Хелпекс Антиколд DX таблетки 100 шт. (10х10)
Сава Хелскеа Лтд (Індія)
1205.70 ₴
120.57 ₴
Ціна 1205.70 ₴ є актуальною тільки при замовленні на сайті. Ціна в аптеках може відрізнятись.
Цей товар купили 34 раз за останній тиждень
Кому можна
Дорослим
дозволено
дозволено
Дітям
з 12-ти років
з 12-ти років
Вагітним
протипоказано
протипоказано
Годуючим
протипоказано
протипоказано
Алергікам
з обережністю
з обережністю
Діабетикам
протипоказано
протипоказано
Водіям
протипоказано
протипоказано
З алкоголем
протипоказано
протипоказано
Діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 10 мг.
Комбінований лікарський засіб для лікування грипу та застуди. Має протикашльову дію, жарознижувальні, знеболювальні, протиалергічні та слабкі протизапальні властивості. Заспокоює сухий непродуктивний кашель. Усуває симптоми закладеності носа, нежить, сльозотечу, чхання, головний біль, покращує загальне самопочуття.
Показання:
Для симптоматичного лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, грипу (усунення сухого нав’язливого кашлю, зниження підвищеної температури тіла, зменшення нежитю, зняття набряку слизової оболонки носа, усунення ломоти у тілі, усунення головного болю).
Виробник | Сава Хелскеа Лтд (Індія) |
АТХ-група | N02BE51 Парацетамол, комбінації без психолептиків |
Виробник | Сава Хелскеа Лтд. |
Діючі речовини | парацетамол, кофеїн, хлорфенамін, декстрометорфан, фенілефрин |
Діюча речовина | парацетамол, кофеїн, хлорфенамін, декстрометорфан, фенілефрин |
Дозування | парацетамол: 500 мг, кофеїн: 30 мг, хлорфенамін: 2 мг, декстрометорфан: 10 мг, фенілефрин: 10 мг |
Кількість в упаковці | 100 шт |
Країна походження бренду | Швейцарія |
Лікарська форма | таблетки |
МНН | Paracetamol, combinations excl. psycholeptics |
Потрібен рецепт | Ні |
Реєстрація | UA/9825/01/01 от 16/04/2019 приказ №1589 от 13/09/2024 |
Термолабільний | Ні |
Торгова назва | Хелпекс антиколд DX |
Фармгрупа | Анальгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол, комбінації без психолептиків. |
Форма випуску | таблетки |
EAN | 7640159230182 |
Класифікація ATX |
N Нервова система N02 Анальгетики N02B Інші анальгетики та антипіретики N02BE Аніліни N02BE51 Парацетамол, комбінації (за вийнятком психолептиків) |
Наявність в аптеках
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-22:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-20:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-20:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
1 шт. | ||
08:00-21:00 маршрут |
Доставимо до 3 діб |
||
08:00-21:00 маршрут |
Доставимо до 3 діб |
||
08:00-21:00 маршрут |
Доставимо до 3 діб |
||
08:00-21:00 маршрут |
Доставимо до 3 діб |
Доставка по Україні
- Новою Поштою у відділення. за тарифами поштового оператора.
- Новою Поштою у поштомат. за тарифами поштового оператора.
- УкрПоштою у відділення. за тарифами поштового оператора.
- УкрПоштою на адресу. У будь-яку точку України. за тарифами поштового оператора.
Доставка по Києву
- Самовивіз з аптеки. Безкоштовно.
- Доставка кур'єром аптеки. Вартість доставки складає 59 ₴. Доставка безкоштовна при замовленні на суму більш ніж 250 ₴ Вартість доставки ліків, що потребують особливих умов транспортування - 150 ₴
Оплата
- Оплата при оформленні замовлення через систему iPay
- Готівкою, або карткою при отриманні
- Для юридичних осіб можлива оплата безготівковим рахунком
Виробник | Сава Хелскеа Лтд (Індія) |
АТХ-група | N02BE51 Парацетамол, комбінації без психолептиків |
Виробник | Сава Хелскеа Лтд. |
Діючі речовини | парацетамол, кофеїн, хлорфенамін, декстрометорфан, фенілефрин |
Діюча речовина | парацетамол, кофеїн, хлорфенамін, декстрометорфан, фенілефрин |
Дозування | парацетамол: 500 мг, кофеїн: 30 мг, хлорфенамін: 2 мг, декстрометорфан: 10 мг, фенілефрин: 10 мг |
Кількість в упаковці | 100 шт |
Країна походження бренду | Швейцарія |
Лікарська форма | таблетки |
МНН | Paracetamol, combinations excl. psycholeptics |
Потрібен рецепт | Ні |
Реєстрація | UA/9825/01/01 от 16/04/2019 приказ №1589 от 13/09/2024 |
Термолабільний | Ні |
Торгова назва | Хелпекс антиколд DX |
Фармгрупа | Анальгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол, комбінації без психолептиків. |
Форма випуску | таблетки |
EAN | 7640159230182 |
ATX |
N Нервова система N02 Анальгетики N02B Інші анальгетики та антипіретики N02BE Аніліни N02BE51 Парацетамол, комбінації (за вийнятком психолептиків) |