсон & Джонсон, Д-р Вілд, Кураден Интренешнл, Колгейт Палмолив, Рісерфарма, Есро АГ, Dr. Theiss Naturwaren GmbH, Schulke @ Mayr GmbH, Betafarma , PaperMints).
Для отримання грамотної консультації і покупки високоякісних товарів звертайтеся до менеджерів нашої аптеки.