Аптека гормональних препаратів отримала ліцензію на електронну торгівлю ліками

Діджиталізація — найважливіша трансформація сучасності. Вона проникає в усі сфери нашого життя, і фармація не стає винятком. Так, 18 січня 2022 року Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками було прийняте рішення про розширення господарської діяльності з електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами ТОВ «Аптека гормональних препаратів».

Вся продукція, яку ви можете придбати в аптеках мережі та на веб-сайті e-apteka.com.ua, надходить виключно від ліцензованих постачальників з дотриманням міжнародних стандартів GDP (Належна практика дистрибуції лікарських засобів) та GSP (Належна практика зберігання лікарських засобів).


Ми забезпечуємо доставку товарів з аптеки прямо до ваших дверей з дотриманням належних умов зберігання та транспортування власною службою доставки.

У Києві та передмісті діє безкоштовна доставка ліків при замовленні від 400 грн. Замовлення можна оплатити готівкою або безготівковим розрахунком. А з 24 січня 2022 року громадяни віком від 60 років можуть придбати ліки в аптеках мережі та на сайті за програмою «єПідтримка».

Забороняється електронна роздрібна торгівля та доставка кінцевому споживачу:

• лікарських засобів, реалізація (відпуск) яких громадянам здійснюється за рецептами лікарів (крім відпуску таких лікарських засобів за електронним рецептом у порядку, встановленому МОЗ);

• лікарських засобів, обіг яких відповідно до закону здійснюється за наявності ліцензії на провадження діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;

• сильнодіючих, отруйних, радіоактивних лікарських засобів та медичних імунобіологічних препаратів, перелік яких визначається МОЗ.

Довідка:

Роздрібна мережа «Аптека гормональних препаратів» представлена в місті Київ. Включає в себе аптечну мережу, власний ліцензійний склад та службу доставки, цілодобовий call-центр, широкий аптечний асортимент, більше 85% лояльних покупців за 27 років успішної роботи на фармацевтичному ринку України.


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Перед застосуванням препарату проконсультуйтесь з лікарем