Паперові вироби

Паперові рушники та серветки для гігієни тіла

Належна гігієна тіла - обов'язкова умова здорового способу життя дітей та дорослих. У сучасному світі доглядати за собою легко і приємно: для цього існує маса пристосувань. Забезпечити чистоту і комфорт для тіла в багатьох випадках допомагають якісні паперові вироби. Практично в будь-якій аптеці або господарському магазині пропонується купити туалетний папір, серветки і рушники різного виду і по будь-якій ціні.

Види паперових гігієнічних засобів і їх призначення

Гігієнічні паперові вироби широко використовуються в побуті. Це простий і екологічний спосіб підтримати чистоту в будинку, офісі, на природі, в готелі, в кафе або спортивному закладі. Такі товари можна купувати як оптом (для суспільних потреб), так і в роздріб (для особистого використання).
Паперова санітарно-гігієнічна продукція ділиться на такі категорії:
• Листові і рулонні рушники. Мають високою щільністю і добру гігроскопічність. Купити паперові рушники буде доречно для застосування на кухні, в туалетній кімнаті, в медичних установах, в косметичних салонах.
• Целюлозні серветки (хусточки). Дані вироби використовуються в цілях особистої гігієни для очищення рук і обличчя від забруднень. Мають невеликий розмір, невисоку щільність, м'яку текстуру. Випускаються в маленьких індивідуальних упаковках по 10 штук, а також в зручних картонних коробках від 100 штук.
• Туалетний папір. Розроблено для застосування в туалетних кімнатах (домашніх і громадських). Буває одношарова, двошарова, тришарова. Виготовляється з макулатурної паперу або целюлозних волокон. Може бути вибіленої, ароматизованої. Випускається в маленьких і великих рулонах.

Основні вимоги

Якісний папір для гігієнічних потреб повинна мати наступні властивості:
• мати високу ступінь поглинання вологи;
• володіти достатньою м'якістю (через частого контакту зі шкірою);
• бути нетоксичними та гіпоалергенними

Перед тим як купити паперові серветки або туалетний папір невідомого бренду, рекомендується перевірити інформацію про походження даних виробів, ознайомитися з сертифікатами, що підтверджують проходження санітарно-гігієнічного контролю.

Асортимент паперових виробів «Аптеки гормональних препаратів»

Якщо ви шукаєте, де купити паперові серветки для себе або для дитини, а також іншу продукцію з целюлози - звертайтеся в наші аптеки. Ми продаємо вироби відомих торгових марок (Zeva, Kleenex, Fantasy, Karo, Рута).