Товари для мам

Чай Хіпп для підвищення лактації 200 г

Чай Хіпп для підвищення лактації 200 г

Чай для підвищення лактації HIPP у годуючих матерів виготовлений з натуральних екстрактів лікарських трав, які здавна використовувалися жінками після пологів для збільшення кількості грудного молока і..

179 грн.

Чай Хумана Для підвищення лактації 200 г

Чай Хумана Для підвищення лактації 200 г

Чай для підвищення лактації HUMANA - це смачний і корисний напій, який містить збалансований комплекс трав, фруктів і створений спеціально на допомогу мамам, які годують груддю...

136 грн.

Молоковідсмоктувач  Альпіна Мон-ап ручний зі скляним резервуаром

Молоковідсмоктувач Альпіна Мон-ап ручний зі скляним резервуаром

Молоковідсмоктувач зі скляним резервуаром застосовується у випадках, коли утруднено або неможливо традиційне грудне вигодовування. Прикладами таких ситуацій є ранній вихід матері на роботу, перебуванн..

Немає в наявності

Товари для мам за доступною ціною

  Поява дитини кардинально змінює спосіб життя будь-якої жінки - потрібно бути «унівесальний солдатом», який на посту 24 години на добу. Дуже важливо подбати про те, щоб все необхідне по догляду було «під рукою». Інтернет-магазин «Аптека гормональних препаратів» пропонує широкий асортимент продукції, яка призначена для молодих мам і їхніх малюків.  

Красу ніхто не відміняв

Ніщо так не прикрашає жінку, як вагітність. Однак при неправильному догляді за зовнішністю підвищені навантаження на організм, пов'язані з виношуванням, можуть відбитися на красі. Особливої ​​турботи вимагає шкіра, яку піддають надмірного розтягнення в області живота, стегон, грудей. Можуть з'явитися стрії (розтяжки). Позбутися від них згодом дуже складно і досить накладно, тому краще запобігти подібним проблемам заздалегідь. У магазині товарів для мам можна купити: • масла для профілактики косметичних дефектів дерми (Веледа); • бальзам для зменшення розтяжок (Фармацеріс М тисячі чотиреста вісімдесят два TOCOREDUCT FORTE); • крем, що зміцнює структуру шкіри (Фармацеріс М 1480).  

Грудне вигодовування як основа міцного імунітету

Материнське молоко - ідеальна їжа для малюків до року. Налагоджена ГВ сприяє гармонійному фізичному і психоемоційному розвитку крихти. Серед товарів для мам в інтернет-магазині: • прокладки нагрудні (Джонсонс бебі); • молоковідсмоктувачі (МОН-АП зі скляним резервуаром, Др Фрай GM-10, Др Фрай GM 20, Авент Натуралс); • пакети для зберігання грудного молока (Канпол). На допомогу жінкам, що годують також будуть кошти по догляду за грудьми. Це креми з пом'якшувальною дією (Пурелан), протизапальну (Деситин), масло для поліпшення лактації (Веледа), а також косметичні препарати (бальзам для сосків Мустела, крем Mamilan). Не завжди вдається налагодити грудне вигодовування швидко. Є ряд причин, коли не обійтися без спеціальних накладок (плоскі соски, тріщини ареоли). Трапляється, що потрібен захист від укусів (при прорізуванні молочних зубів у немовлят). Такі товари для мам і малюків істотно полегшують процес годування грудьми і нівелюють неприємні больові відчуття.  

Покупки через інтернет

Не завжди у молодої мами є можливість пройтися по спеціалізованих магазинах, щоб знайти все, що потрібно. Перевага онлайн-покупок в тому, що можна вибрати продукцію в будь-який зручний момент. Товари для дітей і мам, які пропонує «Аптека гормональних препаратів», відповідають найвищим вимогам якості.