Mayur мило рідке Манго 275мл

Біофарма ЗАТ
Немає в наявності

Український бренд Mayur під час виробництва своєї продукції використовує лише натуральні компоненти. Рідке мило для рук з ароматом манго ефективно очищає шкіру й дбайливо доглядає її. Ніжна текстура дає рясну піну, добре змивається, не залишає на тілі білястого нальоту.

Формула мийного засобу включає натуральні ПАР з кокосової олії. Неіоногенні поверхнево-активні сполуки містять жирні кислоти, які відновлюють гідроліпідний бар'єр шкіри та захищають її від твердої води. На відміну від синтетичних, вони не пересушують епідерміс, а навпаки, зволожують, пом'якшують, захищають його.

Біоактивні речовини адаптують шкірний покрив до інших складових мила та підтримують його природний рН. Екстракт гуави забезпечує:

- регенерацію дрібних ушкоджень;
- глибоке зволоження;
- живлення;
- синтез колагену та підтримання еластичності.

Екстракт гуави застосовується в різних косметичних засобах преміум-класу. Він чинить на шкіру бактерицидну, антиоксидантну, тонізуючу та пом'якшувальну дію. Також відбілює епідерміс, робить його гладким, доглянутим, захищає від негативних зовнішніх факторів. Мило добре піниться, залишаючи на шкірі шлейф екзотичного аромату манго.
 Написати відгук

    Погано           Добре
Mayur мило рідке Манго 275мл

Mayur мило рідке Манго 275мл

Нет в наличии