Газоспазам таблетки 30 шт. (15х2)
Кому можна
дозволено
з 12-ти років
протипоказано
протипоказано
з обережністю
дозволено
протипоказано
Комбінований препарат (симетикон + дицикломіну гідрохлорид) для симптоматичного лікування спастичних станів травного тракту при коліті, кишковій коліці, синдромі подразненого кишечника, спастичному закрепі; для додаткового лікування органічних захворювань шлунково-кишкового тракту для усунення спазму гладких м'язів при колітах, дівертікулітах, ентеритах, гастритах, пептичних виразках; при метеоризмі, а також для підготовки до рентгенологічного, ультразвукового або інструментального дослідження органів черевної порожнини. Спосіб застосування: для симтоматична лікування всіх видів абдомінального болю. Для підготовки до діагностичних досліджень: дорослим і дітям від 12 років - по 1 таблетці 3 рази на добу. за добу до дослідження та 1 таблетку вранці перед проведенням дослідження.
Виробник | ТОВ КУСУМ ФАРМ (Україна) |
АТХ-група | A03ED Спазмолітики в комбінації з іншими препаратами |
Виробник | ТОВ «КУСУМ ФАРМ». |
Діючі речовини | дицикловерин, симетикон |
Діюча речовина | дицикловерин, симетикон |
Дозування | дицикловерин: 20 мг, симетикон: 125 мг |
Кількість в упаковці | 30 шт |
Країна виробництва | Україна |
Країна походження бренду | Україна |
Лікарська форма | таблетки, в/о |
Потрібен рецепт | Ні |
Реєстрація | UA/10661/01/01 от 25/03/2020 приказ №753 от 05/05/2022 |
Термолабільний | Ні |
Торгова назва | Газоспазам |
Фармгрупа | Спазмолітичні та антихолінергічні засоби в комбінації з іншими препаратами. Спазмолітики у комбінації з іншими препаратами. |
Форма випуску | таблетки |
EAN | 4820133180754 |
Класифікація ATX |
A Травна система та обмін речовин A03 Засоби для лікування функціональних розладів ШКТ A03E Спазмолітики та холіноблокатори в комбінації з іншими препаратами A03ED Спазмолітики в комбінації з іншими засобами |
Наявність в аптеках
Доставка по Україні
- Новою Поштою у відділення. за тарифами поштового оператора.
- Новою Поштою у поштомат. за тарифами поштового оператора.
- УкрПоштою у відділення. за тарифами поштового оператора.
- УкрПоштою на адресу. У будь-яку точку України. за тарифами поштового оператора.
Доставка по Києву
- Самовивіз з аптеки. Безкоштовно.
- Доставка кур'єром аптеки. Вартість доставки складає 59 ₴. Доставка безкоштовна при замовленні на суму більш ніж 250 ₴ Вартість доставки ліків, що потребують особливих умов транспортування - 150 ₴
Оплата
- Оплата при оформленні замовлення через систему iPay
- Готівкою, або карткою при отриманні
- Для юридичних осіб можлива оплата безготівковим рахунком
Виробник | ТОВ КУСУМ ФАРМ (Україна) |
АТХ-група | A03ED Спазмолітики в комбінації з іншими препаратами |
Виробник | ТОВ «КУСУМ ФАРМ». |
Діючі речовини | дицикловерин, симетикон |
Діюча речовина | дицикловерин, симетикон |
Дозування | дицикловерин: 20 мг, симетикон: 125 мг |
Кількість в упаковці | 30 шт |
Країна виробництва | Україна |
Країна походження бренду | Україна |
Лікарська форма | таблетки, в/о |
Потрібен рецепт | Ні |
Реєстрація | UA/10661/01/01 от 25/03/2020 приказ №753 от 05/05/2022 |
Термолабільний | Ні |
Торгова назва | Газоспазам |
Фармгрупа | Спазмолітичні та антихолінергічні засоби в комбінації з іншими препаратами. Спазмолітики у комбінації з іншими препаратами. |
Форма випуску | таблетки |
EAN | 4820133180754 |
ATX |
A Травна система та обмін речовин A03 Засоби для лікування функціональних розладів ШКТ A03E Спазмолітики та холіноблокатори в комбінації з іншими препаратами A03ED Спазмолітики в комбінації з іншими засобами |