Кавінтон форте таб 10 мг №30

Розширює судини мозку, підсилює кровотік, покращує постачання мозку киснем, а також сприяє утилізації глюкози. Застосовують при неврологічних і психічних порушеннях, пов'язаних з розладами мозкового; при розладах пам'яті, запамороченні, афазії та ін .; при гіпертонічній хворобі, а також в клімактеричному періоді. В офтальмологічній практиці кавінтон призначають при атеросклеротичних і ангіоспастичних зміни сітчастої і судинної оболонок ока, вторинної глаукоми і ін. Ефективний також при зниженні слуху судинного або токсичного походження і запамороченні пов'язаному з розладом вестибулярного апарату. Внутрішньовенно (тільки крапельно) застосовують в неврологічній практиці. Дози і курс лікування призначає лікар.

Часті питання про Кавінтон форте таб 10 мг №30

🚑 Чи можлива доставка Кавінтон форте таб 10 мг №30 по Україні?

Так, доставка Кавінтон форте таб 10 мг №30 по Україні можлива. Ми відправляємо Новою Поштою та УкрПоштою.

🧾 Чи можна придбати Кавінтон форте таб 10 мг №30 без рецепту онлайн?

Так, Кавінтон форте таб 10 мг №30 можна придбати в Аптеці Гормональних Препаратів онлайн без рецепту.

Кавінтон 

склад

діюча речовина: вінпоцетин;

1 таблетка містить 5 мг вінпоцетину;

Допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк, крохмаль кукурудзяний, лактоза.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: білі або майже білі, плоскі, круглі таблетки з фаскою, діаметром близько 9 мм, без запаху, з гравіюванням «CAVINTON» з одного боку.

Фармакологічна група. Психостимулюючих і ноотропні засоби. Вінпоцетин. Код АТС N06B X18.

Фармакологічні властивості

Фармакологічні.

Вінпоцетин є з'єднанням з комплексним механізмом дії, яке сприятливо впливає на метаболізм в головному мозку і покращує його кровопостачання, а також покращує реологічні властивості крові.

Вінпоцетин проявляє нейропротективні ефекти: препарат послаблює шкідливу дію цитотоксичних реакцій, спричинених стимулюючими амінокислотами. Препарат пригнічує потенціалзалежні Na + - і Ca 2+ -канали, а також рецептори NMDA і AMPA. Препарат підсилює нейропротектівний ефект аденозину.

Вінпоцетин стимулює церебральний метаболізм: препарат збільшує захоплення глюкози і O 2 і споживання цих речовин тканиною головного мозку. Підвищує стійкість мозку до гіпоксії; збільшує транспортування глюкози - виняткового джерела енергії для головного мозку - через гематоенцефалічний бар'єр; зрушує метаболізм глюкози в сторону енергетично більш сприятливого аеробного шляху; вибірково пригнічує Ca 2+ -кальмодулінзалежній фермент цГМФ-фосфодіестеразу (ФДЕ) підвищує рівень цАМФ і цГМФ в головному мозку. Підвищує концентрацію АТФ і співвідношення АТФ / АМФ; підсилює обмін норадреналіну і серотоніну в головному мозку; стимулює висхідну норадренергічну систему; має антиоксидантну активність, в результаті дії всіх вищезазначених ефектів вінпоцетин чинить церебропротектівну дію.

Вінпоцетин покращує мікроциркуляцію в головному мозку: препарат інгібує агрегацію тромбоцитів, зменшує патологічно підвищену в'язкість крові, збільшує здатність еритроцитів до деформації і пригнічує захоплення аденозину; покращує транспортування O 2 в тканинах шляхом зниження афінітет O 2 до еритроцитів.

Вінпоцетин селективно збільшує кровотік в головному мозку: препарат збільшує церебральну фракцію серцевого викиду; знижує судинний опір в головному мозку, не впливаючи на параметри системної циркуляції (артеріальний тиск, серцевий викид, частоту пульсу, загальний периферичний опір) препарат не викликає «ефекту обкрадання». Більш того, на тлі прийому препарату поліпшується надходження крові в пошкоджені (але ще не некротизовані) ділянки ішемії з низькою перфузією ( «зворотний ефект обкрадання»).

Фармакокінетика.

Всмоктування. Вінпоцетин швидко всмоктується, максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 1:00 після перорального застосування. Основним місцем всмоктування вінпоцетину є проксимальні відділи травного тракту. З'єднання не зазнає метаболізму в момент проходження через кишкову стінку.

Розподіл. В ході досліджень з пероральним застосуванням препарату у щурів радіоактивно мічений вінпоцетин в найбільшої концентрації виявлявся в печінці і в травному тракті. Максимальні концентрації в тканинах можна було виявити через 2-4 години після прийому препарату. Концентрація радіоактивної мітки в головному мозку не перевищувала концентрації в крові.

У людини: зв'язування з білками крові становить 66%. Біодоступність винпоцетина при пероральному прийомі становить 7%. Обсяг розподілу становить 246,7 ± 88,5 л, що означає виражене зв'язування речовини в тканинах. Значення кліренсу вінпоцетину (66,7 л / год) в плазмі крові перевищує його значення в печінці (50 л / год), що вказує на поза її метаболізм з'єднання.

Висновок. При багаторазовому пероральному застосуванні препарату в дозі 5 мг і 10 мг вінпоцетин демонструє лінійну кінетику; рівноважні концентрації в плазмі крові становлять 1,2 ± 0,27 нг / мл і 2,1 ± 0,33 нг / мл відповідно. Період напіввиведення у людини становить 4,83 ± 1,29 години. В ході досліджень, проведених з використанням радіоактивно міченого з'єднання, було виявлено, що основний шлях виведення здійснюється через нирки і кишечник у співвідношенні 60%: 40%. Найбільша кількість радіоактивної мітки у щурів і собак виявлялася в жовчі, але суттєвою печінкової циркуляції не відзначалося. Аповінкамінова кислота виділяється нирками шляхом простої фільтрації, період напіввиведення цієї речовини змінюється в залежності від дози і способу застосування вінпоцетину.

Метаболізм. Основним метаболітом вінпоцетину є аповінкамінова кислота (АВК), яка у людей утворюється в 25-30%. Після перорального застосування площа під кривою ( «концентрація в плазмі-час») АВК в 2 рази перевищує таку після введення препарату, що вказує на утворення АВК в процесі пресистемного метаболізму вінпоцетину. Іншими виявленими метаболітами є гідроксивінпоцетин, гідрокси-АВК, дигідрокси-АВК-гліцинат і їх кон'югати з глюкуронідами і / або сульфатами. У будь-якого з вивчених видів кількість вінпоцетину, яка виділилася в незміненому вигляді, становила лише кілька відсотків від прийнятої дози препарату.

Важливою і значущою властивістю вінпоцетину є відсутність необхідності спеціального підбору дози препарату для пацієнтів із захворюваннями печінки або нирок, з огляду на метаболізм препарату і відсутність накопичення (накопичення).

Зміна фармакокінетичних властивостей в особливих обставинах (наприклад, в певному віці, при наявності супутніх захворювань). Оскільки вінпоцетин показаний для терапії пацієнтів переважно похилого віку, у яких спостерігаються зміни кінетики лікарських препаратів - зниження всмоктування, інший розподіл і метаболізм, зниження виведення - необхідно було провести дослідження з оцінки кінетики препарату саме в цій віковій групі, особливо при тривалому застосуванні. Результати таких досліджень показали, що кінетика вінпоцетину у пацієнтів похилого віку суттєво не відрізняється від кінетики вінпоцетину у молодих людей і, крім цього, відсутня кумуляція. При порушенні функції печінки або нирок можна застосовувати звичайні дози препарату, оскільки вінпоцетин не накопичується в організмі таких пацієнтів, що дозволяє тривалий час приймати препарат.

показання

Неврологія. Для лікування різних форм цереброваскулярної патології: стани після перенесеного порушення мозкового кровообігу (інсульту), вертебробазилярной недостатності, судинної деменції, церебрального атеросклерозу, посттравматичної і гіпертонічної енцефалопатії. Сприяє зменшенню психічної і неврологічної симптоматики при цереброваскулярної патології.

Офтальмологія. Для лікування хронічної судинної патології судинної оболонки і сітківки ока. Оториноларингологія. Для лікування старечої приглухуватості перцептивного типу, хвороби Меньєра та шуму у вухах.

Протипоказання

Вагітність, період годування груддю.

Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якого з допоміжних речовин.

Застосування препарату дітям протипоказано (через відсутність даних відповідних клінічних досліджень).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

В ході клінічних досліджень при одночасному застосуванні вінпоцетину з бета-блокаторами, такими як клоранолол і пиндолол, а також при одночасному застосуванні з Клопамід, глібенкламідом, дигоксином, аценокумарол або гідрохлортіазидом ніякої взаємодії між цими лікарськими препаратами не виявлено. У рідкісних випадках деякий додатковий ефект спостерігався при одночасному застосуванні альфа-метилдопи і вінпоцетину, тому на тлі застосування цієї комбінації препаратів необхідно здійснювати регулярний контроль артеріального тиску.

Хоча дані клінічних досліджень не підтвердили взаємодії, рекомендується дотримуватися обережності при одночасному застосуванні вінпоцетину з лікарськими препаратами, що впливають на центральну нервову систему, а також в разі супутньої антиаритмічної і антикоагулянтної терапії.

особливості застосування

У разі підвищеного внутрішньочерепного тиску, при введенні антиаритмічних засобів, а також в разі аритмій і синдромі подовженого інтервалу QT препарат можна застосовувати після ретельного зважування користі та ризику терапії.

Рекомендується ЕКГ-контроль при наявності синдрому подовженого інтервалу QT або при одночасному прийомі лікарського препарату, сприяє подовженню інтервалу QT.

У разі непереносимості лактози необхідно враховувати, що препарат містить лактозу кожна таблетка Кавінтону містить 140 мг лактози.

Репродуктивність. Чи не впливає на фертильність.

Тератогенної дії не виявлено.

Мутагенність. Вінпоцетин не чинить мутагенної дії.

Канцерогенність. Вінпоцетин не чинить канцерогенної дії.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

У період вагітності та годування груддю застосування вінпоцетину протипоказано.

Вагітність. Вінпоцетин проникає через плаценту, але в плаценті і в крові плода виявляється в більш низьких концентраціях, ніж в крові матері. Тератогенної або ембріотоксичної ефекту відзначено не було. В ході досліджень на тваринах застосування великих доз вінпоцетину супроводжувалося в деяких випадках плацентарної кровотечею і викиднем, переважно в результаті посилення плацентарного кровотоку.

Годування грудьми. Вінпоцетин виводиться в грудне молоко. Під час досліджень із застосуванням міченого вінпоцетину радіоактивність грудного молока була в 10 разів вище, ніж в крові матері. Кількість, виділяється з грудним молоком протягом 1:00, становить 0,25% від дози препарату. Оскільки вінпоцетин проникає в грудне молоко, а даних про вплив на організм новонародженого немає, застосування вінпоцетину в період годування груддю протипоказано.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Досліджень з вивчення впливу на здатність керувати автотранспортом або роботи з механізмами не проводили, але слід враховувати ймовірність виникнення під час застосування препарату сонливості, запаморочення і вертиго.

Спосіб застосування та дози

Звичайні дози складають 5-10 мг 3 рази на добу (15-30 мг на добу). Таблетки необхідно приймати після їжі.

Пацієнтам із захворюваннями нирок або печінки особливого підбору доз не потрібно.

Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.

Діти.

Застосування препарату Кавінтон дітям протипоказано.

Передозування

Випадків передозування відмічено не було. Тривале застосування вінпоцетину в добовій дозі 60 мг також безпечно. Навіть одноразовий прийом всередину 360 мг вінпоцетину не викликало будь-яких клінічно значимого небажаного ефекту з боку серцево-судинної системи або інших ефектів.

побічні реакції

Кавінтон є безпечним препаратом, було підтверджено дослідженнями з оцінки безпеки, які включали дані про десятки тисяч пацієнтів і продемонстрували, що навіть ті побічні ефекти, які виникали найчастіше, не підпадали під категорію «Часто виникають> 1/100)» згідно з визначенням MedDRA, то є побічні ефекти з найбільшою ймовірністю виникнення, реєструвалися з частотою менше 1%. З цієї причини в таблиці відсутня категорія частоти «Часто виникають».

Небажані реакції зазначені нижче з поділом за класами систем органів та із зазначенням частоти згідно з термінологією MedDRA:

системи органів

(MedDRA 12.1)

нечасто виникають

(≥1 / 1000 - <1/100)

рідко

(≥1 / 10000 - <1/1000)

Дуже рідко виникають

(<1/10000)

З боку крові та лімфатичної системи

 

лейкопенія тромбоцитопенія

анемія

аглютинація еритроцитів

З боку імунної системи

   

гіперчутливість

З боку метаболізму та харчування

гіперхолестеринемія

Зниження апетиту Анорексія

цукровий діабет

 

психічні розлади

 

безсоння

порушення сну

занепокоєння

ажитація

ейфорія

депресія

З боку нервової системи

Головний біль

запаморочення

дисгевзія

ступор

гемипарез

сонливість

амнезія

тремор

судоми

З боку органів зору

 

Набряк соска зорового нерва

гіперемія кон'юнктиви

З боку органів слуху та лабіринту

вертиго

гиперакузия

гіпоакузія

Шум у вухах

 

З боку серця

 

Ішемія / інфаркт міокарда Стенокардія

брадикардія

тахікардія

екстрасистолія

серцебиття

аритмія

фібриляція передсердь

 

З боку судинної системи

артеріальна гіпотензія

артеріальна гіпертензія

припливи

тромбофлебіт

Коливання артеріального тиску

Шлунково-кишковий тракт

Дискомфорт у животі

Сухість в роті

нудота

Біль в животі

запор

діарея

диспепсія

блювота

дисфагія

стоматит

З боку шкіри і підшкірної клітковини

 

еритема

гіпергідроз

свербіж

кропив'янка

висипання

дерматит

 

загальні порушення

 

астенія

слабкість

відчуття жару

Дискомфорт в грудній клітці

гіпотермія

Результати лабораторних і инструментал них досліджень

Зниження артеріального тиску

Підвищення артеріального тиску

Підвищення рівня тригліцеридів в крові Депресія сегмента ST на електрокардіограмі Збільшення / зменшення кількості еозинофілів Зміна активності печінкових ферментів

Збільшення / умень-ня числа лейкоцитів Зменшення кількості еритроцитів Зменшення ПВ

Збільшення маси тіла

термін придатності

5 років.

умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 ° C в оригінальній упаковці для захисту від впливу світла.

Зберігати в недоступному для дітей місці!

упаковка

За 25 таблеток в блістері, по 2 блістери в картонній упаковці.

Категорія відпустки

За рецептом.

Кавінтон форте таб 10 мг №90

Кавінтон форте таб 10 мг №90

Розширює судини мозку, підсилює кровотік, покращує постачання мозку киснем, а також сприяє утилізації глюкози. Застосовують при неврологічних і психічних порушеннях, пов'язаних з розладами мозкового; ..

761 грн.

Кавінтон форте таб 10 мг №90

Кавінтон форте таб 10 мг №90

Розширює судини мозку, підсилює кровотік, покращує постачання мозку киснем, а також сприяє утилізації глюкози. Застосовують при неврологічних і психічних порушеннях, пов'язаних з розладами мозкового; ..

761 грн.

Діючі речовини
Діюча речовина 1 Винпоцетин
Характеристики
Відпускається за рецептом Так
Діючі речовини Винпоцетин
Термолабільний Ні
Фармакотерапевтична група Винпоцетин


Написати відгук

    Погано           Добре


Де купити в Києві Кавінтон форте таб 10 мг №30

бул. Леси Украинки, 9
Круглосуточно
На замовлення
ул. М. Тимошенко, 29, секция №5
08:00-22:00
На замовлення
бул. Т. Шевченко, 36а (36)
08:00-22:00
На замовлення
пр. Соборности, 4
08:00-22:00
На замовлення
ул. Василия Липковского, 25
Круглосуточно
На замовлення
ул. Иоанна Павла II, 16
08:00-21:00
На замовлення
ул. Генерала Алмазова, 2
8:00-21:00
На замовлення
ул. Владимирская 51-53
08:00-22:00
На замовлення