Ебрантил капс 60 мг №50

346 грн.
Є в наявності
Можливо, вам підійде

Доставка по Києву

 •   Самовивіз з аптеки. Безкоштовно. подивитись на мапі
 •   Кур’єрська доставка з 10 до 24, безкоштовно від 600 грн

Доставка по Україні

 •   УкрПоштою. Безкоштовно від 1000 грн.
 •   Новою Поштою. Безкоштовно від 3000 грн.

Оплата

 •   Готівкою, або карткою
 •   Для юридичних осіб можлива оплата безготівковим рахунком

показаний при

 • Гіпертонічний криз.
 • Важка або дуже важка ступінь артеріальної гіпертензії.
 • Рефрактерная артеріальна гіпертензія.
 • Контрольоване зниження артеріального тиску в разі його підвищення під час / або після хірургічної операції.

Ебрантил капсули


склад

діюча речовина: urapidil;

1 капсула Ебрантил по 30 мг містить 30 мг урапідилу;

1 капсула Ебрантил по 60 мг містить 60 мг урапідилу;

Допоміжні речовини: метакрилатний сополімер (тип В); діетилфталат; тальк гіпромелоза; кислота фумарова; етилцелюлоза; гіпромелози фталат; кислотастеаринова цукор сферичний;

оболонка для капсул по 30 мг желатин; титану діоксид (Е 171) заліза оксид жовтий (Е172) вода очищена чорнило чорне (для маркування)

оболонка для капсул по 60 мг желатин; титану діоксид (Е 171) еритрозин (Е 127) індиго (Е 132) заліза оксид червоний (Е172) вода очищена чорнило чорне (для маркування).

Лікарська форма

Капсули пролонгованої дії тверді.

Основні фізико-хімічні властивості:

капсули по 30 мг: тверді желатинові капсули (№4) з непрозорим корпусом жовтого кольору і кришечкою жовтого кольору з нанесеним на корпус написом чорного кольору "Ebr 30». Вміст капсул - гранули жовтого кольору

капсули по 60 мг: тверді желатинові капсули (№2) з непрозорим корпусом рожевого кольору та кришечкою яскраво-червоного кольору з нанесеним на корпус написом чорного кольору "Ebr 60». Вміст капсул - гранули жовтого кольору.

фармакологічна група

Гіпотензивний засіб. Блокатори альфа-адренорецепторів. Код АТС С02С А06.

Фармакологічні властивості

Фармакологічні.

Урапідилу призводить до зниження систолічного і діастолічного тиску шляхом зниження периферичного опору.

Частота серцевих скорочень залишається практично незмінною. Серцевий викид залишається незмінним; серцевий викид, зменшується в результаті збільшення післянавантаження, може збільшитися.

Механізм дії. Урапідилу має центральний і периферичний механізми дії.

На периферичному рівні урапідилу блокує в основному постсинаптические альфа-1-адренорецептори, таким чином пригнічуючи судинозвужувальну дію катехоламінів.

На центральному рівні урапідилу модулює активність центру регуляції кровообігу що запобігає рефлекторному збільшення тонусу симпатичної нервової системи або зниження симпатичного тонусу.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Після перорального застосування більше 80-90% урапідилу абсорбується в шлунково-кишковому тракті. Максимальна концентрація в плазмі крові лікарської форми з пролонгованим вивільненням досягається через 4-6 години після застосування; період папіввіведення з плазми крові становить приблизно 4,7 години (3,3-7,6 години).

Біодоступність. Відносна біодоступність капсул з пролонгованим вивільненням в порівнянні з перорально застосованим розчином становить 92 (83-103)%. Біодоступність капсул з пролонгованим вивільненням в порівнянні з внутрішньовенним стандартом становить 72 (63-80)%.

Зв'язування з білками плазми крові урапідилу (сироватка людини) in vitro становить 80%. Це відносно низьке зв'язування з білками плазми крові урапідилу може пояснити, чому до цих пір невідомі взаємодії урапідилу і лікарських засобів з сильним зв'язуванням з білками плазми крові.

