Інші продукти для здорового харчування

Льон насіння 15 г

Льон насіння 15 г

Застосовують при комплексній терапії при запальних і виразкових процесах шлунково-кишкового тракту (запалення стравоходу (езофагіт), виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ентерит, коліт),..

7 грн.

Пептамен new 400 г

Пептамен new 400 г

Суміш «Peptamen®» - спеціалізоване харчування для пацієнтів від 10-ти років і дорослих, полегшить засвоєння і всмоктування всіх необхідних поживних речовин у пацієнтів з різко зниженою..

503 грн.

Як перейти на правильне харчування?

Правильне харчування - це не спосіб схуднення і не модний тренд. Якщо ви дійсно вирішили подбати про своє здоров'я, то ПП має стати способом вашого життя.
У будь-якому випадку, які б цілі ви не переслідували, не варто піддавати організм сильного стресу - зміни в раціоні і способі життя повинні бути плавними, щадними для організму.

Принципи здорового харчування

Правильне харчування має на увазі кардинальний перегляд не лише продуктів, які ви вживаєте, а й способу їх обробки:
1. Зменшуйте порції. З цього можна почати. Обсяг шлунка можна порівняти з об'ємом напівзігнутої долоні - оцініть візуально її розмір, і ви зможете правильно розрахувати кількість їжі, яка вам необхідно на один прийом.
2. Змініть спосіб приготування. Постарайтеся якомога менше смажити і почніть запікати, відварювати, тушкувати, готувати на пару.
3. Замініть магазинні соуси на домашні - в них менше спецій, які провокую помилкове відчуття голоду.
4. Замініть хоча б половину кількості чашок кави і чорного чаю, які ви випиваєте протягом дня, на зелений чай.
5. Постарайтеся позбутися від звички пити воду під час їжі. Хвилин через 30-40 можна доповнити прийом їжі чашкою чаю.

Скільки має бути прийомів їжі?

Пропускати обід або сніданок - неправильно. Роблячи великі перерви між прийомами їжі, ви тільки підсилюєте почуття голоду. Як наслідок, з'їдаєте більше в черговий раз. Користуйтеся перевіреним способом 3 + 2: 3 основних прийому і 2 перекусу.
Продукти здорового харчування повинні містити весь спектр необхідних вітамінів і мікроелементів:
• Білки - не менше 1/3 всієї порції при кожному прийомі їжі. Вони містяться в рибі, індичці, яловичині. Жирна свинина є важкою їжею для перетравлення.
• Жири можна тільки ті, що містяться в рибі, горіхах. Готуйте і заправляйте страви оливковою або лляною олією.
• Вуглеводи. Хлібобулочні вироби, торти, випічка - все це під забороною. Можна вуглеводи з низьким глікемічним індексом (хліб з борошна грубого помелу, макарони з твердих сортів пшениці).
Дуже важливо дотримувати питний режим - необхідно пити не менше 1,5-2 л чистої води в день.

Що пропонує аптека з відділом здорового харчування?

У «Аптеці гормональних препаратів» можна замовити і купити продукти здорового харчування. Тут широкий вибір товарів, з якого можна підібрати те, чого бракує в вашому раціоні: протеїнові батончики, різні пасти, продукти з харчовими волокнами, сиропи тощо.
З усіх питань звертайтеся до досвідчених провізорів - менеджери інтернет-аптеки допоможуть розібратися з нюансами, підкажуть, на чому зупинити вибір, допоможуть оформити покупку.