Комбігрип таблетки 80 шт. (8х10)
Кому можна
дозволено
з 12-ти років
протипоказано
протипоказано
дозволено
протипоказано
протипоказано
протипоказано
Фармакологічний ефект обумовлений дією всіх компонентів препарату.
Парацетамол діє як знеболювальний та жарознижувальний засіб. Аналгетичну та жарознижувальну дію парацетамолу пов'язана з впливом препарату на центр терморегуляції в гіпоталамусі та здатністю інгібувати синтез простагландинів.
Фенілефринугідрохлорид діє як судинозвужувальний засіб, зменшує набряк слизової оболонки носа і придаткових пазух, вираженість ексудативних проявів.
Хлорфенамін має протиалергічну дію, знімає сльозотечу і свербіж в носі.
Кофеїн здійснює стимулюючу дію на центральну нервову систему, головним чином, на кору головного мозку, дихальний та судиноруховий центри, підвищує розумову і фізичну працездатність, зменшує сонливість, відчуття втоми і послаблює дію засобів, пригнічує центральну нервову систему.
Виробник | Сiнмедик Лабораторiз (Індія) |
АТХ-група | N02BE51 Парацетамол, комбінації без психолептиків |
Виробник | Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед / Evertogen Life Sciences Limited. |
Діючі речовини | фенілефрин, хлорфенамін, парацетамол, кофеїн |
Діюча речовина | фенілефрин, хлорфенамін, парацетамол, кофеїн |
Дозування | фенілефрин: 10 мг, хлорфенамін: 2 мг, парацетамол: 500 мг, кофеїн: 30 мг |
Кількість в упаковці | 80 шт |
Країна виробництва | Індія |
Країна походження бренду | Індія |
Лікарська форма | таблетки |
МНН | Paracetamol, combinations excl. psycholeptics |
Потрібен рецепт | Ні |
Реєстрація | UA/2913/01/01 от 03/04/2019 приказ №1216 от 12/07/2024 |
Термін придатності | 4 роки |
Термолабільний | Ні |
Торгова назва | Комбігрип |
Фармгрупа | Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. |
Форма випуску | таблетки |
EAN | 8904233200089 |
Класифікація ATX |
N Нервова система N02 Анальгетики N02B Інші анальгетики та антипіретики N02BE Аніліни N02BE51 Парацетамол, комбінації (за вийнятком психолептиків) |
Отримати сертифікат відповідності |
Наявність в аптеках
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
2 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
2 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-22:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-20:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-20:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
09:00-19:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
2 шт. | ||
08:00-20:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-20:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-20:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
Доставимо до 3 діб |
||
08:00-21:00 маршрут |
Доставимо до 3 діб |
Доставка по Україні
- Новою Поштою у відділення. за тарифами поштового оператора.
- Новою Поштою у поштомат. за тарифами поштового оператора.
- УкрПоштою у відділення. за тарифами поштового оператора.
- УкрПоштою на адресу. У будь-яку точку України. за тарифами поштового оператора.
Доставка по Києву
- Самовивіз з аптеки. Безкоштовно.
- Доставка кур'єром аптеки. Вартість доставки складає 59 ₴. Доставка безкоштовна при замовленні на суму більш ніж 250 ₴ Вартість доставки ліків, що потребують особливих умов транспортування - 150 ₴
Оплата
- Оплата при оформленні замовлення через систему iPay
- Готівкою, або карткою при отриманні
- Для юридичних осіб можлива оплата безготівковим рахунком
Виробник | Сiнмедик Лабораторiз (Індія) |
АТХ-група | N02BE51 Парацетамол, комбінації без психолептиків |
Виробник | Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед / Evertogen Life Sciences Limited. |
Діючі речовини | фенілефрин, хлорфенамін, парацетамол, кофеїн |
Діюча речовина | фенілефрин, хлорфенамін, парацетамол, кофеїн |
Дозування | фенілефрин: 10 мг, хлорфенамін: 2 мг, парацетамол: 500 мг, кофеїн: 30 мг |
Кількість в упаковці | 80 шт |
Країна виробництва | Індія |
Країна походження бренду | Індія |
Лікарська форма | таблетки |
МНН | Paracetamol, combinations excl. psycholeptics |
Потрібен рецепт | Ні |
Реєстрація | UA/2913/01/01 от 03/04/2019 приказ №1216 от 12/07/2024 |
Термін придатності | 4 роки |
Термолабільний | Ні |
Торгова назва | Комбігрип |
Фармгрупа | Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. |
Форма випуску | таблетки |
EAN | 8904233200089 |
ATX |
N Нервова система N02 Анальгетики N02B Інші анальгетики та антипіретики N02BE Аніліни N02BE51 Парацетамол, комбінації (за вийнятком психолептиків) |