З 24 січня можна буде придбати ліки за програмою єПідтримка


З 24 січня 2022 року українці віком 60+ зможуть придбати за кошти програми "єПідтримка" ліки в мережі "Аптека гормональних препаратів" та на сайті e-apteka.com.ua. Також можна забронювати потрібні ліки та оплатити їх в аптеці.

"Уряд надав можливість людям віком від 60 років спрямувати кошти за отримання базового курсу щеплень від коронавірусної хвороби на придбання ліків. Саме ця вікова категорія є групою ризику та має супутні хронічні захворювання, які потребують придбання додаткових лікарських засобів. Тепер їх можна придбати за рахунок коштів єПідтримки", – зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

За кошти програми можна буде придбати будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього.

Але зверніть увагу: програма не розповсюджується на весь асортимент аптеки, наприклад, не можна буде купити дієтичні добавки, косметичні засоби, медичні прилади тощо.

За інформацією Міністерства економіки України, банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років.

Як сплатити за ліки з картки "єПідтримка", якщо немає телефону з безконтактною оплатою?

Наразі, фізичні картки "єПідтримка" видають лише Альфа-Банк та Monobank. Ви можете оформити картку у відділенні банку або замовити її онлайн з доставкою Новою поштою.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Перед застосуванням препарату проконсультуйтесь з лікарем