Дитяче харчування

Чай Хіпп із фенхелю 200 г

Чай Хіпп із фенхелю 200 г

Дитячий чай з фенхелю HiPP в гранулах зроблений з натурального екстракту спеціального сорту фенхелю, тому має знижений вміст естрагола і підходить навіть для новонароджених діток.описВиготовлений з на..

168 грн.

Де купити дитяче харчування хорошої якості?

Можливості травного тракту у дітей відрізняються в залежності від віку. Це потрібно враховувати при організації режиму харчування. У перші місяці життя ідеальною їжею для малюка є материнське молоко. У природного вигодовування маса переваг:
• в кожній порції їжі ідеальне співвідношення вітамінів, мікроелементів, поживних речовин;
• молоко завжди потрібної температури;
• не потрібні додаткові «аксесуари» (пляшечка, соска, стерилізатор та ін.).
Однак в силу різних причин лактація може бути недостатньою. У цьому випадку після консультації зі своїм педіатром можна переходити на штучну суміш або змішаний тип годівлі.

Як правильно вибрати дитяче харчування?

Перед покупкою упаковки дитячої суміші переконайтеся, що продукція безпечна для здоров'я малюка. Зверніть увагу на цілісність упаковки. Якщо герметичність порушена, значить в суміш могли потрапити мікроби. Перевірте термін придатності - прострочені товари використовувати категорично не можна. Врахуйте вік, на який розрахована суміш.
Молочні суміші ділять на:
• Адаптовані. Це означає, що таке харчування максимально наближена за складом до грудного молока.
• Менше адаптовані. У цих сумішах міститься білок коров'ячого молока, який може викликати алергічні реакції.
• Частково адаптовані. У такому дитячому харчуванні немає ряду цінних біологічних добавок.
• Наступні суміші. Розраховані на годування малюків, які старше року.

Що пропонує «Аптека гормональних препаратів»?

Купувати в звичайних магазинах дитяче харчування не варто - набагато надійніше здійснювати покупки в аптеках. Молодим мамам потрібно багато відпочивати, щоб відновлюватися морально і фізично. А ось покупки можна робити через інтернет - це економить час, гроші, сили.
У «Аптеці гормональних препаратів» можна придбати продукцію відомих брендів: Кабріта Голд, Хумана, Нан, Нутрилон, Мілупа, Малюк Істринський. Знайти дитяче харчування на сайті нескладно - потрібно лише встановити відповідні параметри вибору (вартість, вік, об'єм).
З п'яти-шести місяців можна вводити прикорм у вигляді овочевих і фруктових пюре, каш. Запитайте у свого лікаря, з чого краще почати і вибирайте - серед асортименту фруктові пюре з лісовими ягодами, яблучним пюре, манго, бананом, сливою. Дитяче харчування в аптеках більш безпечне - продукція, як правило, сертифікована.