Розподіл. Обсяг розподілу - 0,77 л / кг маси тіла. Речовина проникає через гематоенцефалічний бар'єр і проникає в плаценту.

Метаболізм. Урапідилу метаболізується в печінці. Основний метаболіт - урапідилу, Гідроксильований в 4-му положенні бензольного кільця, не має суттєвої антигіпертензивної активності. По-диметильовані урапідилу метаболіт практично має таку ж біологічну активність, і урапідилу, але утворюється в дуже невеликих кількостях.

Екскреція і елімінація. Виведення урапідилу і його метаболітів в організмі людини до 50-70% ниркова, з яких близько 15% дози - фармакологічно активний урапіділ; інші, в першу чергу як г-Гідроксильований урапідилу, не має антигіпертензивного ефекту, виводиться з калом.

Особливі групи. У пацієнтів похилого віку, а також пацієнтів з прогресуючою печінковою і / або нирковою недостатністю об'єм розподілу і кліренс урапідилу зменшується, а період напіввиведення з плазми - збільшується.

показання

Артеріальна гіпертензія.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого з допоміжних речовин.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Гіпотензивну дію препарату Ебрантил може посилюватися при одночасному застосуванні з блокаторами альфа-адренорецепторів, вазодилататорами та іншими антігіпертензів-ними препаратами, а також при гіповолемії (наприклад, діарея, блювота) і вживанні алкоголю.

Одночасне застосування циметидину може підвищити максимальні рівні урапідилу в сироватці крові на 15%.

На сьогодні інформація про комбінованої терапії інгібіторами АПФ не є достатнім, тому таке лікування в даний час не рекомендується.

особливості застосування

З особливою обережністю слід застосовувати препарат Ебрантил:

 • при серцевій недостатності, викликаної механічними функціональними порушеннями (наприклад, стеноз аортального або мітрального клапана), при легеневій емболії або порушення серцевої діяльності внаслідок перикардіальних розладів;
 • дітям, оскільки дослідження не проводилися для цієї вікової групи пацієнтів;
 • пацієнтам з печінковою дисфункцією;
 • пацієнтам з помірним або важким ступенем ниркової дисфункції
 • пацієнтам похилого віку;
 • пацієнтам, які одночасно застосовують циметидин (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, глюкозо-галактози мальабсорбцією або сахараз-ізомальтазною недостатністю не слід застосовувати препарат Ебрантил.

Препарат містить цукор, що слід враховувати хворим на цукровий діабет.

Застосування в період вагітності або годування груддю

Препарат не слід призначати в період вагітності та годування груддю, оскільки немає відповідних клінічних даних. Дослідження на тваринах не виявили ознак пошкодження плоду.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

В індивідуальних випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи (запаморочення) можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами. Це особливо важливо на початку лікування, при заміні лікарського засобу або в комбінації з алкоголем.

Спосіб застосування та дози

Для поступового зниження артеріального тиску лікування починати з дози 30 мг 2 рази на добу (2 капсули препарату Ебрантил, капсули по 30 мг на добу).

Для швидкого зниження артеріального тиску, лікування починати з дози 60 мг 2 рази на добу (2 капсули препарату Ебрантил, капсули по 60 мг на добу).

Дозу можна поступово адаптувати до індивідуальних потреб. Діапазон підтримуючої дози - 60-180 мг урапідилу на добу, загальна кількість необхідно поділити на 2 індивідуальні дози.

Капсули препарату Ебрантил слід приймати вранці і ввечері, під час їжі і ковтати цілими, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Препарат Ебрантил підходить для тривалого застосування. Лікування артеріальної гіпертензії препаратом вимагає регулярного медичного моніторингу.

Особливі групи пацієнтів.

Печінкова недостатність. Пацієнтам з печінковою недостатністю може знадобитися зменшення дози Ебрантил.

Ниркова недостатність . Пацієнтам з помірною і тяжкою нирковою недостатністю, може знадобитися зменшення дози Ебрантил при тривалому лікуванні.

Пацієнти похилого віку. Пацієнтам похилого віку може знадобитися зниження дози препарату Ебрантил при тривалому лікуванні.

діти

Клінічні дані про ефективність та безпеку застосування препарату у дітей відсутні.

Передозування

симптоми:

 • з боку серцево-судинної системи: запаморочення, ортостатична дисрегуляція, колапс;
 • з боку центральної нервової системи: підвищена стомлюваність і порушення ско-кістки реакцій.

Лікування. Надмірне зниження артеріального тиску можна бути полегшити за рахунок підняття нижніх кінцівок в положенні лежачи і заміщення об'єму крові.

Якщо ці заходи виявляться недостатніми, можна вводити повільно вазоконстріктори під моніторингом АТ.

У дуже рідкісних випадках необхідна внутрішньовенна ін'єкція катехоламінів (наприклад, 0,5-1 мг адреналіну, розведеного в 10 мл 0,9% розчину натрію хлориду).

побічні реакції

Побічні ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями:

дуже часто (≥ 1:10), часто (≥ 1: 100, <1:10), нечасто (≥ 1: 1000, <1: 100), рідко (≥ 1: 10000, <1: 1000), дуже рідко (<1: 10000), невідомо (доступні дані не дозволяють оцінити частоту).

З боку серцево-судинної системи.

Нечасто: серцебиття, тахікардія, брадикардія, відчуття тиску або болю за грудиною (симптоми, аналогічні стенокардії), зниження артеріального тиску при зміні положення тіла, наприклад, вставання з положення лежачи (ортостатична дисрегуляція).

Шлунково-кишковий тракт.

Часто нудота.

Нечасто блювота, діарея, сухість у роті.

Загальні порушення і зміни в місці введення.

Нечасто підвищена стомлюваність.

Дуже рідко набряк за рахунок збільшення затримки рідини.

Дослідження.

Дуже рідко транзиторне підвищення печінкових ферментів, тромбоцитопенія *.

З боку нервової системи.

Часто: запаморочення, головний біль.

З боку психіки.

Нечасто розлади сну.

Дуже рідко: відчуття неспокою.

З боку нирок і сечовивідних шляхів.

Дуже рідко почастішання позивів до сечовипускання або збільшення випадків нетримання сечі.

З боку репродуктивної системи і молочних залоз.

Дуже рідко приапизм.

З боку дихальної системи.

Нечасто закладеність носа.

З боку шкіри і підшкірних тканин.

Нечасто: алергічні реакції, включаючи свербіж, почервоніння шкіри, висип.

Невідомо: набряк Квінке, кропив'янка.

* - В окремих випадках спостерігалось зниження кількості тромбоцитів у тимчасовому зв'язку із застосуванням препарату Ебрантил, хоча причинно-наслідковий зв'язок при застосуванні урапідилу не може бути встановлений, наприклад, за допомогою імунологічних досліджень.

Термін придатності

1 рік.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

упаковка

За 50 або 100 капсул у флаконі. По 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпустки

За рецептом.


Ебрантил р-н д/ін 50 мг амп 10 мл №5

Ебрантил р-н д/ін 50 мг амп 10 мл №5

показаний при Гіпертонічний криз. Важка або дуже важка ступінь артеріальної гіпертензії. Рефрактерная артеріальна гіпертензія. Контрольоване зниження артеріального тиску в разі його підвищення пі..

615 грн.

Характеристики
Відпускається за рецептом Ні
Класифікатор АТХ C02C A06 Урапідил
Термолабільний Ні


Написати відгук

    Погано           Добре

С этим товаром покупают

Аладін таб 5 мг №50
Семлопін таб 5 мг №28
Ексфорж таб 10/160 мг №14
Ампріл таб 2,5 мг №30
Атаканд таб 16 мг №28
Лізоретік таб 10 мг №28
Енеас таб №30

Де купити в Києві Ебрантил капс 60 мг №50

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
346 грн.
ул. М. Тимошенко, 29
08:00-22:00
346 грн.
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
346 грн.
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
346 грн.
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
346 грн.
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
346 грн.
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
На замовлення
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
348 грн.