Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA)

Лікарський засіб

79 шт. в 34 аптеках

Спіронолактон Сандоз таблетки по 100 мг 30 шт. (10х3)

Спіронолактон Сандоз таблетки по 100 мг 30 шт. (10х3)

Салютас Фарма ГмбХ (Німеччина)
від 110.20 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

6 шт. в 5 аптеках

Ефез-Дарниця таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)
від 550.60 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

28 шт. в 20 аптеках

Ефез-Дарниця таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)
від 380.10 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

11 шт. в 7 аптеках

Еспіро таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)
від 912.60 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

50 шт. в 20 аптеках

Еспіро таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)
від 688 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

46 шт. в 23 аптеках

Еплетор таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

Еплетор таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

ЗАТ НВЦ Борщагівський ХФЗ (Україна)
від 545.60 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

33 шт. в 24 аптеках

Еплетор таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

Еплетор таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

ЗАТ НВЦ Борщагівський ХФЗ (Україна)
від 405.40 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

83 шт. в 33 аптеках

Еплепрес таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

Еплепрес таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД (Україна)
від 536.70 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

220 шт. в 37 аптеках

Еплепрес таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

Еплепрес таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

АТ КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД (Україна)
від 407 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

128 шт. в 41 аптеці

Спіронолактон-Дарниця таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

Спіронолактон-Дарниця таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

ЧАО Фармацевтична фірма Дарниця (Україна)
від 75.60 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

67 шт. в 41 аптеці

Спіронолактон-Дарниця таблетки по 100 мг 30 шт. (10х3)

Спіронолактон-Дарниця таблетки по 100 мг 30 шт. (10х3)

ЧАО Фармацевтична фірма Дарниця (Україна)
від 116.20 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

96 шт. в 33 аптеках

Спіронолактон Сандоз таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

Спіронолактон Сандоз таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

Салютас Фарма ГмбХ (Німеччина)
від 103.20 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

1 шт. в 1 аптеці

Спілактон табл. в/о 50мг №20
106.50 ₴
Лікарський засіб

1 шт. в 1 аптеці

Спілактон табл. вкр/об. 100мг №20
208.50 ₴
Лікарський засіб

25 шт. в 9 аптеках

Реніаль табл. вкр/пл.об. 25мг №30 Артеріум
від 410.10 ₴
Лікарський засіб

12 шт. в 10 аптеках

Інспра таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

Інспра таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

Фарева Амбуаз, (Франція)
від 1406 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

3 шт. в 3 аптеках

Декриз таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

Декриз таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3)

Адамед Фарма С.А. (Польща)
від 1041.20 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

5 шт. в 3 аптеках

Декриз таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

Декриз таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

Адамед Фарма С.А. (Польща)
від 780.30 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

192 шт. в 33 аптеках

Топ продажів

Верошпірон таблетки по 25 мг 20 шт.

Верошпірон таблетки по 25 мг 20 шт.

ВАТ Гедеон Ріхтер (Угорщина)
від 57.80 ₴
Лікарський засіб

3 шт. в 3 аптеках

Верошпірон капсули по 50 мг 30 шт. (10х3)

Верошпірон капсули по 50 мг 30 шт. (10х3)

ВАТ Гедеон Ріхтер (Угорщина)
від 146 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

14 шт. в 10 аптеках

Верошпірон капсули по 100 мг 30 шт. (10х3)

Верошпірон капсули по 100 мг 30 шт. (10х3)

ВАТ Гедеон Ріхтер (Угорщина)
від 365.10 ₴ Упаковка (3 шт.)
Лікарський засіб

Інспра таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

Інспра таблетки по 25 мг 30 шт. (10х3)

Фарева Амбуаз, (Франція)
Є аналоги, 20 шт.
Лікарський засіб

Спілактон табл. в/о 25мг №20
Є аналоги, 22 шт.

Реніаль таблетки по 50 мг 30 шт. - МЕДИКАРД

ПрАТ Київмедпрепарат (Україна)
Є аналоги, 20 шт.

Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA)

Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) – це група діуретиків, які використовуються для лікування станів, пов’язаних із затримкою рідини та електролітного дисбалансу. Вони діють шляхом блокування дії альдостерону – гормону, який регулює обмін натрію та калію в організмі.

До цієї групи належать препарати, які сприяють виведенню надлишку рідини з організму, зменшуючи набряки та нормалізуючи артеріальний тиск. Вони можуть застосовуватися при серцевій недостатності, гіпертонії та інших станах, що потребують контролю водно-сольового балансу.

Активні компоненти цих препаратів зазвичай представлені сполуками, що блокують рецептори альдостерону в дистальних канальцях нефронів. Вони випускаються у формі таблеток для перорального застосування. Важливо враховувати, що ці препарати можуть впливати на рівень калію в крові, тому потребують ретельного моніторингу.

При застосуванні альдостерону антагоністів необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря щодо дозування та тривалості лікування. Важливо регулярно контролювати рівень електролітів у крові, особливо калію, та функцію нирок. Необхідно уникати одночасного застосування з іншими препаратами, які можуть впливати на рівень калію.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

  • Сприяють виведенню надлишку рідини з організму.
  • Можуть застосовуватися при серцевій недостатності та гіпертонії.
  • Випускаються у формі таблеток для перорального застосування.
  • Потребують ретельного моніторингу рівня калію в крові.
  • Необхідно узгоджувати з лікарем одночасне застосування з іншими препаратами.
  • Завжди дотримуйтесь рекомендацій лікаря щодо дозування та тривалості лікування.

Ціни на Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) в Україні 21.09.2026

Найдешевший товар Верошпірон таблетки по 25 мг 20 шт. 57.80 ₴
Найдорожчий товар Інспра таблетки по 50 мг 30 шт. (10х3) 1406 ₴
Найпопулярніший товар Спіронолактон Сандоз таблетки по 100 мг 30 шт. (10х3) 110.20 ₴
Найбільш обговорюваний товар Верошпірон капсули по 50 мг 30 шт. (10х3) 146 ₴
Найновіший товар Реніаль табл. вкр/пл.об. 25мг №30 Артеріум 410.10 ₴

Часті питання про Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA)

💕 Які Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) найпопулярніші у 2026 році?

ТОП-3 найпопулярніші товари у категорії Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) в Аптека гормональних препаратів:

🎀 Які новинки у категорії Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) в 2026 році?

Три гарячі новинки з категорії Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) в Аптека гормональних препаратів:

🎁 Які Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) найдешевші?

Самі недорогі товари з категорії Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) в Аптека гормональних препаратів:

✅ Які Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) краще купити у 2026 році?

Покупці обирають в категорії Альдостерону антагоністи (ATX-код C03DA) такі товари: