Алфавіт косметік №60

ЗАТ Аквіон (росія)
Немає в наявності
У вітамінно-мінеральних комплексах АлфаВіт® добова доза необхідних вітамінів та мінералів розподілена на три таблетки. Кожна з трьох таблеток вітамінно-мінерального комплексу АлфаВіт® – це самостійний збалансований і безпечний комплекс, який має певний, чітко виражений вплив на організм дорослих і дітей.

Таблетка «Кальцій D3» рекомендована для прийому під час сніданку. Вітамін D3 у складі таблетки сприяє зміцненню кісток та зубів, попереджує виникнення остеопорозу. Кальцій, хром, кремній та вітаміни незамінні для нервової системи, підтримки кісткової та хрящової тканин, обмінних процесів та синтезу гормонів. Комплекс з вітаміном D3, кальцієм, кремнієм та біотином надає шкірі рівний колір, сприяє її регенерації, зміцнює волосся та нігті.

Таблетка «Антиоксиданти+» рекомендована для прийому під час обіду. Селен, цинк, вітаміни С, Е, А (у формі бета-каротину), що входять до складу таблетки, зміцнюють імунітет та допомагають організму протистояти шкідливим факторам навколишнього середовища. Комплекс покращує стан шкіри, попереджує передчасне фотостаріння. Вітамін РР запобігає сухості шкіри, захищає від лущення. Вітаміни РР, В2 та В6 відіграють важливу роль в обміні речовин. Також таблетка містить такі життєво необхідні елементи, як магній, марганець та йод.

Таблетка «Залізо+» рекомендована для прийому під час вечері. Залізо та вітамін С у складі таблетки запобігають розвитку анемії. Комплекс вітамінів В допомагає протистояти стресу і позитивно впли- ває на енергетичний обмін в організмі. Інулін залучається у процеси травлення та виведення з ор- ганізму шкідливих речовин. Фолієва кислота сприяє оновленню клітин шкіри, росту волосся тощо.

Щоб отримати максимум користі, рекомендується дотримуватися 4-6–годинного інтервалу між прийомами таблеток, що входять до складу вітамінно-мінерального комплексу АлфаВіт®. Якщо рекомендований графік прийому був порушений, то пропущену таблетку можна прийняти разом з черговою чи об’єднати в один прийом три таблетки, але не перевищувати зазначену добову дозу.
Виробник ЗАТ Аквіон (росія)
Країна-виробник росія
Потрібен рецепт Ні
Термолабільний Ні
Фармакотерапевтична група Средства, влияющие на пищеварительную систему и метаболизм
EAN 4820198440121
Виробник ЗАТ Аквіон (росія)
Країна-виробник росія
Потрібен рецепт Ні
Термолабільний Ні
Фармакотерапевтична група Средства, влияющие на пищеварительную систему и метаболизм
EAN 4820198440121


Написати відгук

    Погано           Добре
Алфавіт косметік №60

Алфавіт косметік №60

Нет в наличии