Тести для визначення вагітності

Тест на вагітність Евітест №1

Тест на вагітність Евітест №1

Експрес-тест EVITEST призначений для швидкого та самостійного визначення вагітності з першого дня затримки менструації.Під час вагітності у жінки продукується гормон – хоріонічний гонадотропін л..

41 грн.

Тест на вагітність Евітест №2

Тест на вагітність Евітест №2

Експрес-тест EVITEST призначений для швидкого та самостійного визначення вагітності з першого дня менструації.Під час вагітності у жінки продукується гормон – хоріонічний гонадотропін людини (ХГ..

76 грн.

Тест на овуляцію Евіплан №5 + тест на вагітність Евітест №1 НАБІР

Тест на овуляцію Евіплан №5 + тест на вагітність Евітест №1 НАБІР

Набір тестів для визначення овуляції та вагітності EVIPLAN складається з 5 тестів-смужок для визначення овуляції, а також 1 тесту-смужки для визначення вагітності...

261 грн.

Тест на вагітність Евітест струйний №1

Тест на вагітність Евітест струйний №1

Під час вагітності у жінки продукується гормон – хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ), який можна визначити в сечі. Тест для визначення вагітності має антитіла, що специфічно реагують з цим гор..

Немає в наявності

Тест на вагітність: коли робити?

Сучасні тести на вагітність мають високу чутливість і дозволяють дізнатися про настання вагітності або виключити її з точністю до 99% уже в перші дні затримки менструації. Однак для більш точного результату бажано почекати 5-7 днів і потім купити в аптеці тест на вагітність.
У сечі і крові вагітної жінки виявляється гормон лХГ людини, який виділяється оболонкою плоду. Саме на визначенні ХГЧ побудований принцип дії аптечних тестів у вигляді смужки.

Як використовувати тест-смужку?

Найкраще робити тест на вагітність зранку до прийому їжі. Для цього потрібно зібрати середню порцію сечі в невелику стерильну ємність і опустити в неї смужку до зазначеної мітки на 20 с. Результат буде зрозумілим через 3-5 хвилин. Більше чекати не варто, так як підвищується ймовірність помилкового інтерпретування. Якщо з'явилася одна смужка - ви не вагітні, дві - готуйтеся до поповнення в родині.
Обов'язково зверніться до лікаря, навіть якщо тест показав негативний результат, але ви відчуваєте:
• больові відчуття в області грудей;
• тягнуть симптоми внизу живота;
• нудоту, слабкість або запаморочення.
Такі симптоми можуть свідчити про зміну гормонального фону, а значить і про можливу вагітність.
Якщо тест показав позитивний результат, теж потрібно якомога раніше відвідати лікаря. Вам призначать УЗД, щоб виключити позаматкову вагітність.

Особливості цифрових тестів на вагітність

Цифрові тести по точності прирівнюються до УЗД. Вони можуть показати не тільки наявність або відсутність вагітності, але і її термін з точністю до 92%.
Цифрові тести можна використовувати протягом усього дня. Якщо ж тестування проводиться в перший день затримки місячних, для підвищення точності краще використовувати ранкову порцію сечі.
При проведенні тестування потрібно помістити вбираючий ковпачок під струмінь сечі на 5 с і потім почекати результатів, які відобразяться на дисплеї електронного пристрою:
• «+» - ви вагітні;
• «-» - вагітність не наступила.

Що пропонує «Аптека гормональних препаратів»?

Щоб виключити ймовірність отримання хибних результатів, потрібно купити тест смужки в аптеці, де дотримується норми зберігання товарів медичного призначення.
У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір тестів на вагітність: Прима Диагностик, Secret, Евіплан, Евітест, DUET, Ultra.
Ціна тесту на вагітність в аптеці залежить від точності, чутливості, виробника. Досвідчені провізори при необхідності нададуть повну консультацію по приобретаемому товару. Є доставка